Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Amióta és amikor tudok bringával járok, és azóta még jobban utálom a dízel autókat. Hiába új, ha lepadlózzák vagy ha már széjjel/tuningolva van akkor kis gázra is dől belőle a korom, meg lehet tőlük dögleni. Asszem még Szonik írta anno hogy Tokióból ki is vannak tiltva, nem bánnám ha még pár helyről ki lennének.

nincs is ezzel gond, én ezért nem értem azt mikor páros páratlan rendszámoznak, nem pedig diesel benzineznek, csak attól még nem az autósoktól kéne mindent beszedni mondván ha autód van akkor jól élsz, nem hinném, hogy ez a szemlélet megállja a helyét ugyan úgy 2011ben mint 1980ban

Link to comment
Megosztás:

nincs is ezzel gond, én ezért nem értem azt mikor páros páratlan rendszámoznak, nem pedig diesel benzineznek, csak attól még nem az autósoktól kéne mindent beszedni mondván ha autód van akkor jól élsz, nem hinném, hogy ez a szemlélet megállja a helyét ugyan úgy 2011ben mint 1980ban

és ezek után jön majd a két autódvanadó.. a legdurvább verziója ha az egyik kadett :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

lehet, hogy más is megpróbálja, csak most csendben

de nem feledve azokat a helyeket és embereket, hogy hol kapott támogatást, szeretet mindig legyen az a legrégebbi, vagy újabb, stb.

mindig igyekeztem nem csak kérni, hanem adni is, lehet, hogy nem mindig jött össze, vagy nem mindig ugyanúgy, de szándék mindig bennem volt, bennem lesz :lol:

nektek is köszönök mindent : )

:lol:

No comment Piiiistám!!! Tudod, hogy tudom, hogy tudod... :D

Azéééééért vannnak a jóóóóóó baráááááátok.... :D

Link to comment
Megosztás:

nincs is ezzel gond, én ezért nem értem azt mikor páros páratlan rendszámoznak, nem pedig diesel benzineznek, csak attól még nem az autósoktól kéne mindent beszedni mondván ha autód van akkor jól élsz, nem hinném, hogy ez a szemlélet megállja a helyét ugyan úgy 2011ben mint 1980ban

Kizárt dolognak tartom,hogy a focus jobban szennyezné a környezetet,mint én az astrával,vagy bármelyikőnk az öreg autójával.Csak a dízel látványosabb.

Az adót meg azért emelik,mert a teherautók kamionok gázolajjal mennek,nekik meg muszáj tankolni.

Link to comment
Megosztás:

Kizárt dolognak tartom,hogy a focus jobban szennyezné a környezetet,mint én az astrával,vagy bármelyikőnk az öreg autójával.Csak a dízel látványosabb.

Az adót meg azért emelik,mert a teherautók kamionok gázolajjal mennek,nekik meg muszáj tankolni.

a fuvarozóknak úgy tűnik nem emelnek, a másik meg a totálkáron is írták már, hogy a dieselnek a por kibocsájtásával van igazán a gond és mivel a szállópór koncentráció miatt van a páros páratlan dolog így szerintem ésszerűbb lenne. Én magamon tudom csak példázni a dolgot egy benyás autó mögött nem kezdek el köhögni míg egy diesel mögött igen.

Link to comment
Megosztás:

a fuvarozóknak úgy tűnik nem emelnek, a másik meg a totálkáron is írták már, hogy a dieselnek a por kibocsájtásával van igazán a gond és mivel a szállópór koncentráció miatt van a páros páratlan dolog így szerintem ésszerűbb lenne.

Ezt csak azért írod,mert benzines autód van :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.