Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ez csak duma srácok!senki nem adna érte 3-4 millt!vegyetek 2002-es F astrát,csapjatok bele 1 db 150 pacis motort,és öltöztessétek be uj GSI kaszniba!ennyi!no meg futomü,meg minden szar....benne lessz 4 millbe,de van 1 "uj"GSI-tek!miért nem vágtok bele?mindenki azért ül a GSI Astrába mert megfizethetö kis erögép,"olcso" alkatrésszel!Én amit most kinéztem az uj Corsa mellett,az a Peugeot 206,2000 GTI!nagy lökössel meg minden...a minap utaztam a barátommal 200km,h sebesség körül,és elsuhant ez a 206-os mellettünk,de minimum 240-el!!! :idea: utána jártam,és 2.5 mill körül hozzám csapnák a 2 éves pözsot!és azt ne mondjátok hogy a nagy lökössel,fullos pözso nem néz ki jol!?(föleg ha ugy megy mint a veszedelem..)szal szeretem az astrám,de azért mert "olcso" az alkatrész.de azért tudnék válogatni....a G astra kupéra ha valaki azt mondja hogy ronda az :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ja!

Volt kinnt múltkor egy Pug 206 GTI a Hajógyárin! 3-at mentünk, mert szegény srác mindháromszor kapott 1 autót.... :wink:

Teljesen kétségbe volt esve, és kérdezgetett hogy ez az Astra meg mitől megy ennyire? :roll:

Mondtam neki hogy hát barátom ez egy GSI! :wink:

Azóta előre köszön ha találkozunk..... 8)

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Ja!

Volt kinnt múltkor egy Pug 206 GTI a Hajógyárin! 3-at mentünk, mert szegény srác mindháromszor kapott 1 autót.... :wink:

Teljesen kétségbe volt esve, és kérdezgetett hogy ez az Astra meg mitől megy ennyire? :roll:

Mondtam neki hogy hát barátom ez egy GSI! :wink:

Azóta előre köszön ha találkozunk..... 8)

Üdv.: Atommanó

lehet vezetni egy cseppet jobban tudsz!na nem azt mondom hogy szar auto a GSI,vagy jo a pözsó.de az is kell.lehet engem legyorsulna valaki 1.4 astrával.azért nem szar vas a GTI .szép,és kiba..t jo belül is!azt nem lehet töle elvenni.és lehet néhány kg -al könnyebb mint az astra,bár ez nem tuti!viszont akkor 1 uj kocsiban ülsz!

Link to comment
Megosztás:

miva tesó Rádjött a nagylökös mánia :?:

kell a tökömnek franszijé otó :evil:

irigykednééé csak vazze! :) jaaa és 2.5 mill ért(lehet ha kesben kiteszem az asztalra 2.3)van egy szép autod,amihez ha igaz egy darabig csak benya kell.és nem tolod bele a lét egy öreg vasba,aminek ki van a lelke..

Link to comment
Megosztás:

akinek a kor számít az vegyen 2ért dévút vagy szusit -remélem nem sértettem meg semmit- , de én teljesítményorientált és márkahű vaok, ezé a GSi

teljesitmény orientált?a 140 paci a kis autoba kevés? :)

az én vágyam az

1.9 TI A4 kobbi 130 LE

Link to comment
Megosztás:

Nem tehetek róla, de én sem szeretem a Francia autókat, lehet az Pug, vagy Renault, vagy ami akar..... :roll:

Szerintem mindenvivő a német autó.....(Új Golfot sem vennék azért) :?

Biztos sokan tudjátok , hogy van egy Puntom is de az sem az igazi.....(Nem vennék mégeszer, habár a design az nyerő) :oops:

Én erősen elgondolkoznék azon a közel 4 milliós GSI-n :wink: !!!!

Üdv.: Atommanó

GSI rulez forever........ 8)

Link to comment
Megosztás:

Nekem az előző autóm egy 24 éves VW Scirocco volt :) 800kg / 112Lóerő :) Nagyon ment :o Párszor (2) "összecsuktam" de túlélte(m) és eladtam. Késöbb megvettem a GÉESÍ-t tudtam,hogy csomó baj lesz vele de nem bántam meg. :twisted: Inkább szerelem mint,hogy egy szuzó-ba üljek és kenjem az 1.3-as "fűnyíró" motorú rizskályhát :)

Link to comment
Megosztás:

"Szerintem mindenvivő a német autó....."

ralyban hol vannak a német vasak?(bmw,opel)????

de a pözso,és a szaros ford is jol muzsikál!

Peti

Én sem a mi autonkrol beszélek!hanem egy 140 lovas kisautorol!suzukira én sem cserélném csak azért mert az uj!

Link to comment
Megosztás:

"Szerintem mindenvivő a német autó....."

ralyban hol vannak a német vasak?(bmw,opel)????

de a pözso,és a szaros ford is jol muzsikál!

Peti

Én sem a mi autonkrol beszélek!hanem egy 140 lovas kisautorol!suzukira én sem cserélném csak azért mert az uj!

Gabi!

Te ezt nem veszed sértegetésnek???? :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Mooby!

Olasz autóknál inkább a kategória társainkra gondoltam, mivel eddig csak

azokkal volt dolgom. Egyik sem fogott meg, sőt, némelyikkel egész

szörnyű tapasztalataim voltak, minek következtében volt egy fogadalmam,

hogy többet olasz autót semmi pénzért... :o

Ha már az autósportról beszélünk, ott se keverjük a szezont a ..szommal,

ugyanis a német autók máshol, más szakágakban verik szarrá a többi

márkát. :)

De mondjuk azért a magyar Rallye OB-ban is akadnak kakukktojások,

mint pl. amikor tavaly a Salgón Takácsy Pali bá ment egy abszolút 6.

helyet a 10 éves Astrával, ami nem éppen erőgép az A-s autók között...

Vagy Michna Mecseki produkciója a Svédországban már szemétre dobott

és onnan kimentett Calibrával, amivel abszolút 10. helyet ment.

Szerinted átlagos az, hogy a fent említett autókkal megverték a teljes

A-s és N-es Mitsubishi mezőnyt, és még sok ígéretes befutót?

De hogy kicsit magamat is fényezzem, a hétvégén olyan autók elől

halásztam el a dobogós helyet az éppen összetákolt Astrámmal, amelyek-

nek ez nagy szégyent jelent. :)

No akkor tettem valamit a márka becsületéért... :)

Link to comment
Megosztás:

köszönöm kérdésed :wink:

a szőlő pont jó,ha hiszed, ha nem :wink:

ahelyett,h itt oltanád az opeles brigádot inkább kapd össze magad és szerezz vkitől kiemelöt, imbuszom van és este kikapjuk :idea:

honnét szerezzek?neked vannak itt kamálosaid!engem mindenki utál! :)

ha nem adjatok egy kihuzot,és potom pénzért az elsö érdeklödönek eladom a gyári magnom!

Link to comment
Megosztás:

Mooby!

Komolyan nem. Tudom, hülyének tartasz, de az ember nem cseréli el

a gyerekét másikra csak azért mert az jobban néz ki, vagy okosabb... :)

Már egyek vagyunk. :)

Lacee!

Pl. egy Turbós épített Uno... De asszem nem is sorolom, mert abszolútban

vagy 40 autó volt mögöttem. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.