Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Simán megvettem volna mert mindig is egyik kedvenc autóm volt, csak nem nekem való...magasság meg minden :lol: Most versenyben van vitara, frontera....na meg hogy veszek valami f astrát 300ért és szarok bele :lol:

A 300-as fastrára pont 1 hónap alatt ráköltesz annyit, hogy megvehetted volna a sárgát... de mindig tökölsz, mindig variálsz, aztán mindig rábaszol... :D

Link to comment
Megosztás:

A 300-as fastrára pont 1 hónap alatt ráköltesz annyit, hogy megvehetted volna a sárgát... de mindig tökölsz, mindig variálsz, aztán mindig rábaszol... ;)

Hidd el hogy nem akartam szétcseszni a sárgát :lol: a nagyon olcsó autó mellett meg az szól hogy akkor mehet a maradék pénz a házba, októberben költözés :P

Amúgy meg autóválasztás terén te sem vagy okosabb mint én :D .....addig leszek hülye míg megtehetem :D - kár a Blazerért :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hidd el hogy nem akartam szétcseszni a sárgát :D a nagyon olcsó autó mellett meg az szól hogy akkor mehet a maradék pénz a házba, októberben költözés :D

Amúgy meg autóválasztás terén te sem vagy okosabb mint én ;) .....addig leszek hülye míg megtehetem :P - kár a Blazerért :D

Ha kész vagytok a melóval, hívhatsz, megyünk házavatóra... addig ne keress... :lol: :lol:

Na milyen ház? hol?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.