Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hol járkálsz kocsival,hogy magas autó kell?

Szőlőben :lol: Sima földúton megyek, ott nincs gond csak van egy szakasz ahol fel kell menni egy magas dombra, aztán meg félméteres fűben kell menni :lol: Omega is volt h fennakadt illetve eléggé meg lett nyomorgatva az alja....tavaly meg a szomszéd kiment a traktorral az átázott talajra és én meg nem tudtam bemenni....ha van időm járok horgászni is, ott szintén földút van....

Ez tetszik pl :D

Link to comment
Megosztás:

Szőlőben :D Sima földúton megyek, ott nincs gond csak van egy szakasz ahol fel kell menni egy magas dombra, aztán meg félméteres fűben kell menni :D Omega is volt h fennakadt illetve eléggé meg lett nyomorgatva az alja....tavaly meg a szomszéd kiment a traktorral az átázott talajra és én meg nem tudtam bemenni....ha van időm járok horgászni is, ott szintén földút van....

Ez tetszik pl ;)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/uaz/469/ua..._7000km-4678074

Ha lenne téli autóra pénzem, csak ilyet vennék! :P

Kit érdekelne a magas padka, a nagy hó? :lol: Nekem koccan egy városi köcsög? Na és? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.