Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Aha... a 2.2 rosszabb valamiért?

Azt mondta Attila,hogy nem ismeri,mert nem jár hozzá ilyen.Így ezt el is vetettem.

Tudom,hogy kicsit úgy hangzik mintha magamat nyugtatnám.Pláne hogy egekbe emelik a gázolaj árát,így a spórolás miatt nem kellett volna eladni az astrát.DE:Ha leszámítjuk azt,hogy a 406 egy szürke hétköznapi autó,ami arra van hogy használd. Hihetetlen kényelmes,jó a futómű,bár még szokni kell a kanyarokat,jó benne a digitklíma,olyan csend van az utastérben,hogy még mindig nem térek napirendre :P .ha fel van húzva az ablak,és halkan szól a zene(mert a gyári egy katasztrófa :S )nem lehet hallani kintről semmit.130ig nincs szélzaj,feletti csak minimális.A motornak semmi dízel hangja nincs.Annyi még ami engem zavar,hogy nagyon gyenge.100ig még csak csak,de felette szinte semmi.Persze az astrához mérem :P Meg persze vannak rajta apró hibák amik zavarnak,de majd megszokom :D Már elmentem vele 600km átlagfogyi 6.3,de a chiptől állítólag 1L kevesebb lesz,csak ahhoz kuplungot is kell majd cserélni. :D

Link to comment
Megosztás:

olyan csend van az utastérben,hogy még mindig nem térek napirendre :D .ha fel van húzva az ablak,és halkan szól a zene(mert a gyári egy katasztrófa :S )nem lehet hallani kintről semmit.130ig nincs szélzaj,feletti csak minimális

ezt mondtam én is anno az astránál ugyan ez van nekem, de akkor azt mondta mindenki hogy hülyeség egy opelben ilyen nincs, pedig Lanti és Diny is tanusíthatja

Link to comment
Megosztás:

Fényezés lakatolás lesz, tető 4 éves 2 évesen vettem, de mivel minden ki lesz szedve és kap nagy sárvédőket nem pedig ívjavítás lesz, meg a mocitér fújva lesz így nem akarom utólag összekókányolni hogy jaj ez ide kell az meg oda

Ez tényleg hülyeség...ha nem sufnibeszerelés van,normális motorbeemelővel,és nincs összekapkodva,akkor nincs baj az utólagos motorberakással :P szerintem.Viszont ha erre elköltöd a pénzt,és pont a fényezés rovására megy,akkor nagyon meg fogod bánni :D

Link to comment
Megosztás:

ezen néha én is agyalok hogy miért is jó ez nekem de valahogy visszakerülök oda hogy jó talikra menni, b@szni neki haverokkal stb.

A teraszon jó reggel kávéznia csöndben,minden hétvégén leugrani a haverokkal nyaralni,és még sorolhatnám hogy mire lehetne elkölteni azt a pénzt,amit autóra költünk havonta :D :P

Eladja a Bubut vesz valami hétköznapit ami dolgozó lány jó csak hiányzik valami...ezért meg elkezd építeni valamit...ugyanott van....

Pont ezért matek,ha belátod és elfogadod,akkor már nem fog hiányozni :D :P

Link to comment
Megosztás:

Igazából nem használom egyáltalán... mindenhova a comboval megyek... tök feleslegesen áll kint szegény... habár nem titkolom, hogy amikor megyek vele, áll a cerka, és eszem ágában sincs eladni... aztán hazaérek, és elgondolkozok...

Add már kölcsön légyszi, mert most nem lesz autó megy darabig :P :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.