Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintem mindegyikünk problémája az, hogy jó lenne egy használós verda és egy hétvégi b@sszuk neki verda, viszont ti abba a korba léptetek már mikor el kell dönteni hogy új mikró lesz vagy péntekre tankolás :P

Azért még itt nem tartunk..csak beláttuk hogy van ennél fontosabb is.A két kocsis verzióhoz,meg szerintem még szegények vagyunk :D

Link to comment
Megosztás:

A teraszon jó reggel kávéznia csöndben,minden hétvégén leugrani a haverokkal nyaralni,és még sorolhatnám hogy mire lehetne elkölteni azt a pénzt,amit autóra költünk havonta :D :P

bizti én látom rosszul de ezt hívják hobbynak, van aki bélyeget gyűjt van aki rc autózik és van aki "autót tart fent" h ne egy szürke autója legyen mint 213124234243 másik embernek a világon, lehet sok Amcsi hotrodot nézek de gondolkoznak még páran így sztem, ha akkora sz@r van, meg bármikor ellehet adni, persze nem a bele tankolt benzin összegéért........

Miért kéne havonta költeni rá????(ha nem egy kadett) :P

Link to comment
Megosztás:

Igazából nem használom egyáltalán... mindenhova a comboval megyek... tök feleslegesen áll kint szegény... habár nem titkolom, hogy amikor megyek vele, áll a cerka, és eszem ágában sincs eladni... aztán hazaérek, és elgondolkozok...

Eladod és feléből valami lowcost offroad autó? Az is mókás :D

Link to comment
Megosztás:

Azért még itt nem tartunk..csak beláttuk hogy van ennél fontosabb is.A két kocsis verzióhoz,meg szerintem még szegények vagyunk :D

á másképp nézve régen leszartad a mikrót kb mert nem az volt a fontos, megváltoztak a fontossági sorrendek, én meg későn érő vagyok, Diny sose nő fel, Lanti örök gyerek Zoli meg sose volt fiatal azért akar zöcséges mergát :P

Na majdnem mindenkinek sikerült egy mondatban beszólni ezaz :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

bizti én látom rosszul de ezt hívják hobbynak, van aki bélyeget gyűjt van aki rc autózik és van aki "autót tart fent" h ne egy szürke autója legyen mint 213124234243 másik embernek a világon, lehet sok Amcsi hotrodot nézek de gondolkoznak még páran így sztem, ha akkora sz@r van, meg bármikor ellehet adni, persze nem a bele tankolt benzin összegéért........

Így is lehet nézni,de ez akkor lenne igazi hobby ha lenne mivel járni hétköznap :P Erre írtam hogy Én ehhez szegény vagyok :P

ui:Attól még,hogy másnak is ilyen van lehet jó...subaruból is rengeteg van,mégis áll rá Anti cerkája :D :D

Link to comment
Megosztás:

Így is lehet nézni,de ez akkor lenne igazi hobby ha lenne mivel járni hétköznap :P Erre írtam hogy Én ehhez szegény vagyok :D

ui:Attól még,hogy másnak is ilyen van lehet jó...subaruból is rengeteg van,mégis áll rá Anti cerkája :D :P

2 csak akad hétköznapra nem???

400-ért van gsi fent....

Subarura mindenkinek áll sztem, meg azért nem tucat autó az

(bár én még nem ültem benne menet közben) :D

Link to comment
Megosztás:

2 csak akad hétköznapra nem???

400-ért van gsi fent....

Subarura mindenkinek áll sztem, meg azért nem tucat autó az

(bár én még nem ültem benne menet közben) :D

Akad,mert muszáj :P de 3 játszósra nem lenne keret....

Mit csináljak 400ért egy gsi-vel?

nekem nem áll tőle,de tudom velem van a baj :P azért van belőle bőven :D

Link to comment
Megosztás:

2 csak akad hétköznapra nem???

400-ért van gsi fent....

Subarura mindenkinek áll sztem, meg azért nem tucat autó az

(bár én még nem ültem benne menet közben) :D

kérd meg az asszonyt, hogy meséljen:-)

A Gsi-vel meg az a gond, hogy lehet, hogy 400e de a subaru után nem fog nyújtani pont semmit.... ezért nem is alternatíva... mert hogy gazdaságosnak sem mondanám...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.