Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

kérdezd meg volt e rajta hitel valaha, és ha igen kérd el a kifizetést igazoló papír másolatát... mert különben ha még rajta van a hitel hiába van kifizetve nem fogod tudni átíratni...

már nem köteles az eladó álni ennek a költségét, nekem az astránál volt hogy hiteles volt mikor bejött az országba, ez persze a kereskedő nem mondta így mikor irattam volna át az ocsmányirodában szoltak, hogy adjam azt a papírt. Mivel nem volt nálam így el kellet mennem ahhoz a bankhoz amelyik átvette azt a bankot akinél a hitel volt 2db A4es lap nyomtatása 2 ropi volt, vissza okmányba és mehet az átírás :D

Link to comment
Megosztás:

már nem köteles az eladó álni ennek a költségét, nekem az astránál volt hogy hiteles volt mikor bejött az országba, ez persze a kereskedő nem mondta így mikor irattam volna át az ocsmányirodában szoltak, hogy adjam azt a papírt. Mivel nem volt nálam így el kellet mennem ahhoz a bankhoz amelyik átvette azt a bankot akinél a hitel volt 2db A4es lap nyomtatása 2 ropi volt, vissza okmányba és mehet az átírás :D

nem a 2e az érdekes hanem a plussz út/idő..

Link to comment
Megosztás:

nem a 2e az érdekes hanem a plussz út/idő..

hát az is kurv@ jó hogy fizetni kell azért hogy kinyomtassanak két A4es lapot kétezerér, utána az okmányirodába kétezeröt hogy azt kipipálják, hogy banki tartozás és még a város egyik végéből a másikba plusz vissza mindezekért. Nekem pl forrt az agyvizem emiatt, de az meg még keményebb hogy mennyire látszik ez is lehúzás, mert mikor visszértem az okmányirodába a papirral látta a nő, hogy felrobbanok és azt mondta akkor ő most kipipálja a dolgot és nem kell befizetnem mert szerinte geciség, hogy 2 ropit elkértek két A4es lapért.

Link to comment
Megosztás:

sárgának

link

Jáj a lupo-k, egyébként valakinek tapasztalata a fent említett szgk 3l-es változatáról, felszereltségben nagyon spártai, szervó sincs benne de kivi lennék h mekkora csőd az autó, teszteket már olvastam vegyes a hozzáállás :D :P :P

az a szélesítés azé karistol valljuk be

Link to comment
Megosztás:

Jáj a lupo-k, egyébként valakinek tapasztalata a fent említett szgk 3l-es változatáról, felszereltségben nagyon spártai, szervó sincs benne de kivi lennék h mekkora csőd az autó, teszteket már olvastam vegyes a hozzáállás :D :P :P

az a szélesítés azé karistol valljuk be

Annyit érdemes tudni, hogy nem forgalmazták Magyarországon, bontott cucc ezáltal nehezebb. A 3L-en minden más, felnik futómű, alu géptető, stb. Alapban nem rossz sztem, de 3L-t nem mernék.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.