Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mooby!

Komolyan nem. Tudom, hülyének tartasz, de az ember nem cseréli el

a gyerekét másikra csak azért mert az jobban néz ki, vagy okosabb... :)

Már egyek vagyunk. :)

Lacee!

Pl. egy Turbós épített Uno... De asszem nem is sorolom, mert abszolútban

vagy 40 autó volt mögöttem. :)

nem fikázni szertnék itt senkit!de komolyan a sok autobol ez a legjobb?GSI astra?ha Te mondod elhiszem!és tán veszek eggyet!de azt mondták nálam okosabbak hogy 93 elöttit vegyek!az meg öregecske.. :wink:

én azzal a corvetevel nöttem össze mert imádtam,de odacsaptam keményen!soha nem láttam olyan szép vasat mint az volt...persze ebben a kategoriában...

Link to comment
Megosztás:

....ralyban hol vannak a német vasak?(bmw,opel)????

de a pözso,és a szaros ford is jol muzsikál!....

Minden gyártó hosszas mérlegelés után, marketing szempontokat figyelembevéve, számára elönyös katagóriát választ és ott "versenyeztet" :) Vagy összejön, vagy nem. Ha már a BMW-t említetted, azért az F1-ben - igaz motorszállítóként - nem gyengén nyomják :wink:

Link to comment
Megosztás:

Minden gyártó hosszas mérlegelés után, marketing szempontokat figyelembevéve, számára elönyös katagóriát választ és ott "versenyeztet" :) Vagy összejön, vagy nem. Ha már a BMW-t említetted, azért az F1-ben - igaz motorszállítóként - nem gyengén nyomják :wink:

ezt ne mondtad volna!azt is az digok vezetik.... :idea:

Link to comment
Megosztás:

igen szerintem is szarok a ferarik,lamborginik,vagy a bugattik! :)

de ültem alfa spiderben.(ujban)nagyon szar az is! 8)

Akik olasz autóval rendelkeznek, azokat biztos nem a "híres megbízhatóságuk" fogta meg a jelenlegi gépsárkányukban :wink:

Csak úgy közbevetőleg : mely cég is a Lamborgini, Bugatti jelenlegi tulajdonosa ? :)

Link to comment
Megosztás:

Akik olasz autóval rendelkeznek, azokat biztos nem a "híres megbízhatóságuk" fogta meg a jelenlegi gépsárkányukban :wink:

Csak úgy közbevetőleg : mely cég is a Lamborgini, Bugatti jelenlegi tulajdonosa ? :)

tényleg mikor volt utoljára motorhibája a ferrarinak?és a mercinek?BMW-nek a forma 1-ben? 8)

Link to comment
Megosztás:

VW-csoport :)

Tehát ha jó a minősége ezen autóknak, az elsősorban nem Giovanni-nak köszönhető :D

De ne off-oljuk szét szegény GSI topicot

ez nem lehet igaz!!! :o de a fauvé az szar vagy mit mondtatok!:)tönkreteszik azokat a jo vasakat!nem nyitunk egy mooby vita forumot? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.