Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hali!

remélem nem gond hogy véleményt formálok az elöbbiekkel kapcsolatban, én azt gondolom ,hogy ha más közegben nö fel az ember( 1 gazdagabban )akkor nem hiszem hogy pont gsi-t vesz.De nekem ez álmaim autoja volt nem tudom megmagyarázzni miert. végre sikerült megvennem 1 astrát igaz nem gsi hanem 3a c20ne de mára olyan függöség alakult ki bennem iránta hogy néha még én is megijedek.

Azt gondolom ez életérzés 1 fajta feeling vagy kultusz( ez a legjobb szo rá) :)

Akinek ez volt az álma annak mondhat akárki bármit ez is marad.

Bocsi hogy közbe szoltam :)

Link to comment
Megosztás:

érdekes nekem ez az 1 autóm....

lehet hogy túl fiatal vagyok..??? :roll:

vannak vele gondjaim, de még sosem jutott eszembe, hogy eladjam azért hogy másikat vegyek (nagyon a szívemhez nőtt) :)

mondjuk lakásvásárlás miatt már felmerült az eladása, de csak mint legvégső lépés....

Link to comment
Megosztás:

Manta!

Nem volt még Mantám, de ismerem a feelingjét, köszönet a Mantás

Klub egyes elhivatott tagjainak. :)

Tüzi Mantája volt eddig a legnagyobb élményem a hátsókerekesek közül. :)

Mooby!

Látom szereted életben tartani a vitákat. :)

Szerintem a F1-ből bármiféle vonatkoztatást kreálni a valós életbe

technikai szinten nem reális. Ugyanis ott az vezet, aki éppen nagyságrendekkel

a legtöbbet öli a fejlesztésbe. Jelenleg a Ferrarinak a legpúposabb a zsebe.

De nemrégen pl. a Renault volt ugyanebben a helyzetben. Sőt, a Mercinek

is volt fénykora. :o

Egyébként az Opelt Vauxhall-ként keresd a sportban, és máris megtalálod

neves túrabajnokságok és gyorsasági versenyek élbolyában.

(Rallye-ban a Juniorok között a Super1600-os Corsa egész szépen jön fel)

Link to comment
Megosztás:

De ne off-oljuk szét szegény GSI topicot

Épp kérni akartam az Urakat, hogy próbáljanak a topikhoz érdemlegesen is hozzászólni.

A másik márka másik tipusa pro és kontra részhez ott van a KONKURENCIA topik pl....

szal a GSi jo!

mondom ezt ugy hogy nekem még nem volt (és úgytűnik nem is lesz :?)

Link to comment
Megosztás:

Én sem azt mondtam hogy egész életemben csak Opel van alattam. De ezt szeretem a legjobban. :)

nem mondtam hogy Én utálom,mert nem igy van!csak nemiszervmegtelésem van a pénzköltéstöl.most olat csinál hogy gondol 1-et,és nem indul.pörgeti a motort és semmi!ha meg löksz rajta akkor megy...persze nem mindig csinálja csak néha!(eddig kétszer csinálta.ma másodszor)és ilyenkor be tudnám rugni a sarokba!tudod mint a hülye gyerekem!minden szart megkap,de nem elég neki.mindig megcsináltatom ha a legkissebb nyüg is van vele.és tessék!azért gondoltam hogy veszek valami uj vasat amire 1 darabig nem kell költeni!

kell valakinek egy gyári blau magno?

Link to comment
Megosztás:

mi biztos nem, de a motor,gumik biztos :) :wink: írtam a csevegésbe :idea:

nem tudom hogy merjek e elindulni mert szarakodik az ac-m.. :) és néha lökni kell rajta hogy induljon!de semmi pánik már megrendeltem az ujjat!aztán majd csak kiderül hogy nem az a baja! :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.