Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autóápolás


Amusing

Recommended Posts

  • Hozzászólások 159
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...

Valami kretén összekarcolta a kocsimat kb. 2cm-es csíkon, de azt alapozóig. Tudtok valamit ajánlani, amivel házilag bejavíthatom? Vannak ilyen lakkfilchez hasonló cuccosok, de nem ismerem igazán ezeket a termékeket.

Előre is kösz a segítséget :prayer:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a lökháritók vannak tele sérüléssel. Tökre dühítő hogy én figyelek,vigyázok a másik " egycerű" autós meg halálra karistolja a sarkokat amikor beparkor mögém-elém.

A kisebb karcolásokat eltudom tüntetni polírozással házilag is ,de lassan ráférne a verdára vallami komolyabb dolog is.

Off

Link to comment
Megosztás:

ha nagy a karc akkor kis ecsettel szoktam javítani, ha csak kavicsfelverődés, akkor az ecset másik (általában fa) végével szoktam javítani.

Köszi!

Képzeld ma kiderült, hogy nem is karc, hanem valami "rákövült". De már letakarítottam :D))

Nem nagyon röhögtem magamon :oops: ;) :lol: :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
Szoktátok használni a OMV-s kézi mosókat?

Én mostanában azt használom, 400 -ból egész szépen le tudod mosni és télen jók ezek, úgyis 5 nap múlva megint retkes lesz

Ha viaszolod, akkor lefolyik a víz rendesen

foltos lesz tőle a kocsi. az enyém már az. a vízzel van valami gebasz az autómosós srác monta nekem is, ahová kézi mosóba szoktam vinni. télen mondjuk én is odaviszem, aztán tavaszra úgyis esedékes lesz a polír ...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
Tud vki Pécsen helyet, ahol políroznak és jól is csinálják?

Nekem egyszer vizespolírozták egy helyen az astrát, azt szépen megcsinálták (miután nyáron

ráfolyt egy fa nedve, és ráégett). A bőrgyártól megy egy út a mohácsi útra, és ahol az S-ben

kanyarodik, ott kell balra lemenni, és ott vannak valahol... pontosabban én sem tudom, nagyon

rég volt már :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.