Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Póló, sapi és egyéb régiós tárgyak


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 138
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sokat gondolkodtam, hogy mi az, ami mindenkire jellemző, ezért leválthatná a Nagytemplomot. De a sörön kívűl mást nem találtam. :P De viccen kívül: akárhogy is nézzük, a fórum, és azon kívül Debrecen az, ami közös bennünk. A fórum, mint kapocs ott van, mint MOTE embléma, de ez összeköti a kecskemétieket, a pestieket, és még sok kis társaságot is. Ahhoz, hogy kihangsúlyozzuk, hogy mi honnan is vagyunk, vagy hova tartozunk, azt hiszem, hogy kell a templom. (Vagy esetleg egy virágkarneválos kocsi képe. :wub:)

Link to comment
Megosztás:

... Ahhoz, hogy kihangsúlyozzuk, hogy mi honnan is vagyunk, vagy hova tartozunk, azt hiszem, hogy kell a templom. (Vagy esetleg egy virágkarneválos kocsi képe. :wub:)

Asszem a Nagytemplomot könnyebb (olcsóbb) hímeztetni, mint egy karneváli kocsit. Pláne ha tényleg nem lesz jövőre karnevál... Meg ki tudja, hogy az hogy néz ki hímezve...

Link to comment
Megosztás:

Előlre javasolhatom a már korábban készült pólók mintájára a feliratot? benne van a MOTE, a debrecen és a nickünk is. :wub: Hátulra meg ha köll, akkor szóljatok, megpróbálok én is valamit csinálni, csak most du-s héten elég nehéz időt szakítanom. :P

Annak a mintája szerintem is jó az amit a mackóék csaináltattak.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.