Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Póló, sapi és egyéb régiós tárgyak


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 138
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...
Srácok a pólókat nálam lehet átvenni...

Aki XL-est rendelt, azét felpróbálnám, hogy akkor én is olyat rendeljek-e, ugyanis annyira különböznek a méretek, néha az L-es is jó, néha meg csak az XXL-es, és ez nem azért, mert hízok, meg fogyok :-))

Link to comment
Megosztás:

Aki XL-est rendelt, azét felpróbálnám, hogy akkor én is olyat rendeljek-e, ugyanis annyira különböznek a méretek, néha az L-es is jó, néha meg csak az XXL-es, és ez nem azért, mert hízok, meg fogyok :-))

Sajnálom a rendelés anno megtörtént, ezek alapján ment a gyártás, írtam akkor utólagos reklamáció nincs!!!!Én pedig nem fogom megfinanszírozni, ha megggondolta magát vki, erre igazán nincs kapacitásom, jó lenne ha nem csinálnátok hülyét az emberből!A pólók ki lettek fizetve, visszatáncolás nincs!

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom a rendelés anno megtörtént, ezek alapján ment a gyártás, írtam akkor utólagos reklamáció nincs!!!!Én pedig nem fogom megfinanszírozni, ha megggondolta magát vki, erre igazán nincs kapacitásom, jó lenne ha nem csinálnátok hülyét az emberből!A pólók ki lettek fizetve, visszatáncolás nincs!

Tudtommal én még nem rendeltem, de ha mégis vettél nekem, akkor semmi gond, megveszem azt, hátha pont el lett találva a méret. Szívesen mondanám, hogy ó bár lenne még idő, de valójában már nagyon várom a bulit, úgyhogy leszamilesz. :-))

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Tisztelt Debreceni Opelklub tagok.

Futó Zoltán vagyok, és nagyon szeretnék közétek tartozni. Kérdés? Lehet e a tagdílyat valahol Debrewcen városában befizetni, vagy marad az OTP :) Még2 kinek kell visszajelezni ha befizettem, és kitől kell pólót kérni?

Link to comment
Megosztás:

legegyszerűbb befizetése a tagdíjnak az OTP. :)

Póló meg hát ha esetleg még van akkor lehet némi összeg fejében tudunk adni, erről majd Nyuszi nyilatkozik. Ha meg nincs, akkor ha legközelebb csináltatunk, akkor majd lesz. B)

Na de a többi már nem ebbe a topikba tartozik feltétlenül. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.