Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tempomat


Qni

Recommended Posts

2001-től a benzines Omegák is "Drive by wire" megoldásúak, azaz nincs gázpedál bowden. Így biztosan elég Tech2-vel engedélyeztetni ha megfelelő az indexkar, és nem kell a kiegyenlítő tartály alatti Tempomat bowden húzogató motoros egység.

Szia! Köszi! Jó hír, én is így gondoltam :) Esetleg tudsz valakit ajánlani akinek van Tech2 je és tud nekem ebben segíteni? (BP XV. Ker és környéke) Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Szia! Köszi! Jó hír, én is így gondoltam :) Esetleg tudsz valakit ajánlani akinek van Tech2 je és tud nekem ebben segíteni? (BP XV. Ker és környéke) Köszi!

Ahogy MalterKoma írta, Opel márkaszervizekben tudnak neked segíteni, de előtte esetleg meg lehetne nézni OP-COM-mal is, lehet tudja állítani.

Link to comment
Megosztás:

Üdv. Akkor ha jól olvasok nekem elég csak kapcsolót cserélni, össze dugni s megy a tempomatom. 98-es kiadású 2.5 td caravan cd. Ja s mácsik keverős még a váltó. S ha már itt vagyok had kérdezzek. Űlés fűtést utólag be lehet szerelni? mert azt hiszem az enyémben nincs vagy csak nem jó, még nem volt időm azt bontani hogy megnézzem mi az ábra, hogy van-e vagy nincs benne. Az ülésen egy gomb van ami mozgatja előre háta. Az elakadás jelző kapcsoló mellett meg egy ablak fűtéshez hasonló kapcsoló van csak a közép konzolon. Ezek szerint akkor az enyémben nincs ilyen. Csak kérdezek mert nekem most van ilyen kocsim elsőre. De most elsőre a reggeli nehéz inditást okát keresem, mert ha áll többet akkor lelevegősödik ez a szép auto, de rajt vagyok a projekten. Ja s valaki aki már turkált a motor térben.

Az egr szelepnél, s a szivó csonk alján van összessen 3 rádugós levegő cső, gondolom vákum. s van 3 cső is, az volna a kérdés melyik hova megy? Valaki tud erre nekem válaszolni, esetleg lefényképezni az övét? Köszike előre is.

Link to comment
Megosztás:

Ha van kapcsoló a kuplungpedálnál, akkor elég az irányjelző-kapcsolót cserélni. De arra figyelj, hogy két vezetékes kapcsoló kell a Td-hez. Ha minden megvan, engedélyezni kell Tech2-vel, vagy Op-commmal.Ülésfűtes megoldható utólag, ha nem bőrös az autód.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 6 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
On 2015. 11. 02. at 7:41, Rozi írta:

Sziasztok én  ma léptem be ide hozzátok 2001 2.2 dth omegám van ,tempomatot szeretnék belerakni egy másik ugyanolyan autoból ki tudom szerelni ,csak az a kérdés ,hogy mit ?és hogyan kellene egy kis segítség .köszönöm

 

Bár valószínűleg nem olvasod el, de a válasz egyszerű: ha ki tudod szerelni, akkor ugyan úgy kell beszerelni is. Nem kell semmit programozni, beszerelés után működik a tempomat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.