Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Teljesítmény Tuning


Amusing

Recommended Posts

Motorkonroll lámpa?? Mert ha jól tudom, akkor ugye dobja a jelet, meg akkor az alapjárat?Hogyan változik?Vagy nincs összefüggésben? MErt ugye mikor kikapcsol a szek.lev.komp. akkor esik lentebb...........

Nincs összefüggés az alapjárattal.

Motorvezérlőt meg be lehet csapni :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Legalább 2-3x ennyi...

Na ja, de ha tényleg saválló (és nem csak mondják) akkor az elég soká elhúzza, talán tovább is, mint az autó. Szóval az ára is ehhez mért, nem csak a drágább alapanyagköltség dobja meg.

(jé, ez volt az 500. hozzászólásom, viszek este egy kis sört a Lurdyhoz ennek örömére...)

Link to comment
Megosztás:

De mit lehet pl. csinázni a szek.levegő kompival??Mert az meg sziszegne világba, pl...............

Olyan autót kell venni, amiben nincs ilyesfajta hülyeség. :)

A rozsdamentes és a saválló nem ugyanazt takarja. A saválló anyag tényleg durván drága.

Én úgytudtam, hogy a rozsdamentes a jobb. :unsure:

Szinte mindenhol csak a stainless steel-t emlegetik.

Link to comment
Megosztás:

Ez mit takar? 4-1/4-2-1? kat? közép-hátsódob? rozsdamentes/saválló?

60-as rendszer, 4-1 leömlő, középen gázgyorsítós dob, hátul sportdob, krómvéggel. Asszem, nagyjából ennyi. Az enyémen gyárilag nincs kat, úgyhogy minek költsek még arra is? :unsure: Meg a moci elé kap direktszűrőt is, de az házi hackelés lesz...

Közben előkotortam, íme, ezekről kértem árajánlatot:

Autó típusa: Opel Manta

Évjárat: 1979

Motor: 22E

Jelenlegi teljesítmény: kb. 120 LE

Kívánt rendszer átmérője: 60 mm

Leömlő (igen/nem): igen

Katalizátor (igen/nem): nem

Sportközépdob (igen/nem): igen

Gázgyorsító dob (igen/nem): igen

Hátsó dobok száma: 1

Krómvég (igen/nem): igen

Direktszűrő (igen/nem): nem

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

(Astra G tuningból hoztam át, mert szerintem a gondolatom minden új autóra vonatkozik.)

Szerintem baromság, mert ezeket 75 lóerőre tervezték, nem 92 re. életkor csökkentő egypicit....

És akkor mi van? A mai autókat már nem éppen az unokáinknak, hanem a fogyasztói társadalom részére tervezik. Ma már nem az a cél, hogy egy autó 20 év múlva is autó legyen, hanem hogy legalább a garanciaidejét túlélje. Egy ilyen autónál mit számít az, ha a betervezett max 10 év helyett 8-9 év múlva széthull? Persze akinek elég az autó úgy, ahogy a futószalagról lekerült, az használja csak úgy, de a problémák síma kímélő hajtás mellett is jelentkeznek hamarosan. Tehát itt az életkor csökkenés már nem annyira téma, hiszen max tíz éven belül így is-úgy is le kellene cserélni az autót. Úgyhogy szerintem aki megteheti, és szeretné, az húzza csak.

Link to comment
Megosztás:

  • 8 months later...

Sziasztok! Tudok egy módszert!

Ezt olvasd!

Petrol /Turbo Booster

Környezetünk, levegônk közismerten legnagyobb szennyezôi a szÉnhidrogÉneket elÉgetô kazánok, illetve a gÉpjárműmotorok. A nem tökÉletes ÉgÉs miatt az üzemanyagban rejlô energia jelentôs rÉsze nem hasznosul, rengeteg hasznos energia távozik a kÉmÉnyen keresztül.

A Petrol És Turbo Booster-t ezeknek a gondoknak a megoldására fejlesztettÉk ki. Egy gyűrű alakú házban speciális mágneseket helyeztek el úgy, hogy különlegesen erôs homogÉn mágneses mezôt hozzanak lÉtre a gyűrű közepÉn. Az erôs mágneses tÉr megszünteti az üzemanyag-molekulák elektrosztatikus feltöltôdÉsÉt, csökkenti a viszkozitást És így a porlasztáskor sokkal apróbb cseppekre bomlik fel az üzemanyag vagy fűtôanyag. Az apróbb cseppek jobban keverednek a levegôvel, És így több oxigÉn Érintkezik a szÉnhidrogÉn molekuláival, azaz felgyorsul az ÉgÉs. A tökÉletesebb ÉgÉs eredmÉnyekÉnt csökken a kipufogógázban a mÉrgezô CO És CH mennyisÉge. A Petrol/Turbo Booster felszerelÉse nem Érinti a gÉpjármôvek, kazánok garanciáját. A Petrol/Turbo Booster Élettartama gyakorlatilag vÉgtelen: kopó, cserÉre szoruló alkatrÉszt nem tartalmaz.

Környezetbarát És energiatakarÉkos megoldás.

Ha minden háztartásban csak egyetlen ÖKONET mágnest használnánk, óriási lÉpÉst tehetnÉnk környezetünk vÉdelmÉÉrt.

Petrol Booster: 4500 Ft--ez 2000 ccm-ig jó minden üzemanyagtípushoz.

Turbo Booster: 10800 Ft-- 2000 ccm feletti erős motorokhoz.

OLDALAK_39_02_bal.jpg

10-15-20 %- al csökkenti a fogyasztást finom vezetésnél, de nyilván ti nem a finom vezetésről vagytok híresek:))))

Az égés tökéletesebb lesz ezáltal a teljesítmény növekszik kb 10-15 %-ot biztosan.

Rallysok is használják már!!!

Rendelés: okotar@citromail.hu

www.energiasporolo.extra.hu

Link to comment
Megosztás:

Kifizetem a négyszeresét ha ad nekem 10 lovat pluszban. (az még 10% sincs) Persze padon mérjük előtte utána. Ha sikerül én fizetem a mérést is, ha nem sikerül akkor te. Benne vagy? ;)

Én 100e-et villantok 10 le-re...ha nem jön össze csak 50-et kérek... :rolleyes:

Most komolyan...ez rosszabb mint a spirex, sportkábelkutyabütyök...na de inkább nem is folytatom... <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ezek a mágneses gyűrűs szarok néha-néha újból felbukkanak.

Annak idején fater a dáliájához is vett egyet: eredmény ugyan annyit fogyasztott a gép, de nem ment jobban sem.

Mindig bedobják ezt a hülyeséget a piacra, hátha van olyan, aki még nem hallott róla.

Csodák nincsennek.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Sziasztok!

Ezek a mágneses gyűrűs szarok néha-néha újból felbukkanak.

Annak idején fater a dáliájához is vett egyet: eredmény ugyan annyit fogyasztott a gép, de nem ment jobban sem.

Mindig bedobják ezt a hülyeséget a piacra, hátha van olyan, aki még nem hallott róla.

Csodák nincsennek.

Hmm...valóban így lenne? Otthoni gázkészülékhez is árulnak ilyet beállítással,mindennel persze kb. 10xes áron. Ott garantálják a kevesebb fogyasztást, mérőműszeres kütyükkel jönnek.... én ezért gondoltam,h ez is működhet...de akkor ezek szerint mégsem?!?

Link to comment
Megosztás:

Nézegettem a dbilas-nál a Flowtec-szívócsöveket... elvileg 32 lóerőt adna az 1.6XEP motoromhoz. Van valakinek ilyenben tapasztalata? Az is érdekes,hogy az ár tartalmazza a motor jellemzőinek átállítását is...nos, így Magyarországról érdekes lesz:) Egyelőre egy sport betétszűrőm van a géphez mindössze. Szeretnék leömlőket és dupla kipufogórendszert is idővel,de H Astrához nem igazán láttam még ilyeneket:S

Más: mezei chip tuninggal mennyi LEnövekedés a reális? Érdeklődtem itt-ott,ehhez a típushoz még nem volt programjuk...

Link to comment
Megosztás:

A Dbilas-nál chipet adnak a szívósorhoz, illetve ha hibrid a motorvezérlő, akkor azt külső

műszerről lehet felprogramozni, de ilyen esetben kérik a vezérlőt (elküldöd), és ők átírják.

Mondjuk kicsit szkeptikus vagyok azzal a plusz 32LE-vel szemben, szerintem ahhoz minimum

egy jó 4 leömlő is kéne, és elég élvezhetetlen lenne a városi használata az autónak (nyomaték-

görbe eléggé megváltozik, csak a felső tartományban lesz élvezhető).

Sima "mezei" chipelésnél 6-8LE szokott ezekre a motorokra ugrani, szinte érezhetetlen. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.