Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. Hungarian Blitz Weekend 2007


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 597
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Matricát én is vállalok az omi hátsójára, havi 2000km futásteljesítménnyel. :rolleyes:

Mint tavaly is. :mellow:

A matrica felrakására én is jelentkeznék, mivel ausztria-németország útvonalon járok, így tudnánk kicsit külföldön is "reklámozni" a BW-t! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

A tavalyi dekoráció mintájára áttervezem és elkészítem a terveket.

Ezeket felteszem ide és lehet kérni akár matricát akár file-t ha valaki saját dekorosával vágatná ki a matricákat.

Költségtakarékosság miatt a digitális nyomtatás opciót nem használnám ki.

Blitz! rám is számíthatsz!

Link to comment
Megosztás:

Tegnapi Lurdy-s tali kapcsán sokakkal egyeztetve írom a következő dolgokat.

Sokakban felvetődött, hogy a márkánkénti egyetlen kategória túl tág ahhoz, hogy a klubtagoknak és érdeklődőknek felkeltse az étvágyát. Mint kiderült én máshogy gondolkozok erről az egészről, ezért volt jó, hogy többekkel tudtam konzultálni, úgymond kivülállókkal, én már több mint 4 éve folyamatosan járok a versenyekre, sok dolog eléggé kiforott bennem, talán szkeptikus is vagyok néha a témában.

A lényeg a lényeg, hogy meggyőztetek márkánként 2 kategória kell.

Arról is volt aki próbált meggyőzni (neveket sajnos nem tudok mondani, elnézést az érintettektől, egyszerre hirtelen 20-an mutatkoztak be nekem tegnap), hogy nem a márkánkénti kategórizállást kéne kultíválnunk, hanem a megszokott versenykategóriákat kellene alkalmazni.

Erről nem sikerült meggyőzni, nem szeretnénk egy 23. versenyt csinálni, ami pont ugyanolyan mint az előző hétvégi másik.

Szeretnénk mindenképpen egy különlegességet csinálni, a márkák közötti küzdelmet, a rendezők nem szeretnék lemondani, ehhez az egyhez ragaszkodnánk.

A két kategóriába sorolást elkezdtem megvizsgálni, hogy milyen módon lehetne megoldani.

Nem kapkodjuk el a dolgot, szeretném átbeszélni és egyeztetni, úgy kell pontot tenni a végére, hogy senkinek ne legyen ellenszenves a dolog (ilyen úgysem lehet, de próbáljuk meg, én optimista vagyok ebben).

Mostani kiírás szerint 24 autó jutna be a döntőkbe, ezek összesen 23 futamot mennének.

(ténylegesen ennyi, mert ha valaki nem jelenik meg a döntőre az utánna következőt fogjuk behívni)

Egy futam kb 11-17 másodperc, de ehhez hozzájön a lassítás ami majdnem megint ennyi, csak akkor indul a következő futam.

A rajtoltatás a beállással és a lámpák lefutásával megint 15sec körül van, a maximális várakozás a futam másik résztvevőjére 1 perc, de ezt ha minden ötödik futamnál kell csak kivárni, az is futamonként 10 másodperc.

Legjobb esetben is 1 perc egy futam, ami azt jelenti, hogy maguk a döntők majd fél órát vesznek igénybe.

Azt sem szeretnénk, ha az utolsó kvalifikációs blokkot ki kellene venni, mert így akik délutánra jönnénk nem kerülnének túl jó helyzetbe.

A döntők viszont nem lehetnek sötétedés után, így eléggé meg van kötve a kezünk.

A gyorsulási versenyek többségénél a döntők pont ezek a dolgok miatt nyúlnak el 1.5-2 órára, amit senki, csak az érintett versenyzők és azok szoros barátai várnak meg!

Ha senki nem várja meg a döntőket és a díjkiosztót, akkor ettől az egész rendezvény elveszíti azt az örömöt, hogy aki nyer az felhőtlenül örüljön és megkapja azt az elismerést ami szerintem is járna neki. Direkt a koncertet is a döntők után tettük, hogy az eredményhirdetést megvárják a látogatók.

Hemivel arra jutottunk, és többeteknek mondtam tegnap is, hogy elfogadjuk az érveket, változtatni valóban kell.

Az mennyire lenne általatok elfogadható, hogy a döntőket nem húznánk el 1.5-2 órásra, maradna az eredeti forma, de a dijjazást a futott idők alapján a márkáknál, márkánként kiterjesztenénk turbo-illetve szívó kategóriára.

Ez azt jelentené, hogy a NAGY döntőbe ugyanúgy azok kerülnének akik a legjobb időt futották az adott márkán belül

(szerencsére erről nem volt vita), ezáltal tényleg a márkák legjobbjai küzdenénk a végső trófeáért.

Ugyanakkor a kvalifikációs idők alapján a szivó kategóriát is dijjaznánk, de a szük időkeret miatt, nem lenne sokfordulós döntő külön nekik.

(még véletlenül sem akarom leszólni ezeket a gépeket, de unalomba fulladna, egy 8-as döntő, ha 17-18 másodperces autók is küzdenének ezekben a ketegóriákban akár 30 futamon keresztül)

A versenyzők folyamatosan láthatják majd az időket, így azt gondolom ezekért a kupákért is érdemes lesz küzdeni.

Továbbá szeretnénk a klubtagokat is dijjazni, és az első 3 MOTE klubtag külön dijjazásban részesülne.

A Blitz résztvevői emléklapot kapnának a NepautoFest-től.

(könyörgöm itt már ne kérjétek, hogy MOTE díjain belől is több kategória legyen, én szivesen vetetek Hemivel mindenkinek kupát aki elindul a versenyen, de azt gondolom annak semmi értéke nem lenne)

Minden reakcióra kíváncsi vagyok, az lenne a legjobb, ha megpróbálna mindenki több dologba reagálni, nem egy egy mondatra csak. Akkor elvészünk a részletekben.

Persze ha valaki csak egy dologról akar komunikálni, akkor semmi akadája!

Köszönöm mindenkinek a türelmet, aki végigolvasta!! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kori!

Én külön nem írnám le, mert körülbelül egy dologról beszéltünk...a két kategóriát (szívó-turbó) én mindenféleképpen támogatnám...mert szükségét érzem...ezzel kicsit azért lehet tompítani a különbségeken...bár a szívó kategóriának is meg lesznek ugyanúgy az élmenői...Ez elkerülhetetlen...

Link to comment
Megosztás:

Egy G Astra-t gyorsan feltettem, mint gondolatébresztés

a www.sztarreklam.hu -ra

képgaléria - személyautók

Tomi! Ha esetleg közeljövőben ebből csinálnál és járnál erre pl Lurdyn, igényelnék egy hátsót az omira.

Mennyi lovetta lesz?

Amúgy meg ha készül 468x60-as banner, akkor valaki dobja már át nekem is, mert akkor felteszem

az opel16v.hu-s reklámszerverre.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor a bulin én má nem is leszek döntős a magam 17-18-as idejével! :unsure: De ettől függetlenül jobban tetszik, hogy nem kell majd összemérnem a kocsit egy turbós gépcsodával, csak mondjuk egy 2.5 V6-tal! :rolleyes:

(remélem csak csupa kisótóval kerülök majd össze... és itt nem a C20XE corsákra gondolok :mellow: )

Na, a lényeg, hogy ami engem is érdekelne, hogy a hátsó szélvédőm felülete a jövő hét után ismét üres lesz, szóval Tomi úgyis tudom, hogy jössz Debrecenbe, akkor esetleg hozz már légyszi egy hátsó üvegekre való matrica adagot, akár az oldalablakokra is. Kasztni most tabu. Előre is köszi. :lol:

Szórólapok ha lesznek, letölthető formában elfogadnék linket, mert sokszorosítást megoldom.

Pénteki napra meg felajánlom magam. :D

Link to comment
Megosztás:

Na, a lényeg, hogy ami engem is érdekelne, hogy a hátsó szélvédőm felülete a jövő hét után ismét üres lesz, szóval Tomi úgyis tudom, hogy jössz Debrecenbe, akkor esetleg hozz már légyszi egy hátsó üvegekre való matrica adagot, akár az oldalablakokra is. Kasztni most tabu. Előre is köszi. :mellow:

Szórólapok ha lesznek, letölthető formában elfogadnék linket, mert sokszorosítást megoldom.

Pénteki napra meg felajánlom magam. :rolleyes:

Tomi: Hozhatsz nekem is Debrecenbe, ha addigra lesznek már, szórólapokat illetve hátsó szélvédő matrinyát is...

Link to comment
Megosztás:

Kori!

Én külön nem írnám le, mert körülbelül egy dologról beszéltünk...a két kategóriát (szívó-turbó) én mindenféleképpen támogatnám...mert szükségét érzem...ezzel kicsit azért lehet tompítani a különbségeken...bár a szívó kategóriának is meg lesznek ugyanúgy az élmenői...Ez elkerülhetetlen...

Igen, a külön turbó és szívó kategória szerintem is jól hangzik. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A tavalyi dekoráció mintájára áttervezem és elkészítem a terveket.

Tomi, ez a matrinya mikorra lesz meg? Debreceni talira? :rolleyes:

.....ha valaki saját dekorosával vágatná ki a matricákat.

Csak azért kérdezem, mert nekem Te vagy a dekorosom... :mellow: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.