Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. Hungarian Blitz Weekend 2007


forumadmin

Recommended Posts

Akkor indítsunk egy listát az autómatricázás ügyben.

Hátsó szélvédő matrica: akinek én gyártom

1, Opel16v 1db

2, Mackósajt 1db

3, Kacsero 1db

.

.

.

Ha valakinek a file kell, akkor írja meg milyen progit használ a vágáshoz, ill milyen formátumban kéri.

A szórólaptervet ha valaki elkészítette dobja le nekem CDR-ben és printeljük szórjuk.

sztarreklam.tamas@t-online.hu

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 597
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mi a hiba? Le tudnád írni?

Köszi!

Jah és gratula!:rolleyes:

Amúgy Atommanó nem jól írta, csak akkor tudtok bejönni ingyen, ha mindketten fehér menyasszonyi ruciban érkeztek:)

sem a nickemre+jelszó, sem a rendes nevemre+jelszó nem válaszol. Azt írja ki, hogy hibás adat.

(amúgy nem is lesz fehér ruhánk annyira :mellow: leginkább fekete-fehér hehe)

Link to comment
Megosztás:

Volna 1 észrevételem.

Ugye meg van hirdetve, hogy az első 10 nevező teljesen ingyen vehet részt a gyorsuláson.

úgy néz ki a gyorsulás oldala, hogy jelenleg még nincs 10 versenyző... beregisztráltam magam, és mit kapok e-mailben? "Sikeresen regisztráltál az I. NePauTo Fest-re.

A következõ lépés, hogy élni tudj az ON-LINE jelentkezés kedvezményével:

(1.000 Ft gépátvételi díj elengedése és a VIP belépõ)

Fizesd be az 1500 Forint kedvezményes belépõdíjadat..."

na most akkor van már 10? vagy nincs még 10? Mert az oldalból az derült ki, hogy nincs, a mail meg a másikat mutatja.

Vagy akkor mégsem ingyen mehet be, hanem az a nyeremény, hogy még 1 valakit ingyen vihet be?

meg benne van ez is a levélben:

"Az elsõ 10 regisztráló INGYEN belépõt kap. Errõl a nyertesek tájékoztatást

kapnak telefonon!"

A rendszer nem tartja akkor számon, hogy hányan regisztráltak? És autuomatikusan jelezné, hogy bukta a 10-ben szereplés.

A levél kövi részét meg nem értem:

"A kedvezményes belépõ befizetése után 1-2 nappal kapsz egy üdvözlõ mailt,

amiben elküldjük a regisztrációs kódod, ezzel tudsz belépni az oldalra."

kellett megadni felhasználót, jelszót...

lehet én vagyok értetlen, de ez így eléggé zavar. Lécci valaki válaszoljon.

Link to comment
Megosztás:

sem a nickemre+jelszó, sem a rendes nevemre+jelszó nem válaszol. Azt írja ki, hogy hibás adat.

(amúgy nem is lesz fehér ruhánk annyira :rolleyes: leginkább fekete-fehér hehe)

NEM a fórum beléphez szükséges adatok kellenek. Hanem amit a tagnyilvántartóban használsz(unk).

http://tagok.opelclub.hu, ha nincs meg akkor kérlek hétfőn írj nekem mailt.

Link to comment
Megosztás:

Volna 1 észrevételem.

Ugye meg van hirdetve, hogy az első 10 nevező teljesen ingyen vehet részt a gyorsuláson.

Az első tiznek ingyen van

(hemi nem számít). Van egy sablon szöveg, amit késöbb kell figyelembe venni. Hiba volt benn hagyni.

Viszont MOTE tagoknak, amennyiben 2 éjszakát töltenek a Blitz Weekenden, akkkor ingyen jönnek be. (www.blitz-weekend.hu) Bár akkor van még 1.000 Ft gépátvátel díj. Viszont, ha most az INGYEN akcióban regelnek azt is megsporolják:)

A jővőben sajnos több kedvezmény nem vonható össze.

Amint meg van a tíz, úgy a Fest oldalon továbbá regszitráló MOTE-s, akik késöbb 2 éjszakára jön annak csak a belépőt tudjuk elengedni. Aki MOTE-s , de nem jön a Blitz-re vagy csak 1 éjszakát töltene ott, annak a gépátvátel részét tudjuk elengedni.

Úgyan úgy, mint a többi ON-LINE regisztrálonak. Remélem ez így gyorsban érhető, mert éppen mennem kell:)

Módosítjuk pontosítjuk hétfőn a szöveget. Köszi az észrevételt.

Link to comment
Megosztás:

Volna 1 észrevételem.

A levél kövi részét meg nem értem:

"A kedvezményes belépõ befizetése után 1-2 nappal kapsz egy üdvözlõ mailt,

amiben elküldjük a regisztrációs kódod, ezzel tudsz belépni az oldalra."

kellett megadni felhasználót, jelszót...

Javítom magam:) Szóval az üdvözlő email után tudsz belépni az oldalra és feltölteni képet az autódról , vagy később javítani a személyes adataid.

A regisztrációs kód pedig a tali beléptetésekor kell.

Regsiztrációkor kapott mail tartalma: (Picit javítva a szöveg)

Kedves [NAME],

Sikeresen regisztráltál az I. NePauTo Fest-re.

A következő lépés, hogy élni tudj az ON-LINE jelentkezés kedvezményével:

(1.000 Ft gépátvételi díj elengedése és a VIP belépő)

Fizesd be az 1500 Forint kedvezményes belépődíjadat,

legkésőbb 2007. július 31.-ig., a következő számlaszámra:

Magyar Opel Tulajdonosok Egyesülete

11740023-20050344-00000000 OTP

A megjegyzés rovatba írd :

NEPAUTO FEST és a polgári neved

(amivel a www.fest.nepauto.hu oldalon regisztráltál).

A kedvezményes belépő befizetése után 1-2 nappal kapsz egy üdvözlő mailt,

amiben elküldjük a regisztrációs kódod.

Az emailt kinyomtatva és igazolásként használva a rendezvényen tudod átvenni a VIP igazolványod.

Az üdvözlő email után kérlek lépj be az oldalra

és tölts fel egy képet az autódról!

[DETAILS]

Üdvözlettel:

NePauTo Fest csapata "

Befizetés után ezt kapja a user (üdvözlő mail):

Kedves [NAME],

Elfogadtuk a nevezésed!

A résztvételi díjat megkaptuk, a mai naptól be tudsz jelentkezni az oldalon, és felkerülsz az eddig jelentkeztek

listájára.

Kérünk, hogy a Bejelentkezés után tölts fel egy képet az autóról!

VIP infó:

[NAME]

Cím:

Telefonszám:

Autó márkája:

Autó típusa:

[DETAILS]

Egyedi azonosító:

FONTOS!!

Ezt az emailt ne add tovább, mert az itt szereplő kóddal, csak egyetlen embert tudunk beengedni a rendezvényre!

FONTOS!!

Ha egy autóval többen jöttök akkor is soron kívüliséget élveztek, de értelemszerűen az autóban rajtad kívül ülőknek a helyszínen belépőjegyet kell fizetniük,

természetesen gyorsított eljárással a te VIP jegyed jogán.

Üdvözlettel:

NePauTo Fest csapata

Link to comment
Megosztás:

lehet én vagyok értetlen, de ez így eléggé zavar. Lécci valaki válaszoljon.

Teljesen igazad van a hiba lehetőségét mi is átláttuk, de az első tíz regisztrálása után ez a hiba nem lesz hiba.

Ami már meg is van, tehát mostmár nincsen kavarás.

A Blitz és a Nepauto Fest pedig pont azért lett külön kezelve, hogy ne váltson ki közfelháborodást, hogy mit keresnek a Blitzen Fordal illetve VW-el.

A Blitz kiírásában ha jól tudom erről megvan a megfelelő passzus, tehát azt elolvasva egyértelmű, kinek mit kell fizetnie, mondjuk azt sejtettük, hogy "senki" nem fogja elolvasni a rizsát, de mi kiírtuk többet nem tehetünk, ahol tudtuk mindenkinek mondtuk, hogy a Blitzen ha két éjjelre jön valaki, akkor ingyenes a Népautos dolog is.

Továbbra is megpróbáljuk ezt a helyzetet minnél inkább lekomunikálni ahol lehet.

Még azt megtesszük, hogy az Opeleseknek kiírjuk a Blitz lehetőségét, Népautós regsiztráló levélben...esetleg a nevezés elötti infóblokkba is.

Sokkal egyszerübb lenne a dolgunk, ha egy kalap alatt mehetne a jelentkezés, de ezt az elöbb ecsetelt dolog miatt nem tettük.

A legrosszabb esetben ha valaki befizette a Népautos nevezési díjat, azoknak vagy beszámítjuk a Blitzbe, vagy a Blitz helyszínén visszaadjuk az 500Ft különbözetet a nevezési díj és a belépő között.

Hétfőn Hemivel átbeszéljük ezt az egészet....sajnos tudjuk hogy nem egyszerű a helyzet, köszönjük az észrevételt!!!!

Üdv.:Bkori

Link to comment
Megosztás:

A blitz bannerhez szükséges kód weblapokhoz:

<div align="center">

<OBJECT classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000"

codebase="http://active.macromedia.com/flash2/cabs/swflash.cab#version=4,0,0,0"

ID=blitzweekend WIDTH=468 HEIGHT=60>

<PARAM NAME=movie VALUE="blitzweekend.swf">

<PARAM NAME=quality VALUE=high>

<PARAM NAME=loop VALUE=true>

<EMBED src="http://www.blitz-weekend.hu/blitzweekend.swf" loop=true quality=high

WIDTH=468 HEIGHT=60 TYPE="application/x-shockwave-flash"

PLUGINSPAGE="http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash">

</EMBED>

</OBJECT>

</div>

Banner így nézz kiiii

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.