Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozó


ENDYKA

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Hozzászólások 208
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hejja!

Megkésve bár, de egyetértünk Telo kollégával a legutóbbi palacsintázós szeánsz jó hangulatát illetően.

Telofiú, szervezkedjük meg a következőt! G Astrások, HALLÓHALLÓÓÓÓ!!! Kedélyes autókázás szép helyekre, kis kajálás vhol, ilyesmi. 5leteket várunk! Ya és persze szép, hosszú jelentkezői listát.

Telo, nem előztem be, remélem... :blink:

Üdvelet!

Telo, nem előztem be, remélem... ;)

De... Sorry... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

De beelőztél! :unsure:

Szal valamikor meg kéne ejteni ezt a kis kirándulós túrát... Rastalos ugye már jelzett is nekem, hogy nagyon benne lenne egy ilyenben, még akár így télen is. Ötletként felmerült pl Visegrád, vagy pl Tinnye (Üvegtigris helyszíne), vagy pl Dobogókő, vagy pl én tegnap voltam egy horgásztónál nem messze Pesttől Galgahévízen, az is szép hely. Vagy ott van Endyka albertirsai ajánlata, bár az a strandos változat lehet, csak nyáron jönne össze.

Mit szóltok? Ki lenne benne egy ilyenben? Valamelyik hétvégén egy "szép nyugisan leautókázunk-beülünk valahova beszélgetni/kajálni-aztán meg jól hazamegyünk" típusú kirándulásra gondoltam... De nyugodtan jöhetnek még ötletek helyszínre / programra...

Link to comment
Megosztás:

De beelőztél! :unsure:

Szal valamikor meg kéne ejteni ezt a kis kirándulós túrát... Rastalos ugye már jelzett is nekem, hogy nagyon benne lenne egy ilyenben, még akár így télen is. Ötletként felmerült pl Visegrád, vagy pl Tinnye (Üvegtigris helyszíne), vagy pl Dobogókő, vagy pl én tegnap voltam egy horgásztónál nem messze Pesttől Galgahévízen, az is szép hely. Vagy ott van Endyka albertirsai ajánlata, bár az a strandos változat lehet, csak nyáron jönne össze.

Mit szóltok? Ki lenne benne egy ilyenben? Valamelyik hétvégén egy "szép nyugisan leautókázunk-beülünk valahova beszélgetni/kajálni-aztán meg jól hazamegyünk" típusú kirándulásra gondoltam... De nyugodtan jöhetnek még ötletek helyszínre / programra...

Sziasztok!

Én is szívesen mennék ilyesféle kirándulásra, legalább megismerném a csapatot. :blink:

Na meg úgyis van pár kérdésem hozzáértőkhöz, azt is letudnám egycsapásra.

Z

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Telo, szervezzünk talit!

Peace

Rastalos, szervezzünk... :lol:

Holnap, du 4-kor mondjuk a Visegrádi bobpályánál kinek jó? :)

Viccen kivül... A visegrádi kirándulás kicsit elnapolódott. Nekem is sok dolgom volt, neked is, pedig terveztük, hogy körülnézünk ott. Nézzünk most? Pl holnap?

Link to comment
Megosztás:

Holnap, du 4-kor mondjuk a Visegrádi bobpályánál kinek jó? :lol:

Viccen kivül... A visegrádi kirándulás kicsit elnapolódott. Nekem is sok dolgom volt, neked is, pedig terveztük, hogy körülnézünk ott. Nézzünk most? Pl holnap?

Szóval ennek már lőttek. Valami távolabbi dátumot kellene nézni, és lehet hogy célszerű lenne kibővíteni , hogy ne csak

astra g -k jöhessenek/jöjjenek. + valahogy a klub keretein belül jobban meghirdetni.

Nem késtél le semmiről. A holnappal csak vicceltem. Bocsi, hogy félreérthető volt. Rastalossal viszont tegnap kirándultunk arrafele, terepszemléztünk. Bobpálya fele mondjuk kicsit későre sikerült odaérnünk, amikor már zárva volt (du 4 után). Megvallom, erre nem is gondoltam, hogy lenne esetleg bobozásra igény. A bob pályáról egyébként azt kell tudni, hogy jó nagy parkolója van, asszem 300 vagy 500 ft parkolási díjjal (időhöz nem kötötten). Itt a weblap, aki esetleg még nem tudná, milyen a bobpálya: http://www.visegrad.hu/bob/index.htm. A pályánál viszont nincs beülős, melegedős hely. Lent a templom közelében viszont van. Pl Don Vito pizzéria, http://www.don-vito.hu/index2.html. Nagyon hangulatos. Mondjuk kicsit necces a parklolás a környező szűk utcák miatt. A várnál lévő parkolónál is voltunk (300 ft/nap), de az ott lévő szuvenir bódéknál nincs értelmes beülős hely. A vár belépő, ha jól emlékszem 1200 ft. Sztem nem nagyon érdemes felmenni, mindenki látta már minimum 5-ször... De lehet, tévedek. Esetleg érdemes lenne megfontolni Esztergomot is. Ott is lehetne jót melegedni valahol. Rtomiékkal egyeztetve természetesen... :) Mit gondoltok?

Link to comment
Megosztás:

Én csak erre gondoltam.... :lol:

én meg az általad idézett hozzászólásomban csak arra utaltam, hogy ha jobban meghirdetnénk (kibővítenénk) a talit akkor remélhetőleg nem csak 5 autó jönne. Ezzel a hozzászólással is pont az volt a célom, hogy minél többen, többféle autóval jelenjenek meg egy astra g club által szervezett rendezvényen ennyi.

Telo!

Ti valószínűleg a Visegrád központja felőli úton mentetek fel a várhoz, bobpályához. Én a másik útra gondoltam anno, arra vannak ingyen parkolók(csodálatos kilátással), mellettük van étterem is(bár nem tudom, hogy ilyenkor is nyitva vannak-e) Az általad írt pizzériát nem javaslom, bár hangulatos , de rendkívül kicsi és nem olcsó(értsd drága)+ hétvégén mindíg tele van és parkolni 1 autóval is nehéz....

Link to comment
Megosztás:

Telo!

Ti valószínűleg a Visegrád központja felőli úton mentetek fel a várhoz, bobpályához. Én a másik útra gondoltam anno, arra vannak ingyen parkolók(csodálatos kilátással), mellettük van étterem is(bár nem tudom, hogy ilyenkor is nyitva vannak-e) Az általad írt pizzériát nem javaslom, bár hangulatos , de rendkívül kicsi és nem olcsó(értsd drága)+ hétvégén mindíg tele van és parkolni 1 autóval is nehéz....

Igen a központ felől mentünk. Van másik út is?... Arra sajna nem voltunk. :lol: A don vito valóban kicsit kicsinek tűnik, talán érdemes lenne Rtomiékat megkérdezni Esztergom felől... Biztos tudnak jó helyet ott. Holnap vmikor felhívom őket, megérdeklődöm. Vagy mindenképp a Visegrád lenne jó?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.