Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés, és klíma


Golby

Recommended Posts

Én télen kiszoktam szedni a pollen szűrőt mert nekem is agyamra ment a párásodás,(hungarocellből csináltam 1 védőt rá) csak nem szabad közel menni a másik autóhoz, föleg a 2 ütemhez.

Ezt nem mondod komolyan :shock: :shock: :shock:

Vazzeg, bemész valami barkácsboltba, veszel FBS pasztát és szépen kitömíted vele az ablak meg a gumi között fullra a szélvédőt, na meg persze veszel új pollenszűrőt....

Utána nyomhatod rá direktbe nagynyomásúval akkor sem fog egy csepp víz sem menni a pollenszűrőbe :wink:

Bizonyíték nem ígéret :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt nem mondod komolyan :shock: :shock: :shock:

Vazzeg, bemész valami barkácsboltba, veszel FBS pasztát és szépen kitömíted vele az ablak meg a gumi között fullra a szélvédőt, na meg persze veszel új pollenszűrőt....

Utána nyomhatod rá direktbe nagynyomásúval akkor sem fog egy csepp víz sem menni a pollenszűrőbe :wink:

Bizonyíték nem ígéret :) :) :D

Oké a hétvégén megnézem de ezidáig eszembe nem jutott hogy beázik :oops: :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Oké a hétvégén megnézem de ezidáig eszembe nem jutott hogy beázik :oops: :oops: :oops: :oops:

El sem hiszed mennyire: ha pár centin is fel van válva akár egy kicsit is már akkor simán befolyik a víz. Nem kell sok tömítőanyag, a lényeg, hogy az üveg meg a gumi közötti rést betömd úgy, hogy szépen rávezesse a gumira a vizet... nekem is csak pár centis volt a rés, de végigtömítettem az egészet biztos ami biztos alapon, azóta csont száraz :wink:

Link to comment
Megosztás:

El sem hiszed mennyire: ha pár centin is fel van válva akár egy kicsit is már akkor simán befolyik a víz. Nem kell sok tömítőanyag, a lényeg, hogy az üveg meg a gumi közötti rést betömd úgy, hogy szépen rávezesse a gumira a vizet... nekem is csak pár centis volt a rés, de végigtömítettem az egészet biztos ami biztos alapon, azóta csont száraz :wink:

Ok, köszi rajta leszek :wink:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy hülyének tűnik a kérdés, de felteszem.

A meleg, hogy jut be a kocsiba?

Pontosabban, ha a pirosra állítom a gombot akkor jön a meleg, a kérdés honnét? A gomb elfordításakor szinte azonnal meleg levegő jön ha üzemmeleg a motor. Gondolom ez azt jelenti, hogy a termosztát elé van bekötve a rendszerbe a fűtőradiátor, és a motorral együtt melegszik.

Erősítsetek meg, hogy jól okoskodtam.

Szép ez a hűtőrács, de lassabban melgszik miatta a motor. (ami nyáron előny, de ilyenkor nem)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, viszont az tényleg egy kicsit gáz, hogy ha nulla körüli a kinti, és néhány másodperc hidegen járatás után elindulsz, és folyamatosan mész úgy 60km/h-val, akkor 5-6km mire elindul a vízhőfok mutatója, és ha nincs piros, akkor még mire megérkezem haza, akkor is csak a kék, és az első vonal között mocorog még csak, de én mondjuk számítottam rá, hogy ez a rács elöl és a lökösben egy plussz hűtési csatornát ad, ezért nehezebben melegszik majd. De viszont takarni meg nem akarom nagyon, mert 4-5fok környékén már normálisan működik az egész, és nem szeretnék idő előtt hengerfejtömítést cserélni.majd igyexem melengetni ahol lehet.Nyáron viszont rulez, de nagyon ez a dolog. :)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy ha diesel az autód,azok nehezebben melegednek,mert jobb a motor hatásfoka mint a benzinért és az üa-ból kevesebbet fordít hőtermelésre,ezért az új dieselekbe már gyárilag szerelnek "előmelegítőt,ami induláskor lép működésbe.

Link to comment
Megosztás:

Én a Vectrával kínlódom (Vectra A 1989 és Cavalier 1991). (szerintem nem sok különbség van a fűtésükben az Astrához képest) Két ilyen autóm van, és mind a kettőben kottára ugyanaz a gond. Akármennyit mentem vele, nem melegedett föl. 3 termosztátot cseréltem egy nap alatt, ebből 2 új. Utána jeladót is, mert a ventillátor bekapcsol üzemi hőfokon, tehát a tényleges hőfok jó. Gondoltam, biztos a műszer rossz. Bár ez valószínűtlen mind a két autón. Így nem is foglalkoztam vele nagyon tovább, amíg kiderült múlt hónapban, hogy fűtés szinte nulla. Ráadásul ereszt a radiátor. De ettől még mutathatná a hőfokot jól. Vajon van összefüggés?

Link to comment
Megosztás:

Én a Vectrával kínlódom (Vectra A 1989 és Cavalier 1991). (szerintem nem sok különbség van a fűtésükben az Astrához képest) Két ilyen autóm van, és mind a kettőben kottára ugyanaz a gond. Akármennyit mentem vele, nem melegedett föl. 3 termosztátot cseréltem egy nap alatt, ebből 2 új. Utána jeladót is, mert a ventillátor bekapcsol üzemi hőfokon, tehát a tényleges hőfok jó. Gondoltam, biztos a műszer rossz. Bár ez valószínűtlen mind a két autón. Így nem is foglalkoztam vele nagyon tovább, amíg kiderült múlt hónapban, hogy fűtés szinte nulla. Ráadásul ereszt a radiátor. De ettől még mutathatná a hőfokot jól. Vajon van összefüggés?

Nekem is a jeladó volt rossz és fölöslegesen cseréltem termoszt.

Először csináld meg a radiátort, s ha nem segít, akkor lehet, hogy a venti kapcsoló rossz és az kapcsol korán ezért valójában nem éri el az üzemit... Gondolom 3 termoszból valamelyik csak jó volt... vagy esetleg a régi jeladó volt rossz és netán az új is, de lehet kábel, műszer is... de szerintem kezdj a radiátorral...

Link to comment
Megosztás:

Igen, az lesz az első, már kiszereltem, itt van a csomagtartóban. Tán lesz időm venni egy újat ma.

Mindenesetre még nics eredmény. Annak ellenére, hogy már nem tudom mit nem cseréltem. És ilyen autóból kettő van. Ami közös bennük, az a lyukas radiátor.

Link to comment
Megosztás:

HAli

én olyet kerdeznek hogy az csak nalam van vagy opel betegség hogy kozépkonzolnal a ket beomlobe ha lezarom akkor is jon nem HIDEG :) levegö ami nyaron nem baj de télen zavaro. és ha rényitom a meleget akkor is csak langyos. Azt mar megneztem hogy jol lezár és nem értem honnan jon a hideg.

van valakinek valamilyen tapasztalata?

köszi

Link to comment
Megosztás:

HAli

én olyet kerdeznek hogy az csak nalam van vagy opel betegség hogy kozépkonzolnal a ket beomlobe ha lezarom akkor is jon nem HIDEG :) levegö ami nyaron nem baj de télen zavaro. és ha rényitom a meleget akkor is csak langyos. Azt mar megneztem hogy jol lezár és nem értem honnan jon a hideg.

van valakinek valamilyen tapasztalata?

köszi

Néhány hete volt erről szó pont itt. De röviden: nem betegség hanem direkt van így, hogy a nagy forróságban nehogy elaludj és összetörd szíved csücskét (meg magad :roll: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.