Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés, és klíma


Golby

Recommended Posts

Hogy egy picit megkeverjem az Astra topicot: nekem a Caliban is ugyanaz a gond, amit greg leírt, leszámítva a lyukas radiátort, de az Cali/Vectra típushiba állítólag, hogy nem jól mutat a vízhőfokmérő. Ez három dolog miatt lehet: vagy a termosztát, vagy a vízhőfokjeladó, vagy a műszer rossz. Ha járatod egy ideig, alapjáraton és hallod hogy bekapcsol a ventillátor, akkor a termosztát jó. Valaki azt mondta nekem, hogy a jeladót is le lehet tesztelni: add rá a gyújtást, és adj egy fix testet a jeladónak. Ha ilyenkor a mutató a műszerfalon kitér a maximális értékig, akkor a jeladó is jó. Marad tehát a műszer. Én is ezért akarok óracsoportot cserélni, csak sajna semmi garancia nincs arra, hogy a bontott működni fog.

Link to comment
Megosztás:

A motorból két vízkör jön ki: a nagy kör megy a hűtőre, a kiskör pedig a radiátorra. Úgy tudom, a kiskörben mindig forog a víz, nincs termosztáthoz kötve. A rács mögé tudsz tenni valamit, nem?

Köszi a választ valami ilyesmire gyanakodtam.

Majd szabok be egy darab hullámpapírt.

Link to comment
Megosztás:

Valaki azt mondta nekem, hogy a jeladót is le lehet tesztelni: add rá a gyújtást, és adj egy fix testet a jeladónak. Ha ilyenkor a mutató a műszerfalon kitér a maximális értékig, akkor a jeladó is jó. Marad tehát a műszer. Én is ezért akarok óracsoportot cserélni, csak sajna semmi garancia nincs arra, hogy a bontott működni fog.

Logikusan gondold végig: a vízhőfok jeladó egy ellenállás (konkrétan negatív hőfokegyütthatójú ellenállás), ha testet adsz mindkét sarkára azzal gyakorlatilag rövidzárat csinálsz: ami arra jó hogy a műszert teszteld, hogy vajon kisebb ellenállás esetén többet mutat-e... de ilyenkor a buliból kimarad az ellenállás, vagyis ez nem a jeladó, hanem a műszer tesztje (Bár nem lennék benne teljesen biztos, hogy olyan túl jó ötlet rövidrezárni szegényt :roll: :roll: :roll: ). A jeladót ellenállásmérővel tudod tesztelni. Amúgy nekem is a jeladó volt a rossz: Csergőben identikusat (ami gyári cucc, csak nem gyári zacsiban) ezerpárszáz forintért kapsz...

Link to comment
Megosztás:

......Valaki azt mondta nekem, hogy a jeladót is le lehet tesztelni: add rá a gyújtást, és adj egy fix testet a jeladónak. Ha ilyenkor a mutató a műszerfalon kitér a maximális értékig, akkor a jeladó is jó. Marad tehát a műszer. Én is ezért akarok óracsoportot cserélni, csak sajna semmi garancia nincs arra, hogy a bontott működni fog.

Hmm.. a fent leírt nemazt bizonyitja hogy a müszer a jó? Mert ha jol sejtem, a jeladó, tulajdonképen egy hQfokfüggQ ellenállás.

Ahogy melegszik a víz,és maga a jeladó is, úgy csökken az ellenállása.

Ezáltal egyre jobban "testeli" a müszert, és az jobban kitér...

Persze csak ha jól sejtem.

Namármost akkor ha ez igy van, akkor ha te egy testet adsz a jeladóra, aminek csak egy lába van, akkor gyakorlatilag rövidrezárod, azaz kiiktatod..

De lehet hülyeséget írkálok... :oops:

Link to comment
Megosztás:

Hopp látom más ugyanezt a véleményt osztja.. csak nem láttam,mert elkezdtem írni, közben el kellett ugranom pár percre.. addig meg Knight cartárs már megirta a véleményem.

Amúgy az ellenállatnak attol hogy kap egy testet az egy lábára, attol semmi baja nem szabad h legyen. Már ha csa egy sima ellenállás.. márpedig sztem az.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy az ellenállatnak attol hogy kap egy testet az egy lábára, attol semmi baja nem szabad h legyen. Már ha csa egy sima ellenállás.. márpedig sztem az.

Én úgy gondoltam, hogy a műszernek nem tenne jót, mivel akár le is éghet a tekercse... mondjuk nem tudom, hogy hogyan van megoldva, lehet, hogy nem száll el tőle, de én akkor sem próbálnám ezt ki !

Az ellenállásnak természetesen nem árthatna.

Link to comment
Megosztás:

meghát totál nem lehet döglött az az ellenállat,hisz vmit mutat ha jól emlékszem...

Na igen nekem is az volt a bajom, hogy "valamit" mutatott normális hőfok helyett... így utólag végiggondolva már akkor dögledezett mikor januárban megvettem, mert országúton sosem ment 90 fölé: full oda volt szögezve... most meg a 92-93 ra van... :)

Csak az volt a szopás, hogy ahogy döglött egyre lassabban is kúszott fel, meg egyre lejjebb... ezért szerencsétlen termosztát lett a gyanúsított... :oops: majd az elítélt :twisted: :roll: :roll: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hogy egy picit megkeverjem az Astra topicot: nekem a Caliban is ugyanaz a gond, amit greg leírt, leszámítva a lyukas radiátort, de az Cali/Vectra típushiba állítólag, hogy nem jól mutat a vízhőfokmérő. Ez három dolog miatt lehet: vagy a termosztát, vagy a vízhőfokjeladó, vagy a műszer rossz. Ha járatod egy ideig, alapjáraton és hallod hogy bekapcsol a ventillátor, akkor a termosztát jó. Valaki azt mondta nekem, hogy a jeladót is le lehet tesztelni: add rá a gyújtást, és adj egy fix testet a jeladónak. Ha ilyenkor a mutató a műszerfalon kitér a maximális értékig, akkor a jeladó is jó. Marad tehát a műszer. Én is ezért akarok óracsoportot cserélni, csak sajna semmi garancia nincs arra, hogy a bontott működni fog.

Szépjóreggelt mindenkinek!

Csak annyit fűznék még hozzá, hogy amíg ki nem szedtem a problémás fűtésű/hűtésű autóból (ne szóljatok senkinek, hogy nem Astra) a radiátort, én sem vettem észre, hogy ereszt. Csak miután lebontottam a burkolatot láttam, hogy kék fagyállós trutyiban áll, és folyik a lé. Nem tudom, hogy nem folyt a szőnyegre.

Link to comment
Megosztás:

Télen indulásnál mindig meleggel kezdek, ahogyan ma is. Meglepődve tapasztaltam hogy középről is tök meleget fúj. (igaz az utóbbi időben ezt nem figyletem, de régen mindig hideg jött)

Így ment egy darabig aztán kezdett melegem lenni lejjebb vettem. Közben kapcsolgattam a ventit is és a 3-dik tekerentyűt is állítgatam.

Egyszer csak azt veszem észre hogy középről is jön a hideg, és nem tudom sehogysem melegre rakni. :?

Közben az autó is le volt állítva pár percre. Belső levegőkeringetőhöz nem nyúltam azt tudom.

Link to comment
Megosztás:

Télen indulásnál mindig meleggel kezdek, ahogyan ma is. Meglepődve tapasztaltam hogy középről is tök meleget fúj. (igaz az utóbbi időben ezt nem figyletem, de régen mindig hideg jött)

Így ment egy darabig aztán kezdett melegem lenni lejjebb vettem. Közben kapcsolgattam a ventit is és a 3-dik tekerentyűt is állítgatam.

Egyszer csak azt veszem észre hogy középről is jön a hideg, és nem tudom sehogysem melegre rakni. :?

Közben az autó is le volt állítva pár percre. Belső levegőkeringetőhöz nem nyúltam azt tudom.

Nekem mindig hideg, naon hideg :)

Link to comment
Megosztás:

Mai tapasztalás: ha már kezd kicsit langyosodni a levegő, először ugye a két szélsőből jön meleg, de...

És ezt ma vettem észre, a középső is meleget fúj ha a felsőtestre van állítva, ami a két utolsó állás a harmadik kapcsolón.

Hát nemtom de ez már meghaladja a képességeimet, ma reggel középen is meleget fújt, nem tom hogy a pi..ába :!: de ez a második telem evvel az autóval és még sosem jött rajta meleg, valami zsalú felvolna akadva és az szívat álandóan :?: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Hát nemtom de ez már meghaladja a képességeimet, ma reggel középen is meleget fújt, nem tom hogy a pi..ába :!: de ez a második telem evvel az autóval és még sosem jött rajta meleg, valami zsalú felvolna akadva és az szívat álandóan :?: :twisted:

:) Szerintem mindenkinek fúj meleget is csak rá kellene jönni mi befolyásolja.

Nekem most elég ritkán jön hideg.

A meleg viszont pár fokkal eltér a szélsőktől, tehát nem egyforma.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.