Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Téma törlések/lezárások


hemi

Recommended Posts

A Corsa- Tigra témából szfv "A Corsa hátsó ajtó" témáját töröltem, hirdetését átraktam a "Keresek - Corsa alkatrészek"-be.

szfv újra létrehozott két témát, megegyező tartalommal és címmel

az egyiket töröltem, a másikba beleírtam, hol találja a választ, majd lezártam

holnap törlöm

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • Hozzászólások 159
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Egy nagyon sajnálatos hibát követtem el :)

Az "Alufelni - milyet,mekkorát tegyek fel?" helyett a "Felni, gumi - kicsit, vagy nagyot?" topicot töröltem :roll:

Ezért létrehoztam ismét a "Felni, gumi - kicsit, vagy nagyot?" topicot, amelyben az eredeti hozzászólások szövege szerepel ismét.

Sajnos a szavazás újra indul, mert nem volt ismeretem az eredeti állásáról.

Minden érintett elnézését kérem a figyelmetlenségem miatt :oops:

Link to comment
Megosztás:

Eladó alkatrészek>"H+R ültető rogók"

Az új témát és a hozzászólás Viktor hozta létre.

Az eredeti hozzászólás és téma + gsi.tamás, uhuhu hozzászólásai is törölve, mert az áthelyezésük nem volt indokolt.

Viktor hozzászólásának szövege áthelyezve: Eladó alkatrészek>"Kadett E alkatrészek".

Link to comment
Megosztás:

Eladó alkatrészek>"Kadett GSI Recaro Bőr"

Az új témát és a hozzászólás Viktor hozta létre.

Az eredeti hozzászólás és téma + gsi.tamás, Atommanó hozzászólási is törölve, mert az áthelyezésük nem volt indokolt.

Viktor hozzászólásának szövege áthelyezve: Eladó alkatrészek>"Kadett E alkatrészek".

Link to comment
Megosztás:

Eladó alkatrészek>"astra C20Xe"

Az új témát és a hozzászólás fehérgsi hozta létre.

Az eredeti hozzászólás és téma + gsi.tamás, warwolf 1-1 hozzászólása is törölve, mert az áthelyezésük nem volt indokolt.

fehérgsi és warwolf hozzászólásának szövege áthelyezve: Eladó alkatrészek>"Astra F alkatrészek".

Link to comment
Megosztás:

Eladó alkatrészek>"HIFI"

Az új témát és a hozzászólás krama hozta létre.

Az eredeti hozzászólások, téma törölve.

krama, Shtirley hozzászólásának szövege áthelyezve: Eladó alkatrészek>"Muzsika (AUTÓHIFI)"

MeliZoli hirdetése már szerepelt az imént említett témában így, áthelyezése nem volt indokolt, ugyanez a helyzet opel16v, warwolf 1-1 hozzászólása estén is.

gepard, Tiv., opel16v - ez utóbbi részben szerkesztve - hozzászólásainak szövege áthelyezve : TUNING!!!>"AUTÓHIFI"

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.