Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

On 2021. 08. 08. at 7:47, zotya975 írta:

Oldalanként nem cserélem fel, de előre hátra szoktam pakolászni. Elvileg hátul kell lennie a mélyebb profilúnak, az elsők viszont a kanyarodás miatt jobban kopnak. Így felrakás előtt mindíg megnézem, és ha látok köztük különbséget akkor előre kerül ami mélyebb profilú. 

Én is ugyanezt a gyakorlatot követem ezen az Astrámon már 16 éve.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2021. 09. 15. at 15:04, zotya975 írta:

Hát szerintem csak cserélni lehet az oldalon azt írják hogy 280 nF / 100v az értéke. Ilyet inkább villamossági boltban ( Somogyi? ) lehet találni. 

Olyan kérdésem lenne hogy annak a helyére be lehet tenni egy generátor zavar szűrőjét vagy az nem jó oda?

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Garos írta:

Olyan kérdésem lenne hogy annak a helyére be lehet tenni egy generátor zavar szűrőjét vagy az nem jó oda?

Hát nem tudom, igazából a működési elvével nem vagyok tisztában ugye ez a rádiójel zavarását hivatott kiszűrni, régebben amikor még voltak földi analóg tévéadások, egyből észrevetted ha egy zavarszűrő nélküli Simson ment el a ház előtt. Nem vagyok ezen a téren járatos, de talán ez is ilyen célra van pölö: https://www.conrad.hu/p/radiojel-zavarszuro-kondenzator-mp3-x2-radialis-kivezetessel-033-f-250-vac-20-225-mm-h-x-sz-x-ma-28-x-12-x-24-m-1569963

 

Link to comment
Megosztás:

19 órája, Garos írta:

Olyan kérdésem lenne hogy annak a helyére be lehet tenni egy generátor zavar szűrőjét vagy az nem jó oda?

Az Orosz oldalakon azt használják (2,2-4,7uF/110V) Végül is a tápfeszültség (+12V) és a test közzé  van bekötve,  . Ami az indító motor által lecsökkentet akkumulátor feszültség és ezáltal az indítózásnál  gyújtás intenzitását hivatott növelni (ő szerintük) .  Ezért a gyújtó trafó  +12Voltos és test közé is bekötheted és lehet a trafó mellet is nem kell a elosztóba bele ügyeskedni. De vigyázz nehogy a trafó kapcsolt kivezetésére  kerüljön mert akkor tönkre megy a gyújtás elektronika!!b3170fcs-960.jpg21f414940f80.jpg

Módosítva : nyemi
Link to comment
Megosztás:

8 órája, nyemi írta:

Az Orosz oldalakon azt használják (2,2-4,7uF/110V) Végül is a tápfeszültség (+12V) és a test közzé  van bekötve,  . Ami az indító motor által lecsökkentet akkumulátor feszültség és ezáltal az indítózásnál  gyújtás intenzitását hivatott növelni (ő szerintük) .  Ezért a gyújtó trafó  +12Voltos és test közé is bekötheted és lehet a trafó mellet is nem kell a elosztóba bele ügyeskedni. De vigyázz nehogy a trafó kapcsolt kivezetésére  kerüljön mert akkor tönkre megy a gyújtás elektronika!!b3170fcs-960.jpg21f414940f80.jpg

Szia! Meg tudod nekem mondani hogy a 42 hiba kód az mi mert a neten sebesség érzékelő feszültség túl magas de biztos vagyok benne hogy nem ez a neve az valami gyujtassal kapcsolatos szerintem

Link to comment
Megosztás:

On 2021. 09. 22. at 14:35, Garos írta:

Szia! Meg tudod nekem mondani hogy a 42 hiba kód az mi mert a neten sebesség érzékelő feszültség túl magas de biztos vagyok benne hogy nem ez a neve az valami gyujtassal kapcsolatos szerintem

A C16NZ gyújtása  elég komplikált .

Az elosztó (Y23) egy egységet képez amiben benne van:

-A Jeladó tekercs a mágnesével és teljes mechanikai részleteivel.

-A gyújtás elektronika, a minek a kimenete vezérli a gyújtó trafót  .

-A zavarszűrő kondenzátor.

-A rotor és az elosztó fedél, ami aztán szétosztja a nagyfeszültséget a hengerek közt. 

A lényeg hogy ez az elosztó ECU vezérlő egység nélkül is működik , de csak a motor indításakor és alacsony fordulaton amikor még nincs szüksége a motornak a 10° nagyobb előgyújtásra. Amikor aztán  eléri a motor a nagyobb fordulatot belép az ECU a vezérlésbe és elkezdi szabályozni az előgyújtást .  Erre  4 kivezetés (A-B-C-D) van az elosztótól az ECU-ig.

C16NZ.jpg

Ezek rendeltetése :

A- ECU  D4 kimenet: Az előgyújtással késleltetett négyszög jel. Vezérli a gyújtás elektronikát az elosztóban nagyobb fordulaton. 

B-ECU  B5 bemenete:  Ez egy négyszög jel az a gyújtás elektronikától az  ECU számára ami neki az injektor vezérléséhez és az előgyújtás előállításához kell.

C-ECU  D5 kimenet: Na ez a legérdekesebb :) Ez az un. EST kimenet 5Volt az ECU-tól a gyújtás elektronika számára, hogy kapcsoljon át a ECU által képzet előgyújtásos kimenetre (A-D4) mert a motor elérte azt a fordulatot  amikor szüksége van már rá. Ezt az ECU B5  bemeneten kapott jelből tudja. A képen  ez a kivezetés egy relé tekercsét vezérli a gyújtás elektronikában ami kapcsolgassa a  jeleket.

D-ECU  B3 test kimenete: Ez egy közvetlen test vezeték az ECU-tól az elosztóban levő gyújtás elektronikáig. Nagyon fontos hogy ne legyen szakadt mert az komoly zavarokat  vihet a rendszerbe .

gm-ign-module-schm.jpg

Ezen a rajzon a elektronikában levő relé, magas fordulatnál levő állapotot mutatja (a szaggatott vonalú meg az indítási és  alacsony fordulatút).

Ja és 42 hibakód: ez akkor generálódik ha evvel a működéssel valami nem stimmel .  Ezt okozhatja a vezetékek szakadása vagy zárlata , vagy a gyújtás elektronika   nem megfelelő működése.

 

 

Módosítva : nyemi
Link to comment
Megosztás:

On 2021. 09. 02. at 20:11, zotya975 írta:

Főtengely jeladó itt nincs vezérműtengely jeladó van tudomásom szerint. Megpróbálkozhatsz bontottal is. Az lenne ha legjobb ha találnál valakit szintén C16NZ-vel és tennéd az alkatrészt egy próbára.  van olyan bontó is, hol megengedik hogy " próbálkozz" és csak akkor veszed meg ha tényleg az kell. 

Szia! Ezt a vezérműtengely jeladó-t ezt hol találom meg f astraba C16NZ.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.