Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Lehet. Hanyad éves, mert én a 4-et gyúrom. Bár ők nagyon külön vannak 3. után.

Látásból tuti.

Ő a 3-at húzza, idén szinte csak a klinikára jártak.

Kép nincs fent róla. Amúgy Dunavári Erikának hívják. Az orvosi elég nyögvenyelősen ment neki, ezért is ment át a fogorvosira. Évfolyamtársa volt a László Kristóf, a Smuk Gábor, és a Köves Béla is. Ha jól tudom :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ő a 3-at húzza, idén szinte csak a klinikára jártak.

Kép nincs fent róla. Amúgy Dunavári Erikának hívják. Az orvosi elég nyögvenyelősen ment neki, ezért is ment át a fogorvosira. Évfolyamtársa volt a László Kristóf, a Smuk Gábor, és a Köves Béla is. Ha jól tudom :huh:

Uhh, hja gyilkos ez az orvosi, főleg mostanában.Mondhatnám: "Sok hűhó semmiért". És egyre inkább, amilyen rendelkezéseket hoztak mostanában. Hát nem kezdeném újra. De más sem.

Az évfolyamtársait ismerem, úgyhogy vszínű őt is.

Link to comment
Megosztás:

Sztem a mediterránt bele kéne helyezni a Dunántúlba.Nem?

Én nem tartom túl szerencsésnek a dolgot, mert így túlzottan nagy területet fedne le, ilyen távolságok mellet kissé nehéz a lokális opeles társaság kialakítása.

Mondjuk egy Somogy-Baranya-Tolna ?

Kornéllal és a tesójával amúgy már hatan vagytok klubtagok :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én nem tartom túl szerencsésnek a dolgot, mert így túlzottan nagy területet fedne le, ilyen távolságok mellet kissé nehéz a lokális opeles társaság kialakítása.

Mondjuk egy Somogy-Baranya-Tolna ?

Kornéllal és a tesójával amúgy már hatan vagytok klubtagok :huh:

Én azért gondoltam ilyen nagy területre, mert egyenlőre kevesen vagyunk, aztán majd bővül a dolog és akkor lehet darabolódni, amúgy sincs ideje mindenkinek túl gyakran találkozni. Az 1x 1évben meg mindenki összetudja szedni magát talán a Balcsira.

Hja meg Észak-Dunántúlon is vannak legalább 10-en.

Link to comment
Megosztás:

Én is max B-S-T megyéket vonnám össze a Mediterrán alá. Gondolj bele, ha vki a balcsinál lakik, így is nehezen ugrik le Pécsre egy mini meet-re. Sokszor 40 km is nagy áldozat. De nagyon örülök, hogy ismét pezseg az élet, csak ne járjon úgy mint az előző mediterrán szekció.

Amúgy voltam tegnap Penthénél és nem is hallottak az Opeltulajdonosoknak indított akcióról. Pláne nem valamiféle regisztrációs kártyáról.

Link to comment
Megosztás:

Én is max B-S-T megyéket vonnám össze a Mediterrán alá. Gondolj bele, ha vki a balcsinál lakik, így is nehezen ugrik le Pécsre egy mini meet-re. Sokszor 40 km is nagy áldozat. De nagyon örülök, hogy ismét pezseg az élet, csak ne járjon úgy mint az előző mediterrán szekció.

Amúgy voltam tegnap Penthénél és nem is hallottak az Opeltulajdonosoknak indított akcióról. Pláne nem valamiféle regisztrációs kártyáról.

A kereskedéseket is bevonhatnánk, hiszen az ő érdekük is a dolog. +A Mesterhez(Roland Hird-en) is vinnék pár lapot, hiszen ő Opeleket szerel mindig.

És szépen lassan minden Opel kesztyűtartójába ott lesz. :huh:

Aztán lassú víz partot mos.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos az autóm pár hónapot reklámozta ott a klubot, de nem hinném, hogy vkinek ez felkeltette az érdeklődését. De azért lehet vele beszélni, mert tényleg jó arc, csak mindig tele van melóval, és az időigényes munkákat nem csinálja mindig lelkiismeretesen.

Link to comment
Megosztás:

Én is max B-S-T megyéket vonnám össze a Mediterrán alá. Gondolj bele, ha vki a balcsinál lakik, így is nehezen ugrik le Pécsre egy mini meet-re. Sokszor 40 km is nagy áldozat. De nagyon örülök, hogy ismét pezseg az élet, csak ne járjon úgy mint az előző mediterrán szekció.

Amúgy voltam tegnap Penthénél és nem is hallottak az Opeltulajdonosoknak indított akcióról. Pláne nem valamiféle regisztrációs kártyáról.

40 km áldozat ? igen sajna ezt máshol is észre vettem . és innét mohácsról még pestre is járok fel a calibrás cimbikhez a lurdiba ,és volt hogy csütörtökön is kinéztem a kadettosokhoz! nekem ugye pestország 200 meg ugyenennyi vissza is :D

karácsony előtt volt egy kis összeröffenés a plázában pécsen calisokkal és volt aki 200 km-t utazott csak ezért ! mondjuk sokan összejöttünk ahoz képest főleg hogy tél van és pláne karácsony előt ! sose gondoltam volna . jó volt .

nagyobb értelmeseb talit itt a mi kis környékünkön hogy hol lehetne leszervezni nem tudom ötletem nincsen . mondjuk a balcsin ha van tali én álltalában ott vagyok ha tehetem vagyis mindent megteszek mert jó hely .

pl. az idén páran mi calibrások (én ugye csak ex) együtt szilveszterezünk Baján . be van írva a saját fórumonkon időben nyitottam neki témát ,hát nem sok pösti jön le . nekik már sokszor az messze van a _mediterran_ régió (nevezzük így ) :D azért leszünk páran , és jó lesz mert fincsit főzünk mint mindíg :D

szóval nem tudom hogy ide hogy is lehetne színvonalas talit leszervezni még talán meg is mozgatnám minden kapcsolatomat talán még szponzort is találnék talán...

de attól tartok nem lenne nagy igény a dologra . (nem vagyok pesszimista csak túl objetíven látom e témát :lol: )

aztán ha valakinek van jó ötlete az mindíg előrébb viheti a dolgokat :huh:

Link to comment
Megosztás:

A kereskedéseket is bevonhatnánk, hiszen az ő érdekük is a dolog. +A Mesterhez(Roland Hird-en) is vinnék pár lapot, hiszen ő Opeleket szerel mindig.

És szépen lassan minden Opel kesztyűtartójába ott lesz. :huh:

Aztán lassú víz partot mos.

Hirden van opelos szaki ? nem is tudtam .

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.