Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


Recommended Posts

  • Hozzászólások 92
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 1 month later...

na srácccék

itta nyár

meg még talán jóidő is van lesz.

Monok Tokaj?

egy bográcingos hétvége???

lassan lehetne jelentkezni, hogy ki jönne, és melyik hétvége lenne az, ami megfelelne.

Sanyi te főleg :lol:

ATi mega sok miskolci, akik be be nézegetnek

gyerünk hajrá :D

Link to comment
Megosztás:

Jah, nem lenne rossz valami jó kis hétvégi eksön csak most anyagilag nem tudom hányadán is állok pontosan mert a főnökék pofátlanul bejelezték, hogy mostanában ne nagyon várjunk fizetést :D :D és a zsebem se vastag csak akkor nem tudom minek megyünk dolgozni :lol: tartok tőle hogy ha kerül jobb ideje lesz lelépni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jah, nem lenne rossz valami jó kis hétvégi eksön csak most anyagilag nem tudom hányadán is állok pontosan mert a főnökék pofátlanul bejelezték, hogy mostanában ne nagyon várjunk fizetést :D :D és a zsebem se vastag csak akkor nem tudom minek megyünk dolgozni :lol: tartok tőle hogy ha kerül jobb ideje lesz lelépni :lol:

ez mindig így van, ha van jobb lépés

de sosincs jobb, csak szarabb.

am erre a moniki kiruccanásra nem kell sok pénz, se cukrészda se büfé ;)

csak az üzemanyag, ami neked mondjuk több, mint pl nekem, de na ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
http://kepfeltoltes.hu/090626/plak_t_m_sol...ltoltes.hu_.jpg

aki tud jöjjön

Távoli kolléga is lesz, páran Sanci Lalee és ah sikerül akkor én :) is délelőtt megyünk már bográcsolás (is) céljából.

lesz szerelgetés, dumálás meg nézelődés tokajban stb stb ami épp addja magát.

Köszönjük a tájékoztatást! <_< De ne felejtsük el a haknishow-t, amit Novyy kolega fog előadni! :)

Link to comment
Megosztás:

Nos egyenlőre nem tudok érdemben nyilatkozni mert hallottam fél füllel ezt-azt és lehet részemről elmarad Tokaj mert valamiféle állami utat vállaltak be és valószínű, hogy a vasárnapi napom sem lesz szabad.. :) <_< :lol:

Persze ez változhat... :)

Link to comment
Megosztás:

Nos egyenlőre nem tudok érdemben nyilatkozni mert hallottam fél füllel ezt-azt és lehet részemről elmarad Tokaj mert valamiféle állami utat vállaltak be és valószínű, hogy a vasárnapi napom sem lesz szabad.. :) <_< :lol:

Persze ez változhat... :)

hát jólenne bazki...

Link to comment
Megosztás:

Nos egyenlőre nem tudok érdemben nyilatkozni mert hallottam fél füllel ezt-azt és lehet részemről elmarad Tokaj mert valamiféle állami utat vállaltak be és valószínű, hogy a vasárnapi napom sem lesz szabad.. :) <_< :lol:

Persze ez változhat... :)

Nos Sanci elvtárs! Tokaji út az ugyanolyan állami út, mint bármi más! :lol: Tehát 5-én kötelező megjelenni a Szakszervezeti gyűlésen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

jaja

ha nem akkor ketten leszünk bazki...

meg majd később Brekitájmék

ilyen kis közönség előtt nem léphetek fel

ne tegyétek ezt velem :)

Akkó ketten leszünk! :) Vagyis hárman, mert jön a barátosném! :lol: Nehogymá errefele senki ne tudjon eljönni? Itt valami nem pászol! Szabotálni akarják az Opel találkozót? <_<

Link to comment
Megosztás:

Akkó ketten leszünk! :) Vagyis hárman, mert jön a barátosném! :) Nehogymá errefele senki ne tudjon eljönni? Itt valami nem pászol! Szabotálni akarják az Opel találkozót? <_<

eddig nincs az a nagy tolongás...

de igzaad van ha ketten leszünk, akkor ketten leszünk.

akkor elég lesz szalonnasütés is XD

Link to comment
Megosztás:

Nos Sanci elvtárs! Tokaji út az ugyanolyan állami út, mint bármi más! :lol: Tehát 5-én kötelező megjelenni a Szakszervezeti gyűlésen! :P

:) :) Magyarázd meg ezt a górénak.. :lol: <_< amúgy is Tímári keverő közelebb esik hozzá.. Szal nagyon nem rajtam múlik ott leszek-e.. ;)

Csak majd a létszámon is látszodjon!!! :P

Áá, volt már tavaly 3 kocsival 6-an mentünk Sóstóra talira, nem a létszám függvénye hanem a hangulat, jól éreztük magunkat és kész... :lol: ^_^

Link to comment
Megosztás:

:) :) Magyarázd meg ezt a górénak.. :lol: <_< amúgy is Tímári keverő közelebb esik hozzá.. Szal nagyon nem rajtam múlik ott leszek-e.. :P

Áá, volt már tavaly 3 kocsival 6-an mentünk Sóstóra talira, nem a létszám függvénye hanem a hangulat, jól éreztük magunkat és kész... :lol: :lol:

de ha már eccer opelos tali érted ^_^

ne lalika meg pistike sütögessen már szalit :P

Link to comment
Megosztás:

Köszi a képeket! Ismerem a helyet! <_< Jó lesz!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.