Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Képek, videók találkozókról.


kojakarettenetes

Recommended Posts

Mire "odértem" Kavics kartárs jelezte, hogy már elmentél :D

Bocsi, de a gyerekek miatt időben el kellett indulni.

Mondjuk délelőtt egyedül voltam, de déután beugrottunk még egy fél órára a családdal.

A kölköknek tetszett a füstölés nagyon, csak a zaj nem. :D Hiába még szokni kell. :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 96
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Bocsi, de a gyerekek miatt időben el kellett indulni.

Mondjuk délelőtt egyedül voltam, de déután beugrottunk még egy fél órára a családdal.

A kölköknek tetszett a füstölés nagyon, csak a zaj nem. :D Hiába még szokni kell. :D

Mééén kérsz bocsánatot ? :D

Későn értem oda + leragadtam szinte mindenhol.

Majd belejönnek :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
szevasztok nép !

ki hőbölög itt ? Kojak ,,? hőbölögsz ? ménem jöttél ? ott laksz a szomszédban vazzze :P

Azéé bazmeg me nem vót időőőőőőőőőm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Meg mert 2 órát aludtam éjjel. ÉS meló helyett a kocsi mellett aludtam. Mellesleg hőböRgök. :D :D :D Mert minek kell az ilyen angol ######fejkedős felirat??? CS-n vagyunk, vagy itt is az übermályer pestiek az urak?? Akkor beszélhetünk angolul, meg mondhatunk olyanokat is, hogy köszcsi, meg telcsi, meg tarcsi, meg seggbe pacsi. :D :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.