Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

MOTE Tombola 2008


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 69
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ha én nem megyek, de írok egy meghatalmazást olyannak, aki igen, és véletlenül, ne adj' Isten nyerek valamit, akkor ő átveheti a nevemben? Mert akkor veszek párat.

"A játékban nem vehetnek részt:

* a Szervező vezetői-tisztségviselői, alkalmazottai és mindezek közeli hozzátartozói (Ptk. 685. § :rolleyes: pont);

...

"

Link to comment
Megosztás:

"A játékban nem vehetnek részt:

* a Szervező vezetői-tisztségviselői, alkalmazottai és mindezek közeli hozzátartozói (Ptk. 685. § ;) pont);

...

"

Pont akartam mondani...

Viszont gondolkoztam olyanon, hogy vennék tombolát, és ha nyernék, akkor felajánlanám valakinek/valakiknek akiknek jól jön egy ilyen...de mivel nem fér bele a szabályzat szerint...így sajna... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Pont akartam mondani...

Viszont gondolkoztam olyanon, hogy vennék tombolát, és ha nyernék, akkor felajánlanám valakinek/valakiknek akiknek jól jön egy ilyen...de mivel nem fér bele a szabályzat szerint...így sajna... ;)

Igen én is erre gondoltam..... Mondjuk reméelem az nem lenne baj ha családtag használná! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én vehetek tombolát? :rolleyes:

A Veterános szervezőség miatt kérdem. ;)

Játékszabályzat, 1-es pont.

Szerintem egyértelműen igen. ;) (vagy benne vagy a tombola szervezésében? )

Én meg sajnos nem(asszony sem, fiaim sem, anyámék sem, nővéremék sem, MOTE vezetőségi tagok sem, meg a Familia Kft-sek sem, és mindannyiunk közeli hozzátartozói sem). Pedig már úgy szeretnék egy kis corsát!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.