Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én sem sajnálom... nagyon jó helyet találtunk, lesznek programok családosoknak is, gyerekeknek is...lesz sok újítás, megpróbálunk kilépni a megszokott mederből...reméljük a találkozó előnyére...

De mindig elmondtuk...lehet írni püt aki szeretne segíteni bármiben is, de más módon is lehet jelezni, hogy hahóóó srácok segítenék... (mondjuk keresni megfelelő helyet a Balatonnál)... a nem tetszés kinyilvánítása a legegyszerűbb... sajnálom, hogy ilyen a hozzáállás... ahelyett, hogy örülne neki az opeles, hogy valakik nem kevés energiát és pénzt fektetnek abba, hogy legyen egy ilyen találkozó, és jól érezhessék magukat, inkább megpróbálja megtalálni a dolog negatív oldalát...még ha az valójában nem is az... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én sem sajnálom... nagyon jó helyet találtunk, lesznek programok családosoknak is, gyerekeknek is...lesz sok újítás, megpróbálunk kilépni a megszokott mederből...reméljük a találkozó előnyére...

De mindig elmondtuk...lehet írni püt aki szeretne segíteni bármiben is, de más módon is lehet jelezni, hogy hahóóó srácok segítenék... (mondjuk keresni megfelelő helyet a Balatonnál)... a nem tetszés kinyilvánítása a legegyszerűbb... sajnálom, hogy ilyen a hozzáállás... ahelyett, hogy örülne neki az opeles, hogy valakik nem kevés energiát és pénzt fektetnek abba, hogy legyen egy ilyen találkozó, és jól érezhessék magukat, inkább megpróbálja megtalálni a dolog negatív oldalát...még ha az valójában nem is az... :lol:

Én 100% egyet értek veled!

Link to comment
Megosztás:

Egyet kell értsek Antival.

Sokan nem kevés energiát öltek már bele a szervezésbe úgyhogy a sajnálom dolgokat nem kéne írogatni.

Debrecenben lesz, és kész, további kommenteket nem kérünk ezzel kapcsolatban.

Berúgni meg úgyis durvára mindegy, hogy hol sikerül, nem????

Felkérem az összes moderátort, hogy a nem helyénvaló hozzászólásokat töröljék...

Tessék örülni, hogy az ország más szép tájait is meg lehet nézni.

Jó buli lesz vízpart nélkül is.

Hajrá Debrecen!!!

Link to comment
Megosztás:

Én sem sajnálom... nagyon jó helyet találtunk, lesznek programok családosoknak is, gyerekeknek is...lesz sok újítás, megpróbálunk kilépni a megszokott mederből...reméljük a találkozó előnyére...

De mindig elmondtuk...lehet írni püt aki szeretne segíteni bármiben is, de más módon is lehet jelezni, hogy hahóóó srácok segítenék... (mondjuk keresni megfelelő helyet a Balatonnál)... a nem tetszés kinyilvánítása a legegyszerűbb... sajnálom, hogy ilyen a hozzáállás... ahelyett, hogy örülne neki az opeles, hogy valakik nem kevés energiát és pénzt fektetnek abba, hogy legyen egy ilyen találkozó, és jól érezhessék magukat, inkább megpróbálja megtalálni a dolog negatív oldalát...még ha az valójában nem is az... :D

teljes mértékben osztom a véleményed Anti, megpróbálunk eljönni, garantálni sajna nem tudom, mivel nem éppen a legmegfelelőbb az időpont, de a remény hal utoljára :lol: . Nincs éppenséggel közel, nekem 300 km ha a szar 4-esen megyek, ha a jobbik utat választom akkor 350 körül. 2 tank benzin az astrának oda-vissza :lol: Na majd addig még eldől szabadulok e.

Link to comment
Megosztás:

http://xray78.extra.hu/elo_plakat_2.jpg

Hamarosan bővebb információk! Addig is lehet igényelni a szabadságot!

:lol: ez a végleges plakát? Megtiszteltetésnek veszem hogy szerepel rajta a kicsi vas, még akkor is ha változik. Nagyon thx. Már le is szedtem, mentettem, nyomtatom, reklámozom, hátha találok opel szerető embereket környékünkön. :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: ez a végleges plakát? Megtiszteltetésnek veszem hogy szerepel rajta a kicsi vas, még akkor is ha változik. Nagyon thx. Már le is szedtem, mentettem, nyomtatom, reklámozom, hátha találok opel szerető embereket környékünkön. ;)

:lol: Közösen terveztük a plakátot Antiékkal szabad kezet kaptam a képekben csak két kikötés volt: Jó színes legyen és legyen Rajta Píísta a kék füstel! De a tiédnek egyértelműen ott a helye :D :D

Link to comment
Megosztás:

messze... messze... mese.

Bp. 220 km, ótópálya végig. Kecskemét 180 km, én is elmentem már oda nem 1x.

MIt szólnátok, ha amcsiban élnénk, hasonló körülmények közt? Na ott van távolság.

Aki eljön, jól fogja érezni magát, aki meg nem, és csak siránkozik a távolság miatt(aki időhiányra hivatkozik, az felmentést kap), az sajnálhatja, de lemarad egy igencsak jó buliról!

Medence van, nagy terület van, jó arcok vannak, buli meg lesz.

Amúgy itt a weblapjuk, lehet ismerkedni a helyszínnel. :lol: (már aki még nem járt itt)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Lenne egy olyan hozzászólásom,hogy ez ugye egy országos találkozó? akkor én minden évben az ország más más pontjaira tenném,hogy egyszer legalább jó legyen mindenkinek...

De természetesen,és örülök hogy itt lesz nálunk Debrecenben, megpróbálunk elmenni minél többen tőlünk, reméljük h. nem lesz drága :lol: Ha bármiben tudunk segiteni, csak szóljatok bátran! plakátozás, plakát elhelyezés nagyobb helyeken, ha gondoljátok van ismerősöm benzinkuton, meg a corában is. ki tudjuk takatni a plakátot,meg ha addigra kész lesznek a plakátok,elhozhatnátok párat a mi találkozónkra is,és akkor ott is lehetne hirdetni,és persze mindenkit várunk szeretettel.

Ha pedig tényleg,bármiben tudunk nektek segiteni a szervezésben,vagy rendezésben,vagy bármiben, akármiben,szóljatok,és megteszünk mindent!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Én nagyon örülök, hogy ismét Debrecenben lehetünk, nekem tetszett a Víg-Kend Major múltkor! Jó kis buli kerekedett! :D

Mindenkinek csak ajánlani tudom! Messze van, de megéri szerintem! Mi is megyünk ha tudunk!

Az időpont meglepő volt egy kicsit, de próbálunk szabadulni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ami a honlapjukon van ár, az ránk is vonatkozik, vagy abból még lejön vmi "kedvezmény"?????

Nem...az az ár nem mérvadó...lévén csomó extra dologért kell fizetnünk, vannak extra költségeink...így az árak kicsivel magasabbak lesznek...de ezek tényleg minimális többletet jelentenek csak...igyexünk nem drágán összehozni a bulit...klubtagok esetében ez kb 500 HUF +-t jelent majd...de árak is lesznek hamarosan...

Link to comment
Megosztás:

Nem...az az ár nem mérvadó...lévén csomó extra dologért kell fizetnünk, vannak extra költségeink...így az árak kicsivel magasabbak lesznek...de ezek tényleg minimális többletet jelentenek csak...igyexünk nem drágán összehozni a bulit...klubtagok esetében ez kb 500 HUF +-t jelent majd...de árak is lesznek hamarosan...

Még annyi, hogy a gyerekeknek is ugyanannyiba kerül??

Link to comment
Megosztás:

Mi megyünk, mindenféleképpen. Igaz 10-től meg nyaralni indulunk, de nem számít.

Nahát? :lol:

Mi is pont akkor megyünk nyaralni, de mindent megteszek, hogy ott legyünk Blitz-elni.

Ui. Pestről minden messze van. De néhány óra alatt bárhova oda lehet érni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.