Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

A szülinapom :D

Mi megyünk mindenképpen családostól :lol:

Na most először nem az én szülinapomra esik a Blitz hanem Hajniéra. Nem lehet mindig szerencsém. Viszont az eljegyzési évforulónkat akkor is ott ünnepeljük, mert nem csak az időpont a fontos hanem hogy a BLitz-hez kötődik e nemes esemény :lol:

De akkor is koccintunk!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

:D ez a végleges plakát? Megtiszteltetésnek veszem hogy szerepel rajta a kicsi vas, még akkor is ha változik. Nagyon thx. Már le is szedtem, mentettem, nyomtatom, reklámozom, hátha találok opel szerető embereket környékünkön. :lol:

Juj és az én kocsim is láccik rajta egy kicikét :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg rá pár hétre nősülök mégse nyöszörgök rajta pedig nem mondhatnám, hogy hosszú az a bizonyos takaró.. sőt, elég rövid... :lol:

Én nem nyöszörgök csak közöltem valamit annak akinek akartam. Nősülés amúgy is hitelből megy általában, annál már mind1, hogy ha 30al többet vesz fel az ember hitelt nem?

Link to comment
Megosztás:

Én nem nyöszörgök csak közöltem valamit...

Félre ne tessék már érteni cartárs úr! :D

(hitelt meg csak a legeslegvégső esetben és azt sem nőre szórnám :lol: -de ez nem az a topic)

Link to comment
Megosztás:

A reptér azért csak a térképen van olyan közel a helyhez... a valóságban van táv bőven... A megközelités nekem is kb a 30 as tempót fogja verni, mert bár debreceni vagyok,és nincs oylan messzi, de a gyári lökösöm 10 centire van az uttol, és addigra ugy néz ki meglesz az uj egyedi lökösöm is, szal ott már azzal feszithetek... csak ugye mi haverral ovatosan fogjuk kitolni a bringát,mert nekik qva nagy a lökös, nekem meg brutál az ültetésem... de valamit valamiért...

Ja,a földet meg bedobjuk egy másik gödörbe, vagy csinálunk belőle a gyerekeknek egy jó nagy homokozót...:lol::D:D Ellesznek benne biztos... :D :lol: :D ;) ;) :D

Milyen programok lesznek az ivászaton kivül? csak mert qva ritkán iszok, de akkor most fogok, de totál K.O. ba verem magam... :D:D amugy most komolyan, pl gondolok a jármű szépség versenyre, vagy hangcucc versenyre, vagy kipuff hang szépségverseny,meg ilyesmik.. na meg lehetnének bikinis csajok, azokat is megtudnánk biztos versenyeztetni...:):D:D:D:D

Link to comment
Megosztás:

A reptér azért csak a térképen van olyan közel a helyhez... a valóságban van táv bőven... A megközelités nekem is kb a 30 as tempót fogja verni, mert bár debreceni vagyok,és nincs oylan messzi, de a gyári lökösöm 10 centire van az uttol, és addigra ugy néz ki meglesz az uj egyedi lökösöm is, szal ott már azzal feszithetek... csak ugye mi haverral ovatosan fogjuk kitolni a bringát,mert nekik qva nagy a lökös, nekem meg brutál az ültetésem... de valamit valamiért...

Ja,a földet meg bedobjuk egy másik gödörbe, vagy csinálunk belőle a gyerekeknek egy jó nagy homokozót...:D:D:D Ellesznek benne biztos... :lol: :D ;) ;) :D :D

Milyen programok lesznek az ivászaton kivül? csak mert qva ritkán iszok, de akkor most fogok, de totál K.O. ba verem magam... :):D amugy most komolyan, pl gondolok a jármű szépség versenyre, vagy hangcucc versenyre, vagy kipuff hang szépségverseny,meg ilyesmik.. na meg lehetnének bikinis csajok, azokat is megtudnánk biztos versenyeztetni...:P:D:D:D:D

Voltál már valamelyik BW-n ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

A megközelités nekem is kb a 30 as tempót fogja verni, mert bár debreceni vagyok,és nincs oylan messzi, de a gyári lökösöm 10 centire van az uttol...

Nekem meg 7-re a kartervédőm....

Voltam vele a majorban, és nem vertem oda sehol sem.

Kezdek átitatódni az ötlettel. Más szóval: megfertőződni. Sohasem voltam ilyen bulin. Remélem, nem hiába hergelem magam és lesz rá idő. Ja, meg pénz, persze! :lol:

Nem sajnos.,még nem voltam...

Gyertek, kár lenne kihagyni!

Ilyen képeket is lehet majd csinálni. :D

Link to comment
Megosztás:

A kartelvédőt még nem mértem, de azt tom h. lejebb van...

a kartelvédőmet csináltattam, kicsit parasztba, 4 es kazánlemes, a full motortér alatt..:lol::D

Amugy a magasságáról most mint kiderült,nem csak a hatvan utcával nem vagyunk haverok, de a simonffy se adja.. példa: szombat este megyünk szórakozni,és a halköznél ottt egy halom ember, külve a pubok teraszán, és csak annyit lehetett belőlem látni, h. 20 nál szikrázik a kartelvédőm az aszfalton..:D:D

De amugy a 7 centi is vadállat, de nekem még erre rámegy egy uj lökös is..:lol::D

Mackó, nyugiii, megvan a türelem, hidd elvan itt mindeki, majd meglesz h. mi mennyi,meg merre hány méter...

Amugy akkor most ki fog tavat csinálni akkor? mert a homok helye már megvan, már csak az épitőbrigád kéne..:D:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.