Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

Gabo és Melinda! Először is megjegyezném, hogy Gábor Zsazsától a következő bölcsességet tanultam, amin nektek sem árt elgondolkodni, mielőtt bármilyen hülyeséget elkövettek: férjhez menni valakihez csak azért mert szereted, legalább akkora hülyeség, mint elválni valakitől csak azért mert nem szereted.

A két tagmondat felcserélhető. Pár év múlva a második tagmondattal fogtok kezdeni, mikor vígasztaljátok magatokat ;)

Na Esküvő storno. Peches egy pár vagyunk. Épp arra a hétvégére kértük a házasságkötési időpontot tegnap.

Mindenképp megyünk. csak nem férj és feleségként. Mert akkor augusztusra rakatjuk a ceremóniját!

A Bulis lagzi a Blitzen lenne. De a házasságkötést muszáj itthon csinálni, nameg a templomit is. Sajnos így a lagzink hamarabb lesz egy kicsivel ,mint a házasságkötésünk. Végülis az eljegyzésünk is a Blitz-en volt. Ez így illik, hogy a lagzi is ott lesz. Legalábbis a nászutas része tuti.

Ne problémázz Melinda! Lenyomjátok a kötelező köröket, oszt be a mantába és irány a Balcsi ;) Szerintem simán össze lehetne organizálni addig egy lagzit a talira is :D de tényleg! :) nem szabad ötlet szinten meghagyni a hülye gondolatokat, mert akkor nem lesz min röhögnöd, ha öreg leszel, fonnyadt és mozgásképtelen. :D

Nekünk is a Blitzen volt a nászutunk, ez normális. Az, hogy pont Abádszalókon, ahol az éjszaka nem csak a napnyugta miatt volt sötét - az már csak külön pikantériát ad a dolognak :P Mit nekünk pálmafa, meg tenger???? Az olyan sznob... ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Most tényleg Invictus volt, aki úgy nyert, hogy észre sem vettem? :) Nem emlékszem már, csak arra, hogy nem igazán úgy vette a gratulációmat, ahogy gondoltam - bár az is lehet, hogy csak nem szokta a szatírikus stílust :D

Nem tudom, valaki odajött a trikómat nézegetni, hogy nem öntöttem-e oda. ;) A videós srácok által készített BW videón rajta van. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, valaki odajött a trikómat nézegetni, hogy nem öntöttem-e oda. ;) A videós srácok által készített BW videón rajta van. :lol:

Te voltál? :P Most akkor te voltál, aki leittad a fiamat???? :D ;) Te voltál, akihez odaléptem, és a magam keresetlen módján neki szegeztem a kérdést, hogy "te most ezt komolyan képzelted, hogy ide jössz és nyersz?" mert ha igen, akkor nem nagyon vetted a poént, vagy komolyan gondoltad, hogy verekedni akarok :)

És a legszebb magyarázat: "egyetemista vagyok" ;)

Sörös Sanyimnak ott a túl elegáns poháremeléssel volt gondja, túl lassan és ráérőssen emelte a szájához. Na, ha nem így tesz, akkor néztem volna meg magát az ivást, hogy ki nyert volna... akárhányzor néztük meg a videót kockáról kockára kielemezve, nem tudtunk dönteni ;)

Link to comment
Megosztás:

Te voltál? :P Most akkor te voltál, aki leittad a fiamat???? :D ;) Te voltál, akihez odaléptem, és a magam keresetlen módján neki szegeztem a kérdést, hogy "te most ezt komolyan képzelted, hogy ide jössz és nyersz?" mert ha igen, akkor nem nagyon vetted a poént, vagy komolyan gondoltad, hogy verekedni akarok :)

És a legszebb magyarázat: "egyetemista vagyok" ;)

Sörös Sanyimnak ott a túl elegáns poháremeléssel volt gondja, túl lassan és ráérőssen emelte a szájához. Na, ha nem így tesz, akkor néztem volna meg magát az ivást, hogy ki nyert volna... akárhányzor néztük meg a videót kockáról kockára kielemezve, nem tudtunk dönteni ;)

Namost így erre nem emlékszem konkrétan, de ha gondolod eme hibám súlyosságát megpróbálhatom csökkenteni az idei BW-en egy kis jégerezéssel. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ne problémázz Melinda! Lenyomjátok a kötelező köröket, oszt be a mantába és irány a Balcsi ;) Szerintem simán össze lehetne organizálni addig egy lagzit a talira is :P de tényleg! ;) nem szabad ötlet szinten meghagyni a hülye gondolatokat, mert akkor nem lesz min röhögnöd, ha öreg leszel, fonnyadt és mozgásképtelen. :D

Nekünk is a Blitzen volt a nászutunk, ez normális. Az, hogy pont Abádszalókon, ahol az éjszaka nem csak a napnyugta miatt volt sötét - az már csak külön pikantériát ad a dolognak :lol: Mit nekünk pálmafa, meg tenger???? Az olyan sznob... :lol:

Eleve szerettük volna a Blitz-hez kötni a házasulandóságunkat! Az csak a hab a tortán, hogy a ti nászutatok alatt volt az eljegyzésünk Abádszalókon. Romantikus tóbatérdepelős lánykérés volt :D . Mire kimondtam az igent , addigra a tengerben a dagály elnyelte volna a leánykérőt!!! :) De csak megtörtént a csoda. Így alap dolog ,hogy a haveros lagzit ott tartjuk. Legalábbis táncizunk egy sort, a gyerkőc meg addig cumisüvegből iszik, nehogy berúgjon (bár visszafogom magam kicsit ;) ) Kis lightos bulika lesz, majd ahogy telnek az évek egyre jobban iszunk és lazulunk, egészen a mantamanó kamaszodásáig. Szerintem akkor leszünk ki a legjobban :D .

Ma felhívtam az anyakönyvvezetőnket és szóltam,hogy változtatok az időponton. Így valószínű áttetetem augusztus első hétvégéjére. Így hamarabb nászutazunk , mint házasodunk. (legalább lesz mégegy hetem meggondolni magam ;) ) VAlamint utoljára Zombori MElindaként alias mantababy néven vehetek részt eme nemes eseményen. Utána már mantasanyiné leszek!

Link to comment
Megosztás:

Eleve szerettük volna a Blitz-hez kötni a házasulandóságunkat! Az csak a hab a tortán, hogy a ti nászutatok alatt volt az eljegyzésünk Abádszalókon. Romantikus tóbatérdepelős lánykérés volt :lol: . Mire kimondtam az igent , addigra a tengerben a dagály elnyelte volna a leánykérőt!!! :) De csak megtörtént a csoda. Így alap dolog ,hogy a haveros lagzit ott tartjuk. Legalábbis táncizunk egy sort, a gyerkőc meg addig cumisüvegből iszik, nehogy berúgjon (bár visszafogom magam kicsit :lol: ) Kis lightos bulika lesz, majd ahogy telnek az évek egyre jobban iszunk és lazulunk, egészen a mantamanó kamaszodásáig. Szerintem akkor leszünk ki a legjobban :D .

Ma felhívtam az anyakönyvvezetőnket és szóltam,hogy változtatok az időponton. Így valószínű áttetetem augusztus első hétvégéjére. Így hamarabb nászutazunk , mint házasodunk. (legalább lesz mégegy hetem meggondolni magam ;) ) VAlamint utoljára Zombori MElindaként alias mantababy néven vehetek részt eme nemes eseményen. Utána már mantasanyiné leszek!

No para mindent rendeztek

Mivel mindenkit a hulyesegeiröl ismernek megmaradsz Mantababy-nek :D ;) :P ;) ;)

jelen leszek hehee

Link to comment
Megosztás:

Namost így erre nem emlékszem konkrétan, de ha gondolod eme hibám súlyosságát megpróbálhatom csökkenteni az idei BW-en egy kis jégerezéssel. :D

:lol: te voltál... igen.. TE!!! ;) elárultad magad! :lol:

majd ahogy telnek az évek egyre jobban iszunk és lazulunk, egészen a mantamanó kamaszodásáig. Szerintem akkor leszünk ki a legjobban

Igen. Akkor. :P :) és mi már addigra túl leszünk mindenen, és Istenem, de jó is lesz röhögni a fiatal szülőkön.. ;)

Tudod, én a napokban jöttem rá, hogy tök indokolatlan a rock and roll életmód, amíg nincs gyereked. Mert ha egyszer megszületik az a kis poronty, amire 10-15 év után döbbenettel nézel, hogy "jéé! És ezt én szültem ki magamból?!", akkor fog csak igazán beütni a dolog! Ha van kölyköd, tök normális, hogy elkezdesz piálni, meg cigizni, sőt bizonyos eseteknél talán a bedrogozott öntudatlanság emel fel... ;) persze ez csak vicc, de valahol azért nagyon komoly igazságtartalma van.

Mert az első nagy perecelése után, amikor kórházba rohansz vele, az ijedségre csak bedobsz egy felest, ha már tudod, hogy minden rendben. Akkor öregszel először tíz évet pár óra alatt. Aztán ezt a műsor némi sajátos szinezettel lenyomja még párszor a kamaszkoráig. Lesz egy korszak, amikor iszonyatos baromságokkal kísérletezik, de mire ide eljutotok, addigra már bizonyos értelemben alkesz vagy. És a kamaszkor még csak akkor jön! Itt már csak arra kéred a kölyköd, hogy mielőtt bejelenti, hogy nősül, már nem szűz stb. stb. (kinek mit), azelőtt mérje fel az otthoni piakészletet, hogy legyen mihez nyúlnod. ;) kemény dolog ez... ha jöttök Vadkertre, majd kifejtem. De addigra úgyis mindegy lesz, mert az egyetlen menekülési útvnalatok az marad, hogy örökbeadjátok nekem :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: te voltál... igen.. TE!!! ;) elárultad magad! :lol:

Igen. Akkor. :P :) és mi már addigra túl leszünk mindenen, és Istenem, de jó is lesz röhögni a fiatal szülőkön.. ;)

Tudod, én a napokban jöttem rá, hogy tök indokolatlan a rock and roll életmód, amíg nincs gyereked. Mert ha egyszer megszületik az a kis poronty, amire 10-15 év után döbbenettel nézel, hogy "jéé! És ezt én szültem ki magamból?!", akkor fog csak igazán beütni a dolog! Ha van kölyköd, tök normális, hogy elkezdesz piálni, meg cigizni, sőt bizonyos eseteknél talán a bedrogozott öntudatlanság emel fel... ;) persze ez csak vicc, de valahol azért nagyon komoly igazságtartalma van.

Mert az első nagy perecelése után, amikor kórházba rohansz vele, az ijedségre csak bedobsz egy felest, ha már tudod, hogy minden rendben. Akkor öregszel először tíz évet pár óra alatt. Aztán ezt a műsor némi sajátos szinezettel lenyomja még párszor a kamaszkoráig. Lesz egy korszak, amikor iszonyatos baromságokkal kísérletezik, de mire ide eljutotok, addigra már bizonyos értelemben alkesz vagy. És a kamaszkor még csak akkor jön! Itt már csak arra kéred a kölyköd, hogy mielőtt bejelenti, hogy nősül, már nem szűz stb. stb. (kinek mit), azelőtt mérje fel az otthoni piakészletet, hogy legyen mihez nyúlnod. ;) kemény dolog ez... ha jöttök Vadkertre, majd kifejtem. De addigra úgyis mindegy lesz, mert az egyetlen menekülési útvnalatok az marad, hogy örökbeadjátok nekem :D

Baeg Hajni, mondhattad volna előbb ezeket :D ;)

Link to comment
Megosztás:

;)

Igen. Akkor. ;) :) és mi már addigra túl leszünk mindenen, és Istenem, de jó is lesz röhögni a fiatal szülőkön.. ;) .................................

kemény dolog ez... ha jöttök Vadkertre, majd kifejtem. De addigra úgyis mindegy lesz, mert az egyetlen menekülési útvnalatok az marad, hogy örökbeadjátok nekem :D

Végülis ti már túlvagytok majdnem a nehezén :P . Amúgy az örökbefogadásra visszatérve, tényleg végigcsinálnád mégegyszer? VAgy csak minket akartok megkímélni, hogy olyanok legyünk mint ti a leírásodban." elkezdesz piálni, meg cigizni, sőt ..." :lol: Viszont ahogy magamat és a kamaszkoromat ismerem, eléggé durva szülői élményeink lesznek a gyerkőccel ha hasonlítani fog rám.

Blitzre kivételesen faházazunk. Remélem lesz rá lehetőség. Sose voltam még Zamárdiban. A sátrazás a gyerkőccel nem fog összejönni. Pláne ha a 2 ével ezelőtti Balcsis sátorbeázós, viharos bulieltörlős időjárásos bulit nézzük. ;)

Link to comment
Megosztás:

Blitzre kivételesen faházazunk. Remélem lesz rá lehetőség. Sose voltam még Zamárdiban. A sátrazás a gyerkőccel nem fog összejönni. Pláne ha a 2 ével ezelőtti Balcsis sátorbeázós, viharos bulieltörlős időjárásos bulit nézzük. :)

A kemping területén ez sajnos nem fog menni, de a környéken biztos találtok valamit. Ezesetben mindig sétálgatni kell...

Link to comment
Megosztás:

Ezesetben mindig sétálgatni kell...

Vagy kocsival is mehettek vagy ha hoztok/béreltek bringát akkor azzal :)

De hogy úgy érezd hogy jártál már ott, tessék, az az ovális az bal fent. Legbalfent a Balcsi van, az majdnem a szántódi rév, és legjobbalul meg a 7-es út látszik épp.

zamardicamping.jpg

Link to comment
Megosztás:

Baeg Hajni, mondhattad volna előbb ezeket

:lol: bocsesz :lol: de olyan boldog voltál a Blitzen, hogy nem volt szívem elrontani az örömöd :D meg fájt a keresztcsontom is, és ha fájdalmaim vannak, akkor nem szeretek gonoszkodni. De csak azért, mert nem szórakoztat akkor ;)

Melinda! Igen, végigcsinálnám mégegyszer, és még akárhányszor ;) nagy ajándék egy gyerek, még akkor is ha poénkodom rajta. És akkor is, ha a fele nem is vicc :D végülis a részegség egyfajta elrévülés, így nem is olyan rossz a gyerekek hatása :o éppen sámánnak készülök, szóval van előnye is B)

A kemping területén ez sajnos nem fog menni, de a környéken biztos találtok valamit. Ezesetben mindig sétálgatni kell...

Milyen beteg gondolat már, hogy műholdfelvételt tesztek be, hogy majd ebből mindenre rájönnek? :P:D

Amúgy a környéken egész jó helyek vannak potom összegért házaknál. A mantás társaság egy része évek óta így nyomja, és jó nekik. ;)

Amúgy ezért sajnálom többek között, hogy közös szervezés lesz. A Moténak mindig sokkal jobb helyszínei és árai voltak. Idén majd külön kíváncsi leszek az árakra, még akkor is ha spúrgecinek tartotok. :)

És arról már nem is beszélek, hogy azért elég sok kisgyerekes van, aki pont ezért fog elesni egy csomó mindentől.

Nem volt soha titok, hogy mantás létemre a Mote a szívem csücske, többek között azért, mert mindenre gondolnak :P

Mindegy, jó lesz az ;) Nincs is annál szebb, amikor hajnalban négykézláb mászol a sátradba, és 3-4 óra elteltével ugyanúgy ki, miközben oda támaszkodsz, ahova nem kéne, és rádomlik az egész :P

Amúgy évek óta mondjuk a Manta klubnak, hogy jó kapcsolatokat ápolunk Zamárdi városával, annak hivatalos közegével, és csak egy szavukba kerül, hogy az esemény nivóját még jobban emeljék. Sőt, az önkormányzat egyik embere személyesen ajánlotta fel asszem két éve, hogy akármiben is segít, ha már a Balaton Soundot is eljuttaták eddig (Loree úgyis imádja azt a helyet ;) bármikor odaképzeli magát ;)). Érdekes, hogy le sem reagálta senki - szóval ha most esetleg rámozdulnátok, akkor szóljatok és segítünk ;)

Link to comment
Megosztás:

Hajni!

Igazából ez egy nagyon nehéz kérdés... sajnos a múltból pár emberben maradt tüske a két klub egykori vezetőségéből, amit igyekeznénk elmúlatni, mert kis hazánkban erre nem hogy szükség sincs, de amúgy sincs értelme haragban lenni egymással. A mostani MOMC és MOTE vezetőség én úgy gondolom, hogy jól megérti egymást, ugyan elkülönítve, de bizonyos esetekben együttműködve, segítve egymást tudunk létezni. Ez az egyik oldala a közös rendezvénynek idén. A másik, hogy mindenki sír, hogy a Blitz nem a Balcsin van... hát most ott lesz... ennek sajnos sok hátulütője is van. A legfontosabb, hogy talán ezt a kempinget leszámítva vagy nem állnak szóba autós társaságokkal (vagy menet közben jön a meglepi) vagy nincs lehetőség a társaság számára igen fontos bulizásra. Fontos szempont lenne a faház vagy egyéb elszállásolási mód is mint a sátrazás, de jelen esetben úgy döntöttünk, hogy ilyen téren is kompromisszumot kell kötni. Megpróbáljuk! Lehet lesz aki a szálláslehetőség hiányában nem fog eljönni idén, de lesz helyette más, aki meg a Balaton vonzereje miatt ott lesz! Sokan eljárnak mindkét találkozóra, sokan csak el mennének, de nem tudnak az anyagiak vagy a szabadidejük hiánya miatt. Idén még kevésbé rózsás azt hiszem bárki anyagi helyzete, akinél nem így van, az nyomjon egy püt jó tanácsokkal, szívesen veszem... :D .

Tény, hogy tavaly Debrecen sem volt rossz, de a távolság miatt nem jöttek annyian mint szoktak, holott nem volt egy rossz móka úgy gondolom. Sokan akik ott voltak írták is, hogy remélik idén is ott lesz... Sajnos nem... Vagy nem sajnos, ezt majd meglátjuk. Úgy gondoltuk, hogy megpróbálunk együtt a MOMC-cal valami nagyot alkotni... ha belegondolok, hogy mennyi résztvevő van egy Manta-talin, illetve mennyi egy BW-n, (bár van jó pár ember aki mindkettőn ott van) akkor azért lássuk be, hogy akár fergetegesen nagy és jó színvonalú is lehet a találkozó! Ebben bízunk, meg a jó időben... :)

Szóba került még Kecskemét, de ott amire gondoltunk kempinget lebontották. Igazából sokan vagyunk, de kevesen olyanok akik vállalják azt, hogy a nyakukba vesznek egy ilyen volumenű találkozó megszervezését.

Link to comment
Megosztás:

Tudom, tudom :lol: mindent tudok ;) annyira, hogy évekkel ezelőtt megjósoltam, hogy a két klub összefogása elkerülhetetlen lesz a jövőben :lol: és lásd, már megint igazam lett :) és én imádom, ha igazam van :o persze nem minden esetben :P

Nem is tudom, de talán a kisgyerekesek összefoghatnának egy közeli ház kibérlésével, talán még spórolnának is - és talán nem is baj, hogy nem a kempingben lesznek, mert a piciknek nem feltétlen jó a rajcsúrozás hallgatása :D

ha belegondolok, hogy mennyi résztvevő van egy Manta-talin, illetve mennyi egy BW-n, (bár van jó pár ember aki mindkettőn ott van) akkor azért lássuk be, hogy akár fergetegesen nagy és jó színvonalú is lehet a találkozó! Ebben bízunk, meg a jó időben... :D

Szóba került még Kecskemét, de ott amire gondoltunk kempinget lebontották. Igazából sokan vagyunk, de kevesen olyanok akik vállalják azt, hogy a nyakukba vesznek egy ilyen volumenű találkozó megszervezését.

Ja B) mi jó emberek vagyunk :P nincs bennünk előítélet :P bárkinek szívesen keserítjük az életét ;)

és igen, lehet belőle nagyon jó tali - én bízom benne, hogy az is lesz. ;) sőt, nagyon szép baráti gesztus, ha úgy tálalja az ember, hogy a manta 40. születésnepján a mote muszáj, hogy kifejezze mély tiszteletét a típus és annak hódolói iránt ;)

Azon meg senki meg ne lepődjön, hogy a kecskeméti kempinget lebontották, mert az első debreceni talink után meg leégett a faházsor, amiben a többség tartózkodott ;) de nem mi voltunk!!!!

Kecskemét meg meghallotta a szándék hírét, és inkább önként eltakarította magát, nehogy rontást hozzunk rájuk ;)

És azt is tudom ám, hogy mennyi meló van egy ilyen tali szervezésével. A híres fót farkcsonttörős taliba mi is jó sokat beletettünk, és teljesen más úgy résztvenni rajta, hogy melóztál vele. Nem is lehet annyira élvezni, de legalábbis nem úgy, az biztos. Szerintem. Én nem véletlenül szoktam kettétörni a köpködők derekát, ha kritizálnak. Azzal együtt, hogy a segítő szándékú ötleteket bizony meg kell hallgatni, és nem kell szégyelni, ha be kell fogni segíteni a nagypofájúakat.

Például az abádszalóki Blizten hiába voltunk nászúton, nagyon szívesen segítettünk az indításoknál, és rettenetesen jól esett, hogy annyira megköszöntétek, sőt még zavarba is jöttünk, mert a jelek szerint a vezetőség jobban becsülte nászutunk tényét, mint mi magunk ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.