Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hening

Recommended Posts

Mennyi volt az ára??

A jobb hátsó ajtót 10-ért akarta a csávó adni, mivel valószínűleg szagot fogott, hogy nem mindegy milyen színű!

Üresen, tehát zár, üveg, kárpit stb. nélkül 8ig engedte le az árat. Szerintem 7-nél lejjebb nem lehet menni. Mondjuk a srác még így is jól járna, mivel a fényezés eleve többe kerülne.

Viszont a kérdésedre a válasz, hogy ez bontós kocsi. Nem tudom egyben adnák-e, de akkor is csak trélerrel tudnád vinni, mivel a forgalomból már kivonták. Számodra fontos momentum lehet, hogy a hátsó íveken 4-5 centi szélesen fel van púposodva a festék. Valószínűleg a tél után ez is úgy nézne ki mint a tiéd. Hasznot meg nem nagyon hozna, mivel teljesen alap. Azt hiszem még az üvegek sem színezettek. + dízel motoros, amikről lövésem sincs milyenek, illetve keresik-e egyáltalán, mint a benzines társait.

Ha találnék valami jó állapotút szólok Neked, de sajnos ez a tréler árát sem hozná vissza! (Szerintem.)

^_^

Link to comment
Megosztás:

A jobb hátsó ajtót 10-ért akarta a csávó adni, mivel valószínűleg szagot fogott, hogy nem mindegy milyen színű!

Üresen, tehát zár, üveg, kárpit stb. nélkül 8ig engedte le az árat. Szerintem 7-nél lejjebb nem lehet menni. Mondjuk a srác még így is jól járna, mivel a fényezés eleve többe kerülne.

Viszont a kérdésedre a válasz, hogy ez bontós kocsi. Nem tudom egyben adnák-e, de akkor is csak trélerrel tudnád vinni, mivel a forgalomból már kivonták. Számodra fontos momentum lehet, hogy a hátsó íveken 4-5 centi szélesen fel van púposodva a festék. Valószínűleg a tél után ez is úgy nézne ki mint a tiéd. Hasznot meg nem nagyon hozna, mivel teljesen alap. Azt hiszem még az üvegek sem színezettek. + dízel motoros, amikről lövésem sincs milyenek, illetve keresik-e egyáltalán, mint a benzines társait.

Ha találnék valami jó állapotút szólok Neked, de sajnos ez a tréler árát sem hozná vissza! (Szerintem.)

:D

Ha már az ajtókért olyan sokat kért, akkor mit kérhet az egész autóért ^_^

Okés rendicsek, nem is akartam megvenni ha rohad a hátulja :D

Link to comment
Megosztás:

Ha már az ajtókért olyan sokat kért, akkor mit kérhet az egész autóért ^_^

Okés rendicsek, nem is akartam megvenni ha rohad a hátulja :D

Én elhiszem, hogy mindenkinek kell a lé, de miért ilyenek az emberek,?

Ha tudják, hogy a másiknak valami kell, akkor miért kell azt a szerencsétlent mégjobban lehúzni?

Igazából szerintem üresen max. 5-6 ezret érhet.

Link to comment
Megosztás:

Azért szerintem így is van bőven különbség a két állapot között! Sokkal jobban néz most így ki mint ahogy az első képen kinézett...

Beszéltük régebben, hogy engem szörnyen idegesít a kritikán aluli korrózióvédelem. Fejembe vettem, hogy vagy így vagy úgy de megpróbálok javítani az esélyeken. Hát elkezdtem ^_^ Aztán az idő majd megválaszolja a dolgot :D De még nagyon nagyon sok van hátra :D

Link to comment
Megosztás:

A képen látható vízlefolyó lyukat túl magasra fúrták, ezért az ide befolyó víz megáll és szépen eteti a rozsdát.

Tegnap kb. 2órával eső után kinyitottam a csomit és akkor vettem észre, hogy még csak most jött onnan ki a víz.

DSCF1228.JPG

Szerk.: jah bocsesz, felnyitott állapotban fényképeztem, így fejjel lefelé van a kép ^_^

Link to comment
Megosztás:

Csak annyi, hogy a hátsó szárnyba kellett 1 másik csavar. :D

Amúgy rendben van, ez legalább. :D

Az jó. Nekem már nem annyira ^_^ Múltkor vettem észre, hogy a fekete takaróműanyagot már eltolta a rozsda az ajtótól :D

Túl sok jóra nem számítok majd ha megbontom :S

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.