Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


mélykék76

Recommended Posts

  • 3 months later...

Sziasztok!
Azért írok ide, mert máshova nem nagyon tudok. Első autómnak egy Singum-ot gondoltam. 1.25M Ft, nagyon szép állapotban van képek alapján (persze meg fogom nézni személyesen is és ki fogom olvasni az agyát vétel előtt), 2003-as manuál-6, faceliftes első lökössel kékben. Sajnos 1.8-ast nem árnulnak, így a 2.0 T-t választottam (van sok 2.2 direct is, csak azok híresen drágák tudnak lenni, dízelt nem akarok, v6 sok nekem árban és fenttartásban is). Szerintetek jó döntés lenne? Jelengel édesanyám 1.2-es C Corsája mozog alattam, de szeretnék nagyobbat, az Astrák ennyiért meg nem tetszenek (a J az jó, csak mind hibás ennyiért és dízel, G öreg, H csúnya szerintem). Ki mit gondol? További kérdések jöhetnek reply-ba. Csatolom a hírdetést: "https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/opel/signum/opel_signum_2_0_t_sport-16477912"
U.I.: Nem állat módjára vezetek, parkolni tudok (legalábbis 2020-as mondeo-val megy), most 1 éves a jogsim, még nem lettem megbűtetve és kárt se okoztam semmibe, 20 éves vagyok.

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, DMNKS írta:

Sziasztok!
Azért írok ide, mert máshova nem nagyon tudok. Első autómnak egy Singum-ot gondoltam. 1.25M Ft, nagyon szép állapotban van képek alapján (persze meg fogom nézni személyesen is és ki fogom olvasni az agyát vétel előtt), 2003-as manuál-6, faceliftes első lökössel kékben. Sajnos 1.8-ast nem árnulnak, így a 2.0 T-t választottam (van sok 2.2 direct is, csak azok híresen drágák tudnak lenni, dízelt nem akarok, v6 sok nekem árban és fenttartásban is). Szerintetek jó döntés lenne? Jelengel édesanyám 1.2-es C Corsája mozog alattam, de szeretnék nagyobbat, az Astrák ennyiért meg nem tetszenek (a J az jó, csak mind hibás ennyiért és dízel, G öreg, H csúnya szerintem). Ki mit gondol? További kérdések jöhetnek reply-ba. Csatolom a hírdetést: "https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/opel/signum/opel_signum_2_0_t_sport-16477912"
U.I.: Nem állat módjára vezetek, parkolni tudok (legalábbis 2020-as mondeo-val megy), most 1 éves a jogsim, még nem lettem megbűtetve és kárt se okoztam semmibe, 20 éves vagyok.

Szia! :) Nem akarok okoskodni, mert tényleg ízlések és pofonok , meg egy Signum más kategória mint a G astra. De egyáltalán nem öreg a G, ha úgy nézzük hogy van belőle 2008-as is :) Persze tényleg nem egy kategória a kettő, ez igaz. Ha tudod vidd el szerelőhöz, ne csak kiolvastatni, hanem megemelni, átnézni az alját, ismerős szerelővel. Ha ebbe bele mennek, akkor az már egy elég jó jel. Ne vedd csak úgy meg hogy szép és akkor az úgy jó lesz. Bele is kell kalkulálni a járulékos költségeket. Lesz még költsége miután megveszed, mindenképp :) Nem okoskodni akartam, mert sokat én se konyítok az autókhoz, csak légy résen :)  Egyébként biztos hogy nem rossz választás az opel.  Olvasd el azért a típus hibáit, mert ugye mindegyiknek van. Járd körbe alaposan a témát.

Szép napot!

Módosítva : joe89
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.