Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


mélykék76

Recommended Posts

Igen és még vezérlő computer is kell hozzá, ami a csomagtér bal oldalán van a lámpa alatt!

Ha be van kábelezve még akkor is elég drága mulatság lenne szerintem a telepítése!

Igen, igazad van. Amit viszont nem tudok, az az, hogy a "gagyibb" hogyan működik? Amelyik nem írja ki a kijelzőre, hogy melyik kerékben mennyi a nyomás, csak hibaüzenetet ad, ha valamelyikben alacsony.

Nem biztos, de van egy olyan infóm, hogy az ABS kerekenkénti jeladóját használja. Egyenes kormány esetén mindegyiknek ugyanolyan fordulattal kell forognia, ha nem, akkor az a kerék kisebb, azaz lapos.

De ezt csak hallottam, nem tudom, tényleg így van-e.

Ha viszont igen - mivel mindegyik Vectrában van ABS - az csak sima engedélyezés.

Link to comment
Megosztás:

Az Apro.hu-n, vagy hol találtam egy hirdetést, onnan vettem. (már nálam van, a napokban be is szerelem, ill. szereltetem [a lufi kiszerelése miatt parázom csak] :) )

Tudok egy másikat is az egyik bontóban, de az elég gatya, talán újra is kellene bőrözni, annyit meg nem ér így, mint amennyiért adni akarják (25K). De még jó, hogy személyesen megnéztem és nem postázgattam ide-oda.

Pedig könnyű csak 3 csavar de előtte akksisaru le, nehogy hibakodot dobjon na meg ne nyiljon :)

Képet majd dobsz fel a szerzeményről?

4 évszakos gumit használ valaki? Kinek mi a tapasztalata vele?

Link to comment
Megosztás:

Pedig könnyű csak 3 csavar de előtte akksisaru le, nehogy hibakodot dobjon na meg ne nyiljon :)

Képet majd dobsz fel a szerzeményről?

4 évszakos gumit használ valaki? Kinek mi a tapasztalata vele?

4 évszakost felejtsd el...igazából se nyárra, se pedig télre nem tökéletes.....amolyan "városi bohóckodás"...szerintem (persze városban is van hó és jég)

Téli kerékben lehet tudok segíteni, majd írok PÜ-t.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ilyen pohártartót szeretnék, mert most telefontartó van a helyén és semmire sem tudom használni.

ebayen látok néhányat... jobb kormányosé jó lehet?

A C1 es Vectraban is ilyen volt?

Én úgy tudom, hogy a C1-é jó a facelifteshez is, de a jobb kormányosé nem jó az Európaiba!

Módosítva : hening
Képpel idézés
Link to comment
Megosztás:

Szép estét! Orbitális problémám van... A gumiszőnyeget tartó kis műanyag pöcök ami a padlóból áll ki. nekem csak egy darab van a vezető oldalon az anyós oldalon egy darab se...Látszik a helyük ahonnan kiszakadtak. Hogyan tudom azokat pótolni? Hogy lehet ki, vagy beszerelni?

Link to comment
Megosztás:

Szép estét! Orbitális problémám van... A gumiszőnyeget tartó kis műanyag pöcök ami a padlóból áll ki. nekem csak egy darab van a vezető oldalon az anyós oldalon egy darab se...Látszik a helyük ahonnan kiszakadtak. Hogyan tudom azokat pótolni? Hogy lehet ki, vagy beszerelni?

Na ez engem is érdekelne, mert jobb oldalon hiányzik 1 db....

Link to comment
Megosztás:

Ma tankoltam 95 MaxMotion-t. Kiváncsi vagyok, hogy lesz-e valami változás....

100-assal mik a tapasztalatok? Megér még plussz 20ft-ot, a sima 95-öshöz képest meg plussz 30ft-ot?

nekem kevesebbet eszik a 100asból

a ft/km ugyan oda jön ki

idáig ami viszi a prímet a lukoil 98 (olcsó és jó)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

A Lukoil mennyire megbizható? Hallottam róla rosszakat.. mondjuk a 95-öséről.

Mennyivel eszik kevesebbet velőle?

Hol van még 98-as Lukin kívül?

nekem bajom nem volt még vele :)

nemtom mennyivel kér vagy nem kér kevesebbet :)

(98tól kisebbet a programírás óta nem használhatok)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ha a programozáskor az előgyújtást is módosították, már nem állhatsz vissza 95-re, mert becsörög tőle a motor, és ahogy mc-elek is írta motorkárosodáshoz vezet.

gondolom az a +50le és 150Nm nem a benzin miatt van :)

vagyis valahol igen , mert 98oshoz lett írva

elvileg a 100as tól még valamennyi + lesz ... ezt nem veszem észre...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.