Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Eladó első toronymerevítő F Astra C20Xe GSI be!

Márkája OMP, szine sárga.

Cserélhető C20ne-hez valóra. Értékegyztetéssel

Ár: 25.000 Ft

Érdeklődni: hemi@opelklub.hu

Az ára elég horror. hacsak nem alumínum, de akkor meg miért lenne sárga???? :roll:

Link to comment
Megosztás:

mit tesz az elbambulás :shock:

tegnap este 11kor majdnem kapcsoltam egy 6.-at az Üllöin :oops: :oops:

akkor vettem észre hogy hülyeséget csinálok amikor 5ösből nagyon nem akart hátra-jobbra mozdulni a kar

8)

Egyébként ez az átka a gyenge kocsiknak, hogy nem tudod, hogy most 3-ban vagy 5-ben. Itt sem húz, meg ott sem :)

Link to comment
Megosztás:

Szép azok után, hogy csináltam neked képet meg ugye csak emlékeztetőül Hifi, Vonóhorog stb...és ezt kapom?

Na jó ha te így akkor én is! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Szép azok után, hogy csináltam neked képet meg ugye csak emlékeztetőül Hifi, Vonóhorog stb...és ezt kapom?

Na jó ha te így akkor én is! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Annak amit csináltál nekem semmi köze ahhoz, hogy kié a legszebb. Én legalábbis így gondolom. Azon tetteid nincsenek elfeledve kispajtás.

Ugyhogy nem kell ördögfejekkel ilyesztgetni, mert nem fogok tudni aludni! :? :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Tényleg ha már fehér asztra akkor mi van Kess-el?

Hol van kirugták a cégtől és nincs internyete?

Kess köszöni jól van. Tegnap egy tanfolyáson volt. Azt nem tudom, hogy miért nem hallat magáról, de akit érdekel, hogy mi van vele, gondolom felhívja vagy ír neki. Én ezt tettem :)

Link to comment
Megosztás:

Az a célom, hogy ne aludj és mindig az járjon a fejedben: nahát a Tamás Gsi-je gyönyörű sosem lessz az enyém olyan! Hüp Hüp Hüp

Egyébiránt nem vagyok irigy tipus, de minden csak pénz kérdése. No én meg úgy vagyok, hogy most már túl sokat nem akarnék erre a kocsira költeni. Mint jó minőségügyes a folyamatos fejlesztést tartom szem elött.

Négykerékhajtás, turbó, sti rulez!!! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Nem Te mondtad, hogy tél kerekekkel nem akarsz ott égni??? Vagy, hogy is van ez??? :roll: :roll: :roll: :wink:
Nem most! Most hideg van waze. :) Tavasszal!

Egyébként a felsorolásból Peti GSI kimaradt, igaz én nem ismerem

Természetesen Őt sem hagyjuk ki, ha velünk tart! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Én azt mondom, hogy akinek spórolnia kell Subarura, az inkább felejtse el. :wink:

Esetleg egy 1.6-os ba beugorhat... :)

ON!

Én ezzel nem értek egyet! Iylen alapon lakásra se spórolj mert ugysem tudod megvenni. Ilyen hozáállással sohasem lesz semmid. imho

Én spórolok és törlesztem a részletet is, mert ha arra várok, hogy nyerjek a lottón akkor csak 5-ösöm lesz ahogy neked :lol: :D illetve nektek 3+2 :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.