Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Recommended Posts

Naszóval. Akkor ha mi Sanyival 2 -en sátrazni szeretnénk 3 napra, akkor csak azt a 8000 forintot kell kifizetni? Helyszínen? Nem kell ezt a kitöltős, foglalós micsudát kitölteni? Ennyi a teendőnk? Bocsi , de mostanában kissé nehézkes felfogású vagyok :blush: , Bontom a mantát és sokkot kaptam a látványtól. :icon11:

Igen :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Jó tudni, hogy ezt senki nem főállásban csinálja ;)

Mintha ugattam volna bármiért is... ;) Csak tudod amikor a fizetésem X%-át elutalom valahova és nem jön róla visszajelzés, az emberben ott a félsz, hogy netán elírtam a számlaszámot, vagy ilyesmi. Csak és kizárólag ezért kérdeztem... Semmi másért... ;)

Link to comment
Megosztás:

Mintha ugattam volna bármiért is... ;) Csak tudod amikor a fizetésem X%-át elutalom valahova és nem jön róla visszajelzés, az emberben ott a félsz, hogy netán elírtam a számlaszámot, vagy ilyesmi. Csak és kizárólag ezért kérdeztem... Semmi másért... ;)

Nem is úgy értettem, csak kis türelmet kérek :) Easy. (Mindenki a fizetése X-%-át fordítja erre amúgy)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Ha valaki nem a leírtak szerint foglal, vagy nem utal, annak nem lesz szállása, ezt mindenki vegye figyelembe. Próbálom kibogozni, hogy ki mit akar, de most is van egy olyan, aki küld egy foglalást utalás nélkül egyedül egy 3 ágyas házra :), ezekkel nem tudok mit kezdeni. Lehet hogy hülyén írtam le a weboldalra, akkor ezt jelezzétek, hogy javítsam!

Köszi

Link to comment
Megosztás:

IX.Hungarian Blitz Weekend - Szeged

2013.08.17 - Szombat

08:00 - Kapunyitás, szállások, sátorhelyek elfoglalása,strandolás

10:00 - A legújabb Opelek bemutatkozása az Opel Magyarország támogatásával

11:00 - III.Ascona Olympia - az Ascona Club Hungary szervezésében

12:00 - Hengerfejhajító, alkatrész felismerő verseny

13:00 - Dobermann Rescue Hungária bemutatkozása

14:00 - Alkatrészbörze (nem csak veteránoknak)

15:00 - Hangnyomás verseny több kategóriában

16:00 - Jótékonysági főzőverseny klubbok, baráti társaságok közreműködésével

17:00 - MOTE élő fórum

20:00 - Kapuzárás (Belépés előzetes egyeztetés után)

21:00 - KARAOKE és disco hanjnalig

2013.08.18-Vasárnap

Napközbeni programok a Szeged Plaza területén kerülnek megrendezésre

08:00 - Kapunyitás

11:00 - Opelek felsorakozása a Szeged Plaza bevásárlóközpont parkolójában

- Opel teszt,balesetmegelőzési teszt egyéb programok

13:00 - Autós szépségverseny több kategóriában

14:00 - Autós limbo a Drivin' Fanatics szervezésében

15:00 - Autós ügyességi verseny (szlalom,burnout show)

17:00 - Visszatérés a kempingbe

20:00 - Kapuzárás

20:30 - Sörivó verseny

21:00 - Ünnepélyes díjátadó

22:00 - KARAOKE és disco hajnalig

2013.08.19 - Hétfő

- Strandolás, sátorbontás,búcsúzkodás

A jótékonysági főzőversenyhez bármely klub,szekció,baráti társaság csatlakozhat. Megfelelő érdeklődés esetén lesz grill és bogrács kategória egyaránt. A látogatók Étel szelvényt vásárolhatnak 500 Ft-ért az info sátornál amiért egy adag ételt fogyaszthat el bármely versenyző csapatnál. Az a csapat nyeri a főzőversenyt amelyik a legtöbb szelvényt gyűjti be. A befolyt összeget teljes egészében jótékony célra fordítjuk.

A helyszín és a programváltoztatás jogát fenntartjuk, a programokon részt venni érvényes belépővel lehet a kemping és a Szeged Plaza területén egyaránt. A napközbeni belépővel 08:00 és 19:00 közt lehet tartózkodni a kempingben.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

most azon megy az agyalás, hogy milyen jó lenne ha a g-vel le tudnám vontatni a kadit. Család beférne a g-be a kadi meg ellenne hátúl :) csak ha jól olvasom ráfutófékkel 1100kg amit vihetek pluszba, a kadi magába meg 1050kg :( agyalok a megoldáson

Nincs mese, ki kell pakolni, kikaparni és a végletekig lekönnyíteni a Kadit! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mi a baj vele?

Nem szívesen utazom 250 km-t azért, hogy egy pláza parkolóban égjek szét a napon (mert azért hál' Istennek Szegeden mindig kegyes volt hozzánk az idő), ahol még innom sem lehet (persze, van víz, de hát abban ugye a halak b...nak). De persze ez csak az én problémám, nem kritika. Felfűtött grillel várom a többieket, mire este visszaérnek.

Link to comment
Megosztás:

Nem szívesen utazom 250 km-t azért, hogy egy pláza parkolóban égjek szét a napon (mert azért hál' Istennek Szegeden mindig kegyes volt hozzánk az idő), ahol még innom sem lehet (persze, van víz, de hát abban ugye a halak b...nak). De persze ez csak az én problémám, nem kritika. Felfűtött grillel várom a többieket, mire este visszaérnek.

Eddig nem sok árnyékos szlalom pályánk volt, de értem a dolgot. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.