Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tigra Twin Top (B)


FBalazs

Recommended Posts

drága bezony, de 2 év teljes körű garit adnak + gyári gari is megmarad.

igen, elég fura, de így van... nem értem én se az okát. de pl. 0.5 bar csak a turbó nyomás, tehát nem adnak rá akkora túlnyomást. de azért nekem se világos miért lehet ez így. a gari azonban gari. nyilván nem véletlenül vállalja.

hát itt a nyomaték 125Nm-ről 220Nm-re emelkedik... :blush: az is elég soknak tűnik... nem tudom meddig bírná az F13WR váltó...

sajnos egyre csábítóbb ez nekem :D

pedig motort akartam venni nyáron :lol: de négy kerék azért csak biztosabb ;)

egyébként tudsz ilyen átépítésről az országban? csak jó lenne szemrevételezni...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 7 years later...

Sziasztok!

Tud vki segíteni? 2005 Tigra Twin Top tetőt nem tudom visszazárni. Még a csomagtartót sem tudom kinyitni. Már mindenhogyan próbáltam, gyujtást levettem, újra fel.... és ellenőriztem mindent, de nem működik.

Segítségeteket köszönöm!!!

Link to comment
Megosztás:

  • 5 years later...

Sziasztok!

Segitséget szeretnék kérni.Az autóm/1.4/ hidegen nem akar rendesen gyorsulni fulladozik, erötlen.Ha bemelegszik már jobb de akkor se az igazi. Ami cserélve lett szürök,gyertyák,olaj,üzemanyagszivattyu,szürö.Injektorok ultrahanggal tisztitva.

Mi lehet a baja? Segitséget elöre is köszönöm. Check lámpa nem világit.

Módosítva : Bubuka
Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.