Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos problémák, kérdések


busójárás

Recommended Posts

Hello!

Segitsegre volna szükségem,már összejártam akörnyék szervizeit,de nincs orvoslat.

Opel Signum Z19dth motor hosszabb idejü gyorsitásnál kb. 3500/ford-nál hibakód,megszünik a turbó a tempomat és lesz belöle egy 1,7-es szivó Astra.

Most cseréltettem szivosort,de nem ez volt a gond.A szervizesek olyanokat mondtak,hogy "nem megfelelö a nyomás",de hol és miért nincs tovább.

Remélem nekem is tud Valaki segiteni.

Kösz

Hello kulfoldi forumokon megnezve szorol szora ugyanez. Ez is az EGR szelep hibaja. A hibakod p2279 ? tisztitas segitett az embernek.

Link to comment
Megosztás:

Az ényémet is tisztitották és azt mondták,hogy Ok,de ha tutira tudnám hogy az a baj rögtön tennék rá egy újat,csak már kiforditotta a zsebemet,mert elötte a márkaszervizben már cseréltek pillangószelepházat,a közösnyomócsöben lévö mágnesszelepet,rám akartak húzni egy nagynyomásúszivattyút amibe én magam cseréltem mágnesszelepet amit nálunk úgymond nem lehet kapni és most a szivósort Agr nélkül.nagyon unom már.Ezért keresek olyan embert aki azt is tudja,hogy mit olvas.

Link to comment
Megosztás:

Az ényémet is tisztitották és azt mondták,hogy Ok,de ha tutira tudnám hogy az a baj rögtön tennék rá egy újat,csak már kiforditotta a zsebemet,mert elötte a márkaszervizben már cseréltek pillangószelepházat,a közösnyomócsöben lévö mágnesszelepet,rám akartak húzni egy nagynyomásúszivattyút amibe én magam cseréltem mágnesszelepet amit nálunk úgymond nem lehet kapni és most a szivósort Agr nélkül.nagyon unom már.Ezért keresek olyan embert aki azt is tudja,hogy mit olvas.

én tudom, hogy mit olvasok...

DE a szivósorhoz nincs köze az AGR nek.

De ott van egy müködtető szelep ami ha szét van esve a szivósor akkor sokszer megnyekken.

azt cserélték neked?

mennyit fizettél? az olyan 70 ha jólemlékszem...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vasárnap kipucoltam az egr-t (z19dth) mert a hibakód "túlzott áramlást" jelzett.( szervizben olvasták ki) A túlzott áramlás elvileg nyitott állapotra utal de ez a szelep zárva volt. Erről van szó: Pierburg EGR

A szelep működtetője egy elektromágnes aminek a közepébe egy tolószár van ez nyomja a szelep rugós szárát és ilyenkor nyit az egr.

Az egr szétszedve

Na a szelep tisztításával nem volt semmi gond 3-4 szer megfürdettem a zsíroldóba majd mosószeres vízbe és a végén tiszta vízbe. Az elektromágnessel már többet szívtam mert ugyan a tolószár könnyen megmozdult de a szerkezet teljesen beállt. Fél órát kalapáltam (persze óvatosan nehogy elrepesszem a házat, mert az bakelit), és közbe fújtam bele egy spéci csavarlazítós olajozós anyagot hogy megmozduljon a kütyü bele. A mozgatást először kézzel majd amikor már könnyebben járt rákötöttem 12v-ra és úgy járattam meg.

A végeredmény egy csilli-billi szerkezet lett ami rendesen működött és mehetett vissza a helyére. Miután visszakerült az aksi saruját levettem 1 órára hogy törlődjön a hibakód, nem törlődött. Mondjuk az óra se nullázódott, ma egész nap áramtalanítva volt de így se törlődött a hiba, az óra már nullázódott. Miért nem törlődik a hibakód? Lehet-e még valami ami egr hibát produkál?

Ha valaki tud valami okosat azt szívesen meghallgatnám.

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vasárnap kipucoltam az egr-t (z19dth) mert a hibakód "túlzott áramlást" jelzett.( szervizben olvasták ki) A túlzott áramlás elvileg nyitott állapotra utal de ez a szelep zárva volt. Erről van szó: Pierburg EGR

A szelep működtetője egy elektromágnes aminek a közepébe egy tolószár van ez nyomja a szelep rugós szárát és ilyenkor nyit az egr.

Az egr szétszedve

Na a szelep tisztításával nem volt semmi gond 3-4 szer megfürdettem a zsíroldóba majd mosószeres vízbe és a végén tiszta vízbe. Az elektromágnessel már többet szívtam mert ugyan a tolószár könnyen megmozdult de a szerkezet teljesen beállt. Fél órát kalapáltam (persze óvatosan nehogy elrepesszem a házat, mert az bakelit), és közbe fújtam bele egy spéci csavarlazítós olajozós anyagot hogy megmozduljon a kütyü bele. A mozgatást először kézzel majd amikor már könnyebben járt rákötöttem 12v-ra és úgy járattam meg.

A végeredmény egy csilli-billi szerkezet lett ami rendesen működött és mehetett vissza a helyére. Miután visszakerült az aksi saruját levettem 1 órára hogy törlődjön a hibakód, nem törlődött. Mondjuk az óra se nullázódott, ma egész nap áramtalanítva volt de így se törlődött a hiba, az óra már nullázódott. Miért nem törlődik a hibakód? Lehet-e még valami ami egr hibát produkál?

Ha valaki tud valami okosat azt szívesen meghallgatnám.

Előre is köszi!

Én tegnap megcsináltam ezt az AGR tisztítást és nekem is visszadobja a szervízkulcsot, pedig kiütöttem belőle a hibakódot ,de holnap megint szétszedem és talán akkor okosabb leszek.

Link to comment
Megosztás:

Én tegnap megcsináltam ezt az AGR tisztítást és nekem is visszadobja a szervízkulcsot, pedig kiütöttem belőle a hibakódot ,de holnap megint szétszedem és talán akkor okosabb leszek.

Arra lennék kíváncsi, hogy amikor levettem az aksit akkor törlődött-e a kód és a gyújtással jött megint elő vagy egyáltalán nem törlődött és a régi hibát jelzi? Te hogy törölted a hibát?

Én még azt akarom megnézni, hogy az egr csatlakozóján van-e 12v. és még az egr-rel mi van kapcsolatba.

Link to comment
Megosztás:

Arra lennék kíváncsi, hogy amikor levettem az aksit akkor törlődött-e a kód és a gyújtással jött megint elő vagy egyáltalán nem törlődött és a régi hibát jelzi? Te hogy törölted a hibát?

Én még azt akarom megnézni, hogy az egr csatlakozóján van-e 12v. és még az egr-rel mi van kapcsolatba.

Ma délután mentem a kocsival kb. 20 Km-t ekkor még volt EGR hibakód, most este beindítás után azt vettem észre hogy NINCS HIBAKÓD !!! :)

Azóta mentem megint 20 Km-t és eddig tuti! (kop-kop) Hogy mitől javult meg nem tudom de ha lesz rá időm attól még a többi alkatrészt is ki fogom pucolni. Lehet hogy amióta tisztítva lett ennyi hibamentes működési ciklus kellett ahhoz, hogy a hiba magától törlődjön mert nem géppel lett törölve. Ezt olvastam már valahol de arra nem emlékszem hogy hány ilyen ciklust számol a rendszer.

Nem tudom, a lényeg hogy most jó és remélem egy darabig nem is jön elő megint, addig meg veszek egy ilyet: ELM327 a progi már meg van hozzá és akkor nem kell súlyos ezreseket költeni kiolvasásra.

Remélem "vasgolyo" a te hibád is megjavul! :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv MIndenkinek!

Még mindig Z19DTH motor.A kérésem a következö: nézze már meg valaki "márka"társ, hogy a közösnyomócsöben lévö üa.nyomásérzékelö altt van-e valami tömités?/ha szemben állsz a motorral eza jobb oldali/

kösz

Szia!

Most olvastam a kérdésed de már túl sötét van hogy megnézzem sajna elemlámpám meg nincs, max. holnap reggel megnézem. Addig is itt van egy leírás a: közös nyomócsöves rendszerről

Mondjuk a rajzon alátétet nem látni és nem is írják de jó kis leírás, részletesen leírja az egységek funkcióit-részeit.

Link to comment
Megosztás:

Én is erre gondoltam, de most már más hibát ír ki "P2279 - Rés érzékelése a beömlő levegő rendszeren" , már tel van a hócipőm a kocsival.

Találtam erre a P2279 hibára egy hasonló esetet igaz nem magyar fórum de itt van a link: P2279 ahol leírja az észrevételeit és kap 1-2 tanácsot majd a végén megoldódik a probléma. Szerintem neked is át kellene nézni az összes csövet és még egy tipp saját hibámból merítve az egr alján is van tömítés ami a csőhöz csatlakozik, na nekem ez lemaradt a visszarakásnál. Bár leszedésnél sem találkoztam vele csak láttam róla fényképet :EGR tömités

Vagy nem volt rajta vagy leesett leszereléskor és nem vettem észre.

Link to comment
Megosztás:

Találtam erre a P2279 hibára egy hasonló esetet igaz nem magyar fórum de itt van a link: P2279 ahol leírja az észrevételeit és kap 1-2 tanácsot majd a végén megoldódik a probléma. Szerintem neked is át kellene nézni az összes csövet és még egy tipp saját hibámból merítve az egr alján is van tömítés ami a csőhöz csatlakozik, na nekem ez lemaradt a visszarakásnál. Bár leszedésnél sem találkoztam vele csak láttam róla fényképet :EGR tömités

Vagy nem volt rajta vagy leesett leszereléskor és nem vettem észre.

Köszönöm mindenkinek a segítséget, de nem látok sehol rést-törést a szívórendszeren. Tudom, hogy 2 tömítés van, visszaraktam őket. Olvastam a másik fórumot is, de nagyon nem lettem okosabb, a pdf az segített, mert me, tudtam, hogy ennyire szét lehet szedni az AGR-t. Akkor ma nekiesek az AGR szétszerelésében. Még egyszer köszönöm nektek :) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.