Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fék, futómű, kormánymű


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!

Két hete lettem Astra (2003 Caravan 1.7 DTI) tulajdonos és a segítségeteket kérném fék témában.

Már az autóvásárlás előtt tudtam, hogy rosszak a fékek, úgyhogy cseréni kell.

Megtörtént, két első BREMBO féktárcsa (elméletileg nem hamisított, bárdioból van) és két db MINTEX betét.

DE sajnos a fék még mindig nem az igazi, jobban kéne fognia és jobban adagolhatóbbnak kéne lennie, nagyon bekeményedik a pedál nagyobb hatású fékezésnél.

Gondoltam lecseréltetem a fékolajat, hátha az a baj. Tegnap a szervizben megállapították, hogy baj van a fékkel az első tárcsák be vannak lilulva :(

Annyit mondtak, hogy nem csoda hogy kemény a fékem és nem fog rendesen. Ráadásul nagyon nagyon melegszik, sőt még a felnim is át volt forrósodva.

Sajnos nem tudták megmondani mi lehet a baj, zárás előtt nem kezdtek neki a fék szét szereléséhez.

Valaki találkozott hasonló hibával?

Válaszokat előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Ha lila, akkor befog a féked, mondjuk ez a felforrósodott felniből is egyértelmű. Elképzelhető, hogy csak rosszul rakták össze, vagy nem takarították ki rendesen. Vagy magadnak csináltad? :) Úgy akkor könnyebb reklamálni és lehordani a szerelőt...

Ha magadnak szerelted, akkor vidd el egy szervizbe, ahol jobban értenek hozzá és szedesd szét és ellenőrizzék le a féknyerget, a dugattyúk mozgását, stb.

Link to comment
Megosztás:

Ez volt a szerelők első kérdése: otthon raktad fel? :)

Nem, egy autószerelő ismerősöm tette fel, aki nem ma kezdte az ipart. Ezért sem értem, hogy mi a lehet a baj... (csütörtök délután viszem vissza hozzá)

Szóval akkor ha jól értem folyamatosan befog a fékem? Ez út közben egyáltalán nem érezhető, a nagyobb baj az, hogy már mentem azóta 800 km az autóval, lehet, hogy

buktam az új tárcsát és a betéteket :(((

Link to comment
Megosztás:

Ez volt a szerelők első kérdése: otthon raktad fel? :)

Nem, egy autószerelő ismerősöm tette fel, aki nem ma kezdte az ipart. Ezért sem értem, hogy mi a lehet a baj... (csütörtök délután viszem vissza hozzá)

Szóval akkor ha jól értem folyamatosan befog a fékem? Ez út közben egyáltalán nem érezhető, a nagyobb baj az, hogy már mentem azóta 800 km az autóval, lehet, hogy

buktam az új tárcsát és a betéteket :(((

Nem biztos, hogy olyan szinten befog, hogy érezhetően visszafogja a kocsit...de a lilás elszíneződés arra utal, hogy folyamatosan hozzáér a betét a tárcsához.

A tárcsát nem biztos, hogy bukod, de egy felszabályozás mindenképp javasolt, ha a problémát megoldják. A betét más kérdés, ha nem egyenletesen kopott, akkor cserélném, mert utána az új/felszabályozott tárcsát is tönkre teheti.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Két hete lettem Astra (2003 Caravan 1.7 DTI) tulajdonos és a segítségeteket kérném fék témában.

Már az autóvásárlás előtt tudtam, hogy rosszak a fékek, úgyhogy cseréni kell.

Megtörtént, két első BREMBO féktárcsa (elméletileg nem hamisított, bárdioból van) és két db MINTEX betét.

DE sajnos a fék még mindig nem az igazi, jobban kéne fognia és jobban adagolhatóbbnak kéne lennie, nagyon bekeményedik a pedál nagyobb hatású fékezésnél.

Gondoltam lecseréltetem a fékolajat, hátha az a baj. Tegnap a szervizben megállapították, hogy baj van a fékkel az első tárcsák be vannak lilulva :(

Annyit mondtak, hogy nem csoda hogy kemény a fékem és nem fog rendesen. Ráadásul nagyon nagyon melegszik, sőt még a felnim is át volt forrósodva.

Sajnos nem tudták megmondani mi lehet a baj, zárás előtt nem kezdtek neki a fék szét szereléséhez.

Valaki találkozott hasonló hibával?

Válaszokat előre is köszi!

Csak nehogy a Brembo legyen a ludas. Nekem az Unixból volt és ahogy hozták azzal a lendülettel vitték is vissza.Ütött mint a toronyóra.Még jó hogy a szerelőm megnézte indikátorórával és nem rakta fel.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Két hete lettem Astra (2003 Caravan 1.7 DTI) tulajdonos és a segítségeteket kérném fék témában.

Már az autóvásárlás előtt tudtam, hogy rosszak a fékek, úgyhogy cseréni kell.

Megtörtént, két első BREMBO féktárcsa (elméletileg nem hamisított, bárdioból van) és két db MINTEX betét.

DE sajnos a fék még mindig nem az igazi, jobban kéne fognia és jobban adagolhatóbbnak kéne lennie, nagyon bekeményedik a pedál nagyobb hatású fékezésnél.

Gondoltam lecseréltetem a fékolajat, hátha az a baj. Tegnap a szervizben megállapították, hogy baj van a fékkel az első tárcsák be vannak lilulva :(

Annyit mondtak, hogy nem csoda hogy kemény a fékem és nem fog rendesen. Ráadásul nagyon nagyon melegszik, sőt még a felnim is át volt forrósodva.

Sajnos nem tudták megmondani mi lehet a baj, zárás előtt nem kezdtek neki a fék szét szereléséhez.

Valaki találkozott hasonló hibával?

Válaszokat előre is köszi!

Egy fékcserét szinte el sem lehet rontani.

Kb. én is 2 hete cseréltem tárcsát és betéteket a corsán.

A tárcsa tömör Meyle, a betétek LPR.

Már az első 10 Km után ugyanolyan lett a fékhatás, mint előtte volt.

Annyi még, hogy érdemes rézpasztával bekenni az úszónyerget, amin csúszik a betét.

Anno az astrán ugyanígy történt minden.

Módosítva : egyhapsi
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Két hete lettem Astra (2003 Caravan 1.7 DTI) tulajdonos és a segítségeteket kérném fék témában.

Már az autóvásárlás előtt tudtam, hogy rosszak a fékek, úgyhogy cseréni kell.

Megtörtént, két első BREMBO féktárcsa (elméletileg nem hamisított, bárdioból van) és két db MINTEX betét.

DE sajnos a fék még mindig nem az igazi, jobban kéne fognia és jobban adagolhatóbbnak kéne lennie, nagyon bekeményedik a pedál nagyobb hatású fékezésnél.

Gondoltam lecseréltetem a fékolajat, hátha az a baj. Tegnap a szervizben megállapították, hogy baj van a fékkel az első tárcsák be vannak lilulva :(

Annyit mondtak, hogy nem csoda hogy kemény a fékem és nem fog rendesen. Ráadásul nagyon nagyon melegszik, sőt még a felnim is át volt forrósodva.

Sajnos nem tudták megmondani mi lehet a baj, zárás előtt nem kezdtek neki a fék szét szereléséhez.

Valaki találkozott hasonló hibával?

Válaszokat előre is köszi!

Köszi a segítséget!

Rámértünk fékpadon a fékrendszerre, "elméletileg" megfelelőt kapott, de sajnos a két első kerék befog minimálisan.

Úgyhogy még 2 db új tárcsa+betét és ki kell cserélni a fékcsöveket meg vettem fékfélújító szettet, valószínű az a baj, hogy valahol szorul a csúszka.

Horror pénzbe került ez a kis játék! :(((((((

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Két hete lettem Astra (2003 Caravan 1.7 DTI) tulajdonos és a segítségeteket kérném fék témában.

Már az autóvásárlás előtt tudtam, hogy rosszak a fékek, úgyhogy cseréni kell.

Megtörtént, két első BREMBO féktárcsa (elméletileg nem hamisított, bárdioból van) és két db MINTEX betét.

DE sajnos a fék még mindig nem az igazi, jobban kéne fognia és jobban adagolhatóbbnak kéne lennie, nagyon bekeményedik a pedál nagyobb hatású fékezésnél.

Gondoltam lecseréltetem a fékolajat, hátha az a baj. Tegnap a szervizben megállapították, hogy baj van a fékkel az első tárcsák be vannak lilulva :(

Annyit mondtak, hogy nem csoda hogy kemény a fékem és nem fog rendesen. Ráadásul nagyon nagyon melegszik, sőt még a felnim is át volt forrósodva.

Sajnos nem tudták megmondani mi lehet a baj, zárás előtt nem kezdtek neki a fék szét szereléséhez.

Valaki találkozott hasonló hibával?

Válaszokat előre is köszi!

Köszi a segítséget!

Rámértünk fékpadon a fékrendszerre, "elméletileg" megfelelőt kapott, de sajnos a két első kerék befog minimálisan.

Úgyhogy még 2 db új tárcsa+betét és ki kell cserélni a fékcsöveket meg vettem fékfélújító szettet, valószínű az a baj, hogy valahol szorul a csúszka.

Horror pénzbe került ez a kis játék! :(((((((

Akkor már megoldódott? Látszódott sérülés vagy szennyeződés az úszónyereg csúszkáján?

Kézzel jól mozgott?

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Akkor már megoldódott? Látszódott sérülés vagy szennyeződés az úszónyereg csúszkáján?

Kézzel jól mozgott?

Az úszónyereg csúszkáját alap, hogy tárcsa és betétcserekor ellenőrízni kell, és rézpasztával bekenni.

Nekem anno, ez miatt teljesen félrekoptak a betétek.

Az egyik oldalon 2mm volt, míg a másik felén 4-5mm.:-(

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ugyanígy jártam, nem lett leellenőrizve a csúszka :icon11: :icon11:

Vettem új csúszkákat gumi tömítésekkel együtt, most csinálja a szerelő...

Soha egyik autómnál nem volt ilyen hibajelenség!

Nem égtek meg annyira, fel lesz szabályozva és lesz két 800 km-t futott

szinte új tárcsa + betétem eladó :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Textar tárcsára és betétekre gondoltam,van valakinek ilyen kombó a kocsiján?

ugyan nem g astrán de nekem volt.(Kia Shuma)

számomra nagyon megfelelő volt!

szerettem beengedni a kanyarokba és extrém rövideket fékezni, hibátlanul bírta!

nem nyikorgott, csikorgott, tette a dolgát példásan, én csak ajánlom ezt a kombinációt!

jobban bejött mint a Bosch, vagy Brembo amikkel volt dolgom ugyan ezen a kocsin.

(Bosch volt rajta, kopott is volt de még bírta volna de csere, lett Brembo tárcsa+betét, kb.1 év alatt kinulláztam.....kuka)

Textar-t 2 évig nyúztam és jóformán nem volt válla a tárcsának!

Most a G-n Bosch tárcsa+betét van, hangos, csikorog, lassan egy éve, de ha lenne pénzem dobnám is le és menne a Textar tárcsa+betét.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

ugyan nem g astrán de nekem volt.(Kia Shuma)

számomra nagyon megfelelő volt

szerettem beengedni a kanyarokba és extrém rövideket fékezni, hibátlanul bírta!

nem nyikorgott, csikorgott, tette a dolgát példásan, én csak ajánlom ezt a kombinációt!

jobban bejött mint a Bosch, vagy Brembo amikkel volt dolgom ugyan ezen a kocsin

(Bosch volt rajta, kopott is volt de még bírta volna de csere, lett Brembo tárcsa+betét, kb.1 év alatt

kinulláztam.....kuka)

Textar-t 2 évig nyúztam és jóformán nem volt

válla a tárcsának!

Most a G-n Bosch tárcsa+betét van, hangos, csikorog, lassan egy éve, de ha lenne pénzem

dobnám is le és menne a Textar tárcsa+betét.

Nekem is Bosch tárcsa+betét van fent már bánom csikorog szerintem nem a legjobb, tárcsa nagy sebességnél fékezéskor kicsit üt! :(

Szóval szvsz sz@r kombináció!!! Nem ajánlom senkinek!! :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

ugyan nem g astrán de nekem volt.(Kia Shuma)

számomra nagyon megfelelő volt

szerettem beengedni a kanyarokba és extrém rövideket fékezni, hibátlanul bírta!

nem nyikorgott, csikorgott, tette a dolgát példásan, én csak ajánlom ezt a kombinációt!

jobban bejött mint a Bosch, vagy Brembo amikkel volt dolgom ugyan ezen a kocsin

(Bosch volt rajta, kopott is volt de még bírta volna de csere, lett Brembo tárcsa+betét, kb.1 év alatt

kinulláztam.....kuka)

Textar-t 2 évig nyúztam és jóformán nem volt

válla a tárcsának!

Most a G-n Bosch tárcsa+betét van, hangos, csikorog, lassan egy éve, de ha lenne pénzem

dobnám is le és menne a Textar tárcsa+betét.

Nekem is Bosch tárcsa+betét van fent már bánom csikorog szerintem nem a legjobb, tárcsa nagy sebességnél fékezéskor kicsit üt! :(

Szóval szvsz sz@r kombináció!!! Nem ajánlom senkinek!! :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Friss tapasztalatom van a Textar fékbetétekkel. Egy hónapja cseréltettem a tárcsákat + betétet, Brembo és Textar - gondoltam jó lesz, hisz márkás.

A bal oldalon kb. 50 km után elkezdett menet közben csikorogni, visítani a fék. Fékezéskor nem csinálta. Mentem vele, gondoltam bekopik, vasaltam is párszor, de semmi. Hideg indulás után pár km megtétele és elkezdte csinálni, rohadt bosszantó volt. Egy hete vettem észre hogy a külső fékbetét elkezdett egy jól látható mélyedést vájni egy köríven a tárcsán. Ez volt a döntő pillanat, ezt le kell venni megnézni.

Nos a betétben valamilyen sárgás színű fém volt beleöntve, rézre gondoltunk, lehet nem az volt, viszont egyértelműen az csinálta hangot. Ettől nagyobb baj volt hogy a betét keresztbe volt repedve. Mivel ezek után lecseréltettem a betéteket(TRW-re) kiderült hogy a jobb oldalon is teljesen repedt volt a külső fékbetét. 500km után!

Lehet kifogtam a selejtet, de az is lehet tudatosan szar a minőség egyes szállítók felé.

Nos ennyi, hátha valakinek segít.

Üdv

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Friss tapasztalatom van a Textar fékbetétekkel. Egy hónapja cseréltettem a tárcsákat + betétet, Brembo és Textar - gondoltam jó lesz, hisz márkás.

A bal oldalon kb. 50 km után elkezdett menet közben csikorogni, visítani a fék. Fékezéskor nem csinálta. Mentem vele, gondoltam bekopik, vasaltam is párszor, de semmi. Hideg indulás után pár km megtétele és elkezdte csinálni, rohadt bosszantó volt. Egy hete vettem észre hogy a külső fékbetét elkezdett egy jól látható mélyedést vájni egy köríven a tárcsán. Ez volt a döntő pillanat, ezt le kell venni megnézni.

Nos a betétben valamilyen sárgás színű fém volt beleöntve, rézre gondoltunk, lehet nem az volt, viszont egyértelműen az csinálta hangot. Ettől nagyobb baj volt hogy a betét keresztbe volt repedve. Mivel ezek után lecseréltettem a betéteket(TRW-re) kiderült hogy a jobb oldalon is teljesen repedt volt a külső fékbetét. 500km után!

Lehet kifogtam a selejtet, de az is lehet tudatosan szar a minőség egyes szállítók felé.

Nos ennyi, hátha valakinek segít.

Üdv

Én sokáig vacakoltam, mire eldöntöttem hogy melyik gyártó terméke legyen a befutó fékcserekor. Textar is köztük volt, de sajnos hallottam elég sok negatív kritikát róluk (elsősorban a csikorgásra panaszkodtak). Brembo-t kizártam, mivel állítólag már csak a neve maradt meg. Tartottam az ATE márkától is, mivel már Kínában is gyártatnak. Végül utóbbit vettem, de ez a típus amit beszereztem tárcsa német, betét cseh. Kb 5 ezer km-t mentem azóta hang és gond nélkül. Képek itt:

https://goo.gl/photos/kpz6x17UhBXJqzEs8

Módosítva : gedikart
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Üdv! Múlt hét végén szétesett a kormányoszlopom. Kihullott belőle alul egy kétsoros golyóskosár és azóta lóg a kormány. Óvatosan megyek vele, mert muszáj.
Neten nézegettem, bontottan 8 és 14 e Ft között kapható kompletten. Egy 99 es X14XE G Astra coupe amiről szó van.
Az lenne a kérdésem, ha találok mi alapján tudom eldönteni, hogy az jó e az enyémbe és a fix helyett rakhatok e bele mondjuk állíthatót is?

A válaszokat előre is köszönöm.

Módosítva : Ruckus
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Látatlanban lenne egy kérdésem, hátha valakinél beúszott már ez a probléma és tudna nekem segíteni.

Van egy 2007-es benzines G Astrám és nemrég egy tompa kopogásra lettem figyelmes, ami az autó bal hátulja felől jött.

Még az autó futóművén még semmilyen csere nem történt.

Először azt hittem a lengéscsillapító, kicseréltük de mindig kopogott.

Utána szilent csere és még mindig kopogott.

Illetve egyéb más dolgokkal próbálkoztam de sajnos nem jutottam előrébb.

Megköszönném, ha esetleg valaki...

üdv.

Bálint

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Látatlanban lenne egy kérdésem, hátha valakinél beúszott már ez a probléma és tudna nekem segíteni.

Van egy 2007-es benzines G Astrám és nemrég egy tompa kopogásra lettem figyelmes, ami az autó bal hátulja felől jött.

Még az autó futóművén még semmilyen csere nem történt.

Először azt hittem a lengéscsillapító, kicseréltük de mindig kopogott.

Utána szilent csere és még mindig kopogott.

Illetve egyéb más dolgokkal próbálkoztam de sajnos nem jutottam előrébb.

Megköszönném, ha esetleg valaki...

üdv.

Bálint

Esetleg egy kárpitelem? Csomagtartóban valami (rokonnál a pótkerékben lévő emelő kezdett zörögni). Nekem a komplett hátsó ajtó zörgött, a gumiütközön kellett tekerni...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

A hátsó fékdobok lepattintására van valami praktika?

Nincs mihez feszíteni, mert a hátsó védőlemez gyeng, és a dob is csak rugózik a középső nagy átmérőről nem tudom lepattintani.

Ütögettem, feszegettem, befújtam csavarlazítóval, de félek, hogy eltörik az öntvény, ha ennél jobban feszegetem!

Link to comment
Megosztás:

A hátsó fékdobok lepattintására van valami praktika?

Nincs mihez feszíteni, mert a hátsó védőlemez gyeng, és a dob is csak rugózik a középső nagy átmérőről nem tudom lepattintani.

Ütögettem, feszegettem, befújtam csavarlazítóval, de félek, hogy eltörik az öntvény, ha ennél jobban feszegetem!

Két kalapács és két oldalról ütögesd a dobot. Le fog jönni, hacsak nincs nagy válla a dobnak. Ebben az esetben az automata utánállítót kell föllazítani.

Link to comment
Megosztás:

Két kalapács és két oldalról ütögesd a dobot. Le fog jönni, hacsak nincs nagy válla a dobnak. Ebben az esetben az automata utánállítót kell föllazítani.

Feszíteni nem is kell akkor a dobot ütögetés közben? És egyszerre szembe üssem akkor össze a két kalapáccsal!?

Lehet, hogy van válla, de szinte biztos vagyok benne, hogy nyem az fogja, mert akkor nem azt látnám, a csavarfuratoknál, hogy a furat szélénél eljön 2mm-re az agytól, a belső felén meg meg sem mozdul. A dob nagy átmérője pedig 5-6 mm-t előre tud jönni, és úgy rugózik, hogy csak a közepe fogja.

Link to comment
Megosztás:

Feszíteni nem is kell akkor a dobot ütögetés közben? És egyszerre szembe üssem akkor össze a két kalapáccsal!?

Lehet, hogy van válla, de szinte biztos vagyok benne, hogy nyem az fogja, mert akkor nem azt látnám, a csavarfuratoknál, hogy a furat szélénél eljön 2mm-re az agytól, a belső felén meg meg sem mozdul. A dob nagy átmérője pedig 5-6 mm-t előre tud jönni, és úgy rugózik, hogy csak a közepe fogja.

Nem merőlegesen kell ütni, hanem kifelé álló szögben. Mintha le akarnád ütni. Elég egy kalapács is csak akkor forgatni kel a dobot azért, hogy ne álljon keresztbe.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.