Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fék, futómű, kormánymű


forumadmin

Recommended Posts

38 perce, zotya975 írta:

Nekem volt olyan hogy terhelés váltáskor ( amikor gurulásból indultam előre vagy fékezéskor) egy koppanás hallatszott elölről. A szokásos helyen végig nézve semmi nem volt kikopva, kiszakadva, eltörve, aztán több hónap után jöttem rá hogy az egyik lengőkart tartó csavar van kilazulva. Közben az autó műszakin is átment ott sem találták meg, pedig direkt szóltam hogy valami gond van. 

Előre/hátra mentet váltásakor mikor megindulok néha szokott lenni nekem is. Köszi, ránézek azokra is. (Azt talán elöző műszakinál szervizben csinálták, mert akkor hidegben a fene se akarart alatta fetrengeni.)

Link to comment
Megosztás:

5 órája, Stevy írta:

Előre/hátra mentet váltásakor mikor megindulok néha szokott lenni nekem is. Köszi, ránézek azokra is. (Azt talán elöző műszakinál szervizben csinálták, mert akkor hidegben a fene se akarart alatta fetrengeni.)

Én vettem ki a lengőkart még szilent csere miatt, szóval csak magamat szidhatom mert kilazult. De mivel ott nem szokványos hogy kottyan nem vettem észre sem én sem a vizsgabiztos. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.