Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Utastér,belsőtér


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!
H Astra, 5 ajtós, motorkód:  z16xep.

Bal első hangszórót cseréltünk, egy másik gyárit raktunk bele, minden rendben van eddig vele.
Viszont a négy (4) ajtókárpit fent, az ablaküvegnél kb kisujjnyira el van válva. Mikor leszedtük a bal első ajtókárpitot a hangszóró csere miatt, láttuk, hogy a kárpit felső része szó szerint el van válva a műanyagtól, amire eredetileg rá volt ragasztva.

Ezt mivel lehetne vissza ragasztani, hogy ne álljon el ennyire ?
Esztétikailag csúnyácska sajnos így :(
Nézegettem ajtókárpit cserét elég drága darabja.
Mit tanácsoltok ? 

Fontos lenne, köszönöm.  

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Nemrég vásároltam egy Opel Astra H. 1.6 benzin, 2009  tipusú autót.
Ha nem kötöm be magam, akkor a biztonsági öv bekapcsolására figyelmeztető hang nem szólal meg. Valószínűleg ki van kapcsolva.
Hogy tudom visszakapcsolni? Van valami megoldás erre a problémára?

Köszönöm a segítséget...!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Sziasztok!

Fényre sötétedő belső visszapillantó tükör működése érdekelne ill. hogy hogyan tudnám letesztelni a működését. Van az elején egy LED, annak mikor kell világítania, mert az enyém nem világít még akkor sem ha rá adom a gyújtást. Előre is köszönöm a segítségeteket.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

A tükör működéséhez gyújtás pozitív és test szükséges. Csak az alján lévő kör alakú hangulatlámpa világít, az előre és hátra néző lednek tűnő valamik fényérzékelők és a kettő különbségéből tudja a tükör, hogy mikor kell tompítania.

Teszt: sötét helységben a tükörlapot erős fénnyel (elemlámpa) megvilágítva pár másodperc alatt lassan besötétedik.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, koco írta:

Szia!

A tükör működéséhez gyújtás pozitív és test szükséges. Csak az alján lévő kör alakú hangulatlámpa világít, az előre és hátra néző lednek tűnő valamik fényérzékelők és a kettő különbségéből tudja a tükör, hogy mikor kell tompítania.

Teszt: sötét helységben a tükörlapot erős fénnyel (elemlámpa) megvilágítva pár másodperc alatt lassan besötétedik.

Üdv

 

10 perce, csaba81 írta:

Szia,

Köszi a gyors segítséget, este ki próbálom.

Plusz elméletileg a belső világítás felkapcsolása és a rükverc kapcsolása feloldja a sötétítést, már ha be van kötve a belső világítás  és a tolatólámpa tápja a tükörhöz.

 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
On 2019. 04. 14. at 18:46, kszaby írta:

Sziasztok!

Astra H ferde hátú hátsó ülés ülőrészét hogy tudom kiszedni?

Találtam két műanyag fogantyút de nem tudom merre mozdítsam... Eltörni meg nem akarom :D

Köszi az infókat :)

Szia! Azt tudom, hogy azokat a füleket előre meghúzva kipattan az ülés elejét tartó pöcök. Ennek ellenére nekem sem sikerült kivenni a hátsó ülést. Én üléshuzat védőt szerettem volna felrakni de egyenlőre még nem sikerült. Neked sikerült valahogy megoldani?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
3 órája, Oldopelowner írta:

Sziasztok,

Tudna valaki segíteni abban, hogy H Astra szivargyújtóba hol lehet USB töltőt venni illetve hogy milyet? Mert amiket eddig vettem, mindegyik mozog benne, instabil, kiesik, nem marad meg.

Nagyon köszönöm.

Mini vagy extra mini usb töltőt keress.Van több is.

Link to comment
Megosztás:

Még valami: én nem használom a szivargyújtót cigaretta gyújtásra, emiatt az egészet kicseréltem a gyári 12V-os aljzatra és fedélre (fedél lehet sima műanyag lifegős, fekete műanyag rugós, autó belterével harmonizáló műanyag rugós). Azonban ez így kb.: 4-5 eFt-ba kerül újonnan, bontottan pedig nem kaható külön, mert csak egyszer lehet összerakni, utána szépen már nem lehet kibontani. (Pl.: https://www.ebay.co.uk/c/646062711 itt a tartóval együtt van)

Ebben az aljzatban szorosan rögzül minden eszköz.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.