Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Üdv mindenki. Régvoltam sajna erre mi újság veletek? Mindenkinek jó a sárkánya? Nagy csend van . Az én gépem most tök jól muzsikál hála a jó istenek. :twisted: Most cseréltem a hütőben jeladó gombát mert nem kapcsolt a ventilátor. Nem opelt kapott, hanem skoda favoritét. A gyári drága, és ráadásul bonyolult is. Ha valakit érdekel akkor leirom hogy miért.

Szia Mörfi :)

Képzeld, nekem ma nem muzsikál a gépem, mivel megadta magát a vízpumpám :)

Szét döntöttem,mikor elkezdtem keresni a jelöléseket a kerekeken, megugrott kettővel a vezérlés. :twisted:

Na most mit tegyek ?!?!?

Help, sebaj, közben oldódott a probléma. Hála istennek ezek után nem csak vízpumpát kellett cseréljek,hanem bordásszíjat és vezető görgőt is.

:arrow:

...de hogyan is?!?! Látszólag egyszerű,de mégsem az. Három darab himba tört. Szelep nem görbült.

Ma kaptam egy könyvet kölcsön egy barátomtól,melynek címe: Autodata Fogasszíjak. Mindenki figyelmébe ajánlom. Nekem az 1. kötetet adták ide, de állítólag már 4. is jelent meg belőle. Ezen kötet '74-93. tartalmaz vezérlést, beállítást,szerelési útmutatót.

:arrow:

Van ötleted arra,hogy mi az amit külön érdemes szem előtt tartanom,mikor összeállítom és rakom a vezérlést?

A jelölések megvannak. Az első henger beállítása a lenkerékkel jelbehozva sikerül. Az adagolónál megint van jelölés. Ezen kívűl kell még figyelnem valamit :?:

Link to comment
Megosztás:

Hú ha jól belehúztál .Gondolom azóta már össze raktad , de azért megpróbálok segíteni. Alul a lendkeréknél meg van a jelzés, aztán adagoló kerék+jelzés előkel feszíteni gondolom ezt nem csináltad ? Valószinüleg ezért ment el 2foggal. Avezérmű tengelyen is lenni kell jelzésnek! Ha nincs akkor zselep váltásnak kell lenni az 1 hengernél. Sajnos astra hengerfejet még nem szedtem szét, de ha olyan mint a régi disel opel moci márpedig nagyon hasonlít, akkor a hidrotőkékből az oilt préseldki mielőtt felrakod a himbákat és a veztengelyt. Ha nem teszed könnyen megint reccs lessz. HA összeraktad akkor forgasd körbe mielőtt indítasz , nehezen megy de megéri.

Link to comment
Megosztás:

A képről, csak ha van valami képszerkesztő programod akkor tudod át alakitani a sajátodat.Én XnView-el gyártottam amit mosthasznélsz annak nézdmeg a fájl tipusát olyannak kell lennie a tiédnek is .SAjnos rohanom kell , deha nem boldogulsz majd küldök valami infót.

Link to comment
Megosztás:

Hú ha jól belehúztál .Gondolom azóta már össze raktad , de azért megpróbálok segíteni. Alul a lendkeréknél meg van a jelzés, aztán adagoló kerék+jelzés előkel feszíteni gondolom ezt nem csináltad ? Valószinüleg ezért ment el 2foggal. Avezérmű tengelyen is lenni kell jelzésnek! Ha nincs akkor zselep váltásnak kell lenni az 1 hengernél. Sajnos astra hengerfejet még nem szedtem szét, de ha olyan mint a régi disel opel moci márpedig nagyon hasonlít, akkor a hidrotőkékből az oilt préseldki mielőtt felrakod a himbákat és a veztengelyt. Ha nem teszed könnyen megint reccs lessz. HA összeraktad akkor forgasd körbe mielőtt indítasz , nehezen megy de megéri.

Nem sikerült összetennem,mert a veztengelyen nem találtam meg a jelölést. Szóltam egy barátomnak(aki a motort is meg akarta generálozni), ő egyből tudta,hogy mit hova mennyit :)

Kivontattuk kőbányára egy Service-be, ahova Atesz is hordja a céges autóit már több mint 10 éve. Ott azt mondták,hogy holnapra,azaz mára kész lesz. Remélem tényleg így lesz és du. már mehetek a géppel. kíváncsi vagyok,hogy teljesítményben észlelhető e majd változás.

Majd elválik. :roll:

Apropó, amikor uj bord. szíjjat kap, ill. vízpumpát, akkor azt be kell járatni :?:

Tehát gondolok arra,hogy finom váltások, nem túl hosszú húzatások adott fokozatban, illetve 5-ből négybe visszahúzások kerülése stb... :?: :!: :?: :!:

Link to comment
Megosztás:

....Egy darabig próbálkoztam az átalakítással,de nekem nem sikerült. Köszönöm szépen....

Ha van kedved játszadozni a képekkel, akkor szerintem töltsd le a GIMP-et. Sok mindent tud, és ingyenes. Nem olyan nagy dolog ám legyártani egy ilyen képet :) Ha a képek kapcsán van kérdésed, akkor írj nyugodtan, ha tudok válaszolok.

Link to comment
Megosztás:

Ha van kedved játszadozni a képekkel, akkor szerintem töltsd le a GIMP-et. Sok mindent tud, és ingyenes. Nem olyan nagy dolog ám legyártani egy ilyen képet :) Ha a képek kapcsán van kérdésed, akkor írj nyugodtan, ha tudok válaszolok.

Rögtön az első kérdés :)

Honnan tudom letölteni a GIMP progit :?:

Szívesen kipróbálom, biztos sikerül kitapasztalnom,majd azt követően képeket szerkeztenem. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem, Pentium 4, 2 Gh :)

Az elég lesz :)

Van pár dolog, amit betöltöget minden indításnál, régebbi gépeket azért ez be tudja lassítani. Arra azért figyelj, hogy ne ezzel nézegesd a gépeden található képeket, ergó ne ez legyen az alapértelmezett képnézegető. Arra ott van az Irfan View. Persze ez csak az én véleményem :)

Link to comment
Megosztás:

Na akkor minden oké. Össze állt a gép, nyugodtan autózhatsz vele ahogy szoktál. Nem kell járatgatni birniakell a strapát. Sokba került? Sajnos időhiányban szenvedek már megint hali.

Szia :)

Nem volt olcsó, cserélni kellett a vízpumpát (kedvezménnyel: 8500 Ft,) bordásszíjat, (ami szintén kedv. 8000 Ft,) majd a fesz. és vez. görgőket, (aminek darabja volt 12 000 Ft), illetve még, kiderült az is,hogy a főtengely szimeringem ereszt,tehát azt is cserélni kellett. :twisted:

...most elmondhatom viszont,hogy uj a vezérlésem,tehát egy darabig (Kb: 60 000 Km) nem kell hozzá nyulni. :)

...és utána is csak ami zűrös,azt kell cserélni :)

Link to comment
Megosztás:

Szia :o

Nem volt olcsó, cserélni kellett a vízpumpát (kedvezménnyel: 8500 Ft,) bordásszíjat, (ami szintén kedv. 8000 Ft,) majd a fesz. és vez. görgőket, (aminek darabja volt 12 000 Ft), illetve még, kiderült az is,hogy a főtengely szimeringem ereszt,tehát azt is cserélni kellett. :twisted:

...most elmondhatom viszont,hogy uj a vezérlésem,tehát egy darabig (Kb: 60 000 Km) nem kell hozzá nyulni. :)

...és utána is csak ami zűrös,azt kell cserélni :)

Upsz, elfelejtettem bejelentkezni, így "vendég" szólt a sorokhoz :)

Link to comment
Megosztás:

Szörfözés közben ráakadtam egy érdekes és egyben nagyon jó oldalra,ami mindenki számára hasznos lehet.

:arrow: www.opelbonto.hu az oldal címe. :)

Sok érdekes és jó dolog van itt egyrakáson :)

...hát elöljáróban ennyi 8)

...otthon még van pár címem,amit még szeretnék veletek megosztani :)

Link to comment
Megosztás:

Ezek szerint senki sem tudja,hogy a köv kifejezés mit jelöl a guminál ?!?!?!

:arrow: A kocsimon 175/65 R 14 82T XT1 michelin Energy gumi van, Ebből a méretet a súj és sebesség indexet értem( ezeket találtam meg), de a végén szereplő XT1-re semmi utalás, egyéb információ. :oops:

Aki tud segíteni kérném tegye meg :)

Köszi előre is :)

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek

Végre egy diesellel foglalkozó hely. Olyan kérdésem volna, hogy az ukrán gázolaj mennyire teszi tönkre a mocit? Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban? Én is 10000 km-nként cserélek olajat, ez alatt 1,5 l megy el. Ez jó adat? A szervízben azt mondják, hogy szinttől szintig elmehet 10000 km alatt, ami 1 lityi.

Olyan gondom van még, hogy 3-4-esben finom gázadásnál elkezd rángatni a verda. Ha a holtponton túlnyomom és rálépek a gázra elmúlik, vagy vissza kell venni a gázt és akkor is elmúlik. De ha folyamatosan egy gázzal megyek, vagy lassan gyorsítok berángat. 5-ösben már nem csinálja 50-nél sem.

x17dtl 94 decemberi a verda. (új elejű)

köszi előre is a segítségeket

hali

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek

Végre egy diesellel foglalkozó hely. Olyan kérdésem volna, hogy az ukrán gázolaj mennyire teszi tönkre a mocit? Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban? Én is 10000 km-nként cserélek olajat, ez alatt 1,5 l megy el. Ez jó adat? A szervízben azt mondják, hogy szinttől szintig elmehet 10000 km alatt, ami 1 lityi.

Olyan gondom van még, hogy 3-4-esben finom gázadásnál elkezd rángatni a verda. Ha a holtponton túlnyomom és rálépek a gázra elmúlik, vagy vissza kell venni a gázt és akkor is elmúlik. De ha folyamatosan egy gázzal megyek, vagy lassan gyorsítok berángat. 5-ösben már nem csinálja 50-nél sem.

x17dtl 94 decemberi a verda. (új elejű)

köszi előre is a segítségeket

hali

Csá rolmillion :wink:

Rögtön az első kérdésedre a válasz (saját tapasztalat) az ukrán gázolaj jónak mondható, nekem bevált. Ellenben a román nem. (Hazavágta az adagolómat és a porlasztócsúcsot. A shell diesel extrához tudnám hasonlítani. Sok esetben járok shell anyaggal és ezt kombinálom ukrán g. olajjal.

...de azért ne feledd,hogy tartsd szem előtt a minőségét és a honnan származását. (tiszta legyen és lehetőleg erősen hasonlítson az itteni kutak által adott anyagra) :)

A rángatásról:

:arrow: Minden esetben produkálja ezt,vagy csak esetenként?

Szerintem dugulás lehet, cseréld ki a gázolaj szűrődet, lev. szűrőt és ha van az adagoló és gázolaj szűrő között kicsit szűrő, azt is.

...amennyiben nem múlik a rángatás, szerintem adagolós probléma lesz.

km mennyi van a gépben?

mióta van nálad?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.