Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sport kipufogódob és króm vég


Walcon

Recommended Posts

  • Hozzászólások 652
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

szedd ki! :twisted: a katalizátorod meg úgyis biztos kuka, szóval azt is :twisted: nem fogsz ártani a környezetnek :twisted: azzal ártasz, ha nem mész azonnal élő láncot alkotni egy kiirtásra váró esőerdő mellé demonstrálni :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Ha elmult már 5 éves a kat-od akkor nem ér semmit ugyhogy környezetvédő maradhatsz nélküle is amugy nekem nincs hátsó dobom de a cső ami a helyén van az megbízhatóan hangos :) :)

Én most vettem egy Catacleant. Állítólag (a használók és a tesztek szerint is) újraéleszti a katalizátort. Holnap du. beleöntöm, és utána mondom a tapasztalatokat. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Én most vettem egy Catacleant. Állítólag (a használók és a tesztek szerint is) újraéleszti a katalizátort. Holnap du. beleöntöm, és utána mondom a tapasztalatokat. :roll:

Elmehetnél előtte CO-t méretni, meg a kezelés után is. Így saját adatokkal alátámasztható lenne az eredmény :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
sokkal rosszabb, ha a középdobot mínuszolod és full áteresztő a hátsódobod :idea: erre van bízonyítékom ish :)

Igaz, az már télleg durva :) Egyszer azért meghallgatnám.

A következő dolog, amitől megválok az a katalizátor lesz. Janóéktól átmentem Lovas mesterhez zöldkártyáért és azt mondta jó értékeim vannak :oops: . Hogy ne is változzon, félreteszem a sufniba...

Link to comment
Megosztás:

jó a felni a gépen.

ezt a felnit 2000 körül adták a astra classic gls felszereléséhez.

már akkor akartam venni belőle, de nagyon drágácska vót akkoriban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.