Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sport kipufogódob és króm vég


Walcon

Recommended Posts

jo a véged csak egy tölcsért rányom6ak volna még mert igy fura egy picit......

A cukrász még nem ért be melózni :)

Fura, de jó :twisted:

Majd egyszer rákerül egy dögösebb hátsó lökös, akkor majd nem látszik. Kicsit USA autó feeling van, azt meg mindíg is akartam :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 652
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A cukrász még nem ért be melózni :)

Fura, de jó :twisted:

Majd egyszer rákerül egy dögösebb hátsó lökös, akkor majd nem látszik. Kicsit USA autó feeling van, azt meg mindíg is akartam :)

"Kicsit USA autó feeling van, azt meg mindíg is akartam "

ja, csak hiányzik még onnan egypár henger, és egynéhány köbcenti :oops: :) 8)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Hello

Azt szeretnem kerdezni hogy mi a velemeny a POWERFUL gyartmanyu kipufogorol? Érdemes e megveni mert sajan penzem egyenlöre csak erre lanna de ha nem eri meg akkor gyujtogetek meg. Esetleg hol lehet kepet talalni a neten mert én nem talaltam.

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Hello

Azt szeretnem kerdezni hogy mi a velemeny a POWERFUL gyartmanyu kipufogorol? Érdemes e megveni mert sajan penzem egyenlöre csak erre lanna de ha nem eri meg akkor gyujtogetek meg. Esetleg hol lehet kepet talalni a neten mert én nem talaltam.

Futó Gabinak is ilyen dob van/volt - nem vagyok benne biztos, hogy a dob nem maradt a rendszer összerakása után, bár asszem nem :roll: -, a kocsiján. Olvasd el, hogy mit írt róla : http://www.opel16v.hu/kipufogo.htm

Link to comment
Megosztás:

Helló Ujratöltve! :D

Az én gépemen pont ilyen POWERFUL márkájú kipu van, és én nagyon megvagyok vele elégedve.

Alapban nincs bömbölő hangja, olyan mélyebb duruzsolás, de a fordulatszám növelésével

megjön a hangja (frankón lemélyül! 8) ), és akkor kimondottan állat! :D

Legalábbis az én füleimnek nagyon bejön.... :)

Abban az autósboltban ahol én dolgozok a suli mellett is ilyen Powerful márkájú sportkipuk vannak....

az télleg igaz, hogy nem tartoznak a drága kategóriába (sőt!), és amiket eddig én láttam/fogtam, azok elég korrekten néztek ki....

meg mondom, az enyémen is ilyen van :D

Ha érdekel, e-mailben szúrhatok egy árlistát meg hogy milyen a tipusválaszték. 8)

Üdv: Seth

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Én inkább megcsináltam magamnak a hátsó dobot,mert elég egyedi elképzelésem volt és ehhez le kellett volna gyártatni+ az autót otthagyni és nem mellékes hogy így már nem voltak túl barátiak az árajánlatok.Inkább rendeltem két 90-es véget,szereztem egy porraloltót,60-as csövet,60-as perforált csövet és két nap alatt megcsináltam magamnak. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
sziasztó sport leőmlök csővet érdemes e venni az kocsira,ahogy hallotam 5=10 ló erővel többet ad le és a fogyastás is keveszeb le köszi

Azért ez a mondat egy kicsit igy önmagában sztem sarkított. Mégis milyen kocsiba, milyen mocira? Milyen egyéb hozzányulások vannak? pl. katalizátor jelenléte, szivooldal stbstb

Link to comment
Megosztás:

astra f caravan 14/16v csak a motorbol kijövö csővet cserélném le, vagy nem érdmes vele fogjalkozni köszi

akkor már miért állsz meg itt? sztem az egész rendszert fülétől a farkáig ha már belekezdtél. Az elejével sztem nem érsz tul sokat, pláne ha a kataliza bennmarad.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.