Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fólia


Tápiószecső

Recommended Posts

  • Hozzászólások 765
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hű! Én itt most elvesztettem a fonalat. :lol: Ezt miből is következtetted?

Ezt én se értem. Akarok hátulra majd hővédős fóliát a klíma hatékonyságának növeléséhez, de akkor miért nem rakható? :D

Tudtommal akár be is falazhatod kisméretű téglával B oszloptól hátra, ha van két külső tükröd. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt én se értem. Akarok hátulra majd hővédős fóliát a klíma hatékonyságának növeléséhez, de akkor miért nem rakható? :D

Tudtommal akár be is falazhatod kisméretű téglával B oszloptól hátra, ha van két külső tükröd. :D

A szemközti utcában van egy kadet caravan. A hátsó ablakot lecserélték egy farost lemezre, melósautó , gondolom párszor már kibacták az üveget ez-az, így praktikusabb volt. A csavar a dologban az, hogy meghagyták a hátsó ablaktörlőt (gondolom egy csavar kitekeréséhez már nem volt idejük) és használják is, szépen látszik a koszos lemezen a tiszta folt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Csak szólok, hogy a zsaruk rászálltak a fóliázásra, fényáteresztés-mérővel vannak felszerelve, és mérik

a fóliákat, a műbizonylathoz is stimmelnie kell, illetve a szabályok szerintinek kell lennie. Akinél nem stimmel,

az vagy helyben szedi le, és kap 5e Ft helyszíni bírságot, vagy elveszik a forgalmit. Evvan, most éppen erre

szálltak rá.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Csak szólok, hogy a zsaruk rászálltak a fóliázásra, fényáteresztés-mérővel vannak felszerelve, és mérik

a fóliákat, a műbizonylathoz is stimmelnie kell, illetve a szabályok szerintinek kell lennie. Akinél nem stimmel,

az vagy helyben szedi le, és kap 5e Ft helyszíni bírságot, vagy elveszik a forgalmit. Evvan, most éppen erre

szálltak rá.

már somogyban ez megy kb 2 hónapja. nem kevés autót kaptak el.

Link to comment
Megosztás:

Csak szólok, hogy a zsaruk rászálltak a fóliázásra, fényáteresztés-mérővel vannak felszerelve, és mérik

a fóliákat, a műbizonylathoz is stimmelnie kell, illetve a szabályok szerintinek kell lennie. Akinél nem stimmel,

az vagy helyben szedi le, és kap 5e Ft helyszíni bírságot, vagy elveszik a forgalmit. Evvan, most éppen erre

szálltak rá.

5ből megúsztad? B)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Az astrámon a két kis háromszög ablakot sikerült itthon megcsinálnom!Egész jó lett!Nem bubis!

Azt a legegyszerübb, nem kell szerelgetni ki az üveget...

Én megcsináltam a hátsó ajtó ablakait is, kiszerelve, nagyon faja lett, csak nem lett volna szabad letekerni, hanem várni kellet volna vele amig megszárad. :D

Szal ha ezeket is megcsinálod, várj vele 1-2 napot mielött tekergeted.

Link to comment
Megosztás:

Azóta újra megállítottak a rend éber őrei, és természetesen megint az első oldalablakokat erőltették...

most megúsztam egy figyelmeztetéssel, mivel látta hogy meg van kezdve, és mondtam neki, hogy nemrég

fizettem már érte, és folyamatban van a teljes fóliátlanítás, csak még nem volt idő rá... szóval nincs mese,

első oldalablakokról le kell szedni a fóliákat, mert nincs kedvem forgalmi bevonáshoz... javaslom mindenkinek,

mert erre most nagyon rászálltak.

Link to comment
Megosztás:

Azóta újra megállítottak a rend éber őrei, és természetesen megint az első oldalablakokat erőltették...

most megúsztam egy figyelmeztetéssel, mivel látta hogy meg van kezdve, és mondtam neki, hogy nemrég

fizettem már érte, és folyamatban van a teljes fóliátlanítás, csak még nem volt idő rá... szóval nincs mese,

első oldalablakokról le kell szedni a fóliákat, mert nincs kedvem forgalmi bevonáshoz... javaslom mindenkinek,

mert erre most nagyon rászálltak.

Milyen jó, hogy nem engedtem Tominak körbenyomni a Morzsát... :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

üdv!

Olyan gondom lenne hogy karbon fóliával le lett húzva a kocsim pár karosszéria elem (gépháztető, tető, szárny, 3. ajtó). Sajnos a szélvédő gumi a szélvédő felső részén nagyon hullámos. Hogyan lehetne ezt visszavarázsolni hogy nézzen ki valahogyan? Szélvédőt nem szeretném újra kivetetni.

u.i.: másik fórumba megkaptam miért kellett ez nekem, azért mert sérült a kocsi eleje volt egy koccanás és amennyiből kijött volna a gépháztető fényezése annyiból karbon lett ra húzva illetve a többi elemre mert fako volt a metalfény. Nem bántam meg csak állandóan simogatják a kocsit mintha kiskutya lenne. Lehet az egész le lesz karbonozva mert tartós és jól néz ki (szerintem) és sokkal egyszerűbb, olcsóbb mintha az egész kocsit fényezik stb....

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.