Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fólia


Tápiószecső

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Hozzászólások 765
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Na várjál.

A szélvédőre ugye nem rakhatsz semmilyen mértékben sötétítő fóliát.

Az első oldalablakokra 70%-os fényáteresztésűt rakhatsz, de ezt a 70%-ot meg pont kimeríti a gyári színezett üveg, szóval akkor ide se kerülhet elvileg semmilyen, legalábbis hivatalosan nem.

A B oszloptól hátrafelé meg akár be is lemezelheted az autót, vagy bekenheted ződfestékkel nem? Ha így van akkor igazából én sem vágom egészen hogy miért kell a műbizonylat ha a szabályokat betartva akarunk fóliázni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na várjál.

A szélvédőre ugye nem rakhatsz semmilyen mértékben sötétítő fóliát.

Ön nyert! :lol: (Leszámítva a napellenző csíkot)

Az első oldalablakokra 70%-os fényáteresztésűt rakhatsz, de ezt a 70%-ot meg pont kimeríti a gyári színezett üveg, szóval akkor ide se kerülhet elvileg semmilyen, legalábbis hivatalosan nem.

Nem mindegyik kocsin színezett (sötétített) gyárilag az üveg. Szerintem Johnny82 '92-es F Astra-ján sem.

A B oszloptól hátrafelé meg akár be is lemezelheted az autót, vagy bekenheted ződfestékkel nem? Ha így van akkor igazából én sem vágom egészen hogy miért kell a műbizonylat ha a szabályokat betartva akarunk fóliázni. :lol:

Ezt én sem tudom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na várjál.

A szélvédőre ugye nem rakhatsz semmilyen mértékben sötétítő fóliát.

Az első oldalablakokra 70%-os fényáteresztésűt rakhatsz, de ezt a 70%-ot meg pont kimeríti a gyári színezett üveg, szóval akkor ide se kerülhet elvileg semmilyen, legalábbis hivatalosan nem.

A B oszloptól hátrafelé meg akár be is lemezelheted az autót, vagy bekenheted ződfestékkel nem? Ha így van akkor igazából én sem vágom egészen hogy miért kell a műbizonylat ha a szabályokat betartva akarunk fóliázni. :lol:

mert nem szabad, hogy tükröződjön a felülete, ergo szabványnak megfelelő fólia mehet hátra is, ezért kell a bizonylat róla.

Link to comment
Megosztás:

Na várjál.

A szélvédőre ugye nem rakhatsz semmilyen mértékben sötétítő fóliát.

Az első oldalablakokra 70%-os fényáteresztésűt rakhatsz, de ezt a 70%-ot meg pont kimeríti a gyári színezett üveg, szóval akkor ide se kerülhet elvileg semmilyen, legalábbis hivatalosan nem.

A B oszloptól hátrafelé meg akár be is lemezelheted az autót, vagy bekenheted ződfestékkel nem? Ha így van akkor igazából én sem vágom egészen hogy miért kell a műbizonylat ha a szabályokat betartva akarunk fóliázni. :lol:

Ön nyert! :lol: (Leszámítva a napellenző csíkot)

Nem mindegyik kocsin színezett (sötétített) gyárilag az üveg. Szerintem Johnny82 '92-es F Astra-ján sem.

Ezt én sem tudom :lol:

mert nem szabad, hogy tükröződjön a felülete, ergo szabványnak megfelelő fólia mehet hátra is, ezért kell a bizonylat róla.

Ezekért. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
üdv,

érdeklődnék, hogyha a verdád lefóliáztatnám (műbizonylattal) akkor ez jelent-e gondod műszakin?

esetleg nem megy át ez miatt?

Szia!

Sajnos azt kell,hogy mondjam ,hogy igen. Bár ez vizsgahelyfüggő!!

Saját tapasztalat alapján: cimbimnek vittük műszakiztatni a verdát (asszem X. kerbe, de pontos címet nem vágom)

Autó körbefóliázva, (megengedettnél jóval világosabb árnyalat, csak a megengedett üvegek), műbizonylat kézben. Egyszercsak jön a szaki és fwlteszi a kérdést ,hogy lekaparja vagy egy kis plusz pénz és eltekintenek tőle?

Persze egyből mutattuk a bizonylatot, benne feltüntetve a fólia típus,árnyalat,garancia stb..

Végül 5rugó lett a vége. Több embertől hallottam hasonló sztorit. A műbizonylat nem jelent semmit csak a gari miatt kell.

Audi szervízben dolgozó cimbim is így járt GYÁRILAG színezett üvegű verdával. Abba is belekötöttek!

Na ezért mondom hogy vizsgahelyfüggő, vizsgáztatófüggő!

tgabika76:" B oszloptól hátrafele akármilyen árnyalatút fel lehet rakni csak legyen műbizonylat. "

Egy srác írta hogy tomifóliánál nyomatta le a g astrát. kb hátsó üvegek 2cm-ről sem lehet belátni vagyis csak lehetett :rolleyes:

Hungárián kiszedték a rendőrök. Papírok rendben (jogsi,műszaki,biztosítás), viszont a forgalmit el akarták venni az ablakok miatt. Kaparhatott <_<

Na most ezek után lehet vagy nem lehet sötétíteni ?? Ha igen akkor milyen színten?? Vagy ez is rendőrfüggő? Érdekes....

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Sajnos azt kell,hogy mondjam ,hogy igen. Bár ez vizsgahelyfüggő!!

Saját tapasztalat alapján: cimbimnek vittük műszakiztatni a verdát (asszem X. kerbe, de pontos címet nem vágom)

Autó körbefóliázva, (megengedettnél jóval világosabb árnyalat, csak a megengedett üvegek), műbizonylat kézben. Egyszercsak jön a szaki és fwlteszi a kérdést ,hogy lekaparja vagy egy kis plusz pénz és eltekintenek tőle?

Persze egyből mutattuk a bizonylatot, benne feltüntetve a fólia típus,árnyalat,garancia stb..

Végül 5rugó lett a vége. Több embertől hallottam hasonló sztorit. A műbizonylat nem jelent semmit csak a gari miatt kell.

Audi szervízben dolgozó cimbim is így járt GYÁRILAG színezett üvegű verdával. Abba is belekötöttek!

Na ezért mondom hogy vizsgahelyfüggő, vizsgáztatófüggő!

köszi a gyors választ, hát szomorúan hallom, hogy ez is így működik hiába van papír.....

Link to comment
Megosztás:

tgabika76:" B oszloptól hátrafele akármilyen árnyalatút fel lehet rakni csak legyen műbizonylat. "

Egy srác írta hogy tomifóliánál nyomatta le a g astrát. kb hátsó üvegek 2cm-ről sem lehet belátni vagyis csak lehetett <_<

Hungárián kiszedték a rendőrök. Papírok rendben (jogsi,műszaki,biztosítás), viszont a forgalmit el akarták venni az ablakok miatt. Kaparhatott :D

Na most ezek után lehet vagy nem lehet sötétíteni ?? Ha igen akkor milyen színten?? Vagy ez is rendőrfüggő? Érdekes....

Erre csak azt tudom mondani, hogy a céges autóm egy kisáruszállító, amin a B oszloptól hátrafelé ablak sincs, körbe van lemezelve gyárilag. Mostakkor álljak neki kaparni? :rolleyes: -_-

Módosítanám a korábban általam írtakat, sztem B oszloptól hátrafelé akármi lehet és még műbizi se kell (pl. mi van ha csúnya igénytelen állat vagyok és simán fekete festékkel befestem az ablakokat? Arra honnan lenne műbizim? Vagy a fentebb említett gyárilag körbelemezelt autóra?), B oszloptól előre meg hiába van műbizid, oda úgysem rakhatsz semmit.

Amennyire tudom a hátsó szélvédő befóliázásának egyetlen feltétele hogy az autón a jobb oldalon is legyen külső visszapillantó tükör.

Link to comment
Megosztás:

Saját tapasztalat alapján: cimbimnek vittük műszakiztatni a verdát (asszem X. kerbe, de pontos címet nem vágom)

Autó körbefóliázva, (megengedettnél jóval világosabb árnyalat, csak a megengedett üvegek), műbizonylat kézben. Egyszercsak jön a szaki és fwlteszi a kérdést ,hogy lekaparja vagy egy kis plusz pénz és eltekintenek tőle?

Persze egyből mutattuk a bizonylatot, benne feltüntetve a fólia típus,árnyalat,garancia stb..

Végül 5rugó lett a vége. Több embertől hallottam hasonló sztorit. A műbizonylat nem jelent semmit csak a gari miatt kell.

Audi szervízben dolgozó cimbim is így járt GYÁRILAG színezett üvegű verdával. Abba is belekötöttek!

...

Egy srác írta hogy tomifóliánál nyomatta le a g astrát. kb hátsó üvegek 2cm-ről sem lehet belátni vagyis csak lehetett :rolleyes:

Hungárián kiszedték a rendőrök. Papírok rendben (jogsi,műszaki,biztosítás), viszont a forgalmit el akarták venni az ablakok miatt. Kaparhatott <_<

Ezt adják írásba!!!

Köcsögök!!!

Kaparják le ők, és utána fizessék ki az újrafóliázás árát, sőt a bérautó kölcsönzését is arra a napra, amikor a kocsimat újra fóliáztatják! A rendőrök még a taxi, illetve az autómentő díját is kifizethetik, mivel valahogy haza kell jutnom, illetve a kocsit is haza kell juttatnom forgalmi híján...

Link to comment
Megosztás:

Akkor a tuti:

B oszloptól hátrafele bármilyen sötétítésű, DE SZABÁLYOS (azaz nem tükröző) fóliát fel lehet rakni, ha műbizi van

róla, és a fólián ott a H betű minden ablakon. Első-oldalsó ablakokon 70% fényáteresztést kell biztosítani, amit a

gyári sötétített üvegű autók már ki is használnak, azaz azokat nem lehet fóliázni már ott.

Első szélvédőn pedig akkora felső csíkot lehet fóliázni, amit a napellenző takar.

A rendőrök előszeretettel kötnek bele, olyan okkal, hogy a forgalmiba is bele kell lennie jegyezve. De ilyenkor

emlékeztetni kell őket a 2005-ös év törvénymódosításaira, ennek hatása pedig az lesz, hogy "egye fene, rendes

vagyok, most az egyszer elengedem" :rolleyes: Csak a pénzt akarják. Ugyanez a helyzet a vizsgabiztosokkal is.

Ha valamelyik mindenáron bele akar kötni, akkor helyszíni jegyzőkönyvet kell felvetetni, mert az alapján el lehet

marasztalni az adott rendőrt, erre nem árt figyelmeztetni is.

Link to comment
Megosztás:

Akkor a tuti:

B oszloptól hátrafele bármilyen sötétítésű, DE SZABÁLYOS (azaz nem tükröző) fóliát fel lehet rakni, ha műbizi van

róla, és a fólián ott a H betű minden ablakon. Első-oldalsó ablakokon 70% fényáteresztést kell biztosítani, amit a

gyári sötétített üvegű autók már ki is használnak, azaz azokat nem lehet fóliázni már ott.

Első szélvédőn pedig akkora felső csíkot lehet fóliázni, amit a napellenző takar.

A rendőrök előszeretettel kötnek bele, olyan okkal, hogy a forgalmiba is bele kell lennie jegyezve. De ilyenkor

emlékeztetni kell őket a 2005-ös év törvénymódosításaira, ennek hatása pedig az lesz, hogy "egye fene, rendes

vagyok, most az egyszer elengedem" :rolleyes: Csak a pénzt akarják. Ugyanez a helyzet a vizsgabiztosokkal is.

Ha valamelyik mindenáron bele akar kötni, akkor helyszíni jegyzőkönyvet kell felvetetni, mert az alapján el lehet

marasztalni az adott rendőrt, erre nem árt figyelmeztetni is.

Ezt kinyomtatom, és bedobom a kesztyűtartóba. Bármikor jól jöhet <_<

Link to comment
Megosztás:

Ez szerintem nem így van.

Ha gyárilag nem sötétített/színezett az üveg, akkor 70%-os fényáteresztésig fóliázhatod, nyilván műbizivel.

Való igaz, abból indultam ki hogy az autók nagy többsége ma már szvsz színezett oldalüvegekkel jön ki gyárilag.

Ellenben akármilyen fólia is van az oldalüvegen (persze ha műbizis), a rendőr nem kapartathat le semmit, ugyanis ritkán van a szemükbe építve fénymérő készülék. Ilyenkor a szabálysértést jelzi az illetékes eljáró hatóságnak, akik be fognak utalni soron kívüli műszakira, de ez minimum 3 nap, addig van időd lekaparni a fóliát. Aztán ha a műszakin mindent rendben találnak, akkor amennyire tudom választhatsz hogy simán eljössz és megszüntetik az ellened indult szabálysértési eljárást, vagy kifizeted a vizsgadíjat (ha már úgyis ott jártál) és akkor van friss műszakid két évre.

Nagy vonalakban ennyi.

Én tuti nem kaparnék neki.

Link to comment
Megosztás:

Én tuti nem kaparnék neki.

Két apró szösszenet...

A rendőr bepróbálkozik, mert 1. Gőze sincs a szabályokról, és kirakták bevételt szerezni, 2. Van némi fogalma ( 10%) de hátha alapon beleköt, 3. Tudja a szabályokat (2%) és nem is foglalkozik vele(d)

Ascona, gyári bronz üveg, kezdi kapargatni a vizsgabiztos, mondom neki, hogy nem fólia, hanem gyári bronz színezés, rajta E meg <70% miegymás, mondja az őt nem érdekli, ez nem jó mert tükröződik (egy sötét "garázsban"...) mondom ok, de hozzamár a LUX mérőt, oszt akkor ugasson vagy kitaszajtom az ajtón.. ekkor a tulaj megkért hogy hagyjam el a helységet, mert aznap 1 kocsi sem fog akkor átmenni.... vizsgabiztosfüggő? Futó Gabinak van igaza... jegyzőkönyvet elő és kitöltés közben röhögni a pofájába, hogy na a polgári peren is majd találkozunk, hogy kifizethesd az erkölcsi káromat, meg az egyéb felmerülő költségeket... Általában hat. Ha nem akkor ritka bolond....

De figyelmeztetnék mindenkit! : EZ MAGYARORSZÁG! - Ahol Te mind adófizető (vagy nem :rolleyes:) le vagy tojva, jogaid nincsenek, csak kötelességeid, és főleg fizessé....

Link to comment
Megosztás:

Az elegáns megoldás:

Haver valami szövetnepper cégnél dolgozik,egy körablakos Master a cégautója.Zavarta,hogy avatatlan szemek láthatják a raktér néha értékes tartalmát.Parázott az előbb felsoroltaktól.Maradt a kaptafánál mint a suszter,belül feszitődrótón körbefüggönyözte az autót.A rendőr meg nyalhat <_<

Eleve baromság az egész szabályzás,hogy nem lehet az autón keresztül a forgalmat látni.Lessenek át egy billencs Kamazon vagy egy Ikaruson.Ez a jellemző Agyarországra,aki egy kicsit is egyedivé akarja az autóját tenni,kicsit is kilógna a szürke egyenautók közül,tűzzel-vassal üldözik. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az elegáns megoldás:

Haver valami szövetnepper cégnél dolgozik,egy körablakos Master a cégautója.Zavarta,hogy avatatlan szemek láthatják a raktér néha értékes tartalmát.Parázott az előbb felsoroltaktól.Maradt a kaptafánál mint a suszter,belül feszitődrótón körbefüggönyözte az autót.A rendőr meg nyalhat -_-

A céges Mazdán ugyanez volt... Vagy dobozokkal raktam tele - nem önszántamból <_< Ellenben 1 jó dolog volt abban hogy körablakos volt, és bennt volt 2 üléssor... A teherautóval behajtani tilos helyeken sem vettek ki, azt hitték személyre van vizsgáztatva B) :D

Eleve baromság az egész szabályzás,hogy nem lehet az autón keresztül a forgalmat látni.Lessenek át egy billencs Kamazon vagy egy Ikaruson. :rolleyes:

Mert elfordítás volt. Átláthatóságnak fordítottak vmit ami nem az volt. Valahol anno megtaláltam az eredetit meg a fordításokat is (a javítottat is)...

Én a kabátaimat raktam az Ascona hátsó ablakába tüntetőleg, mikor a függönyt lehúzatta a rendőr a 90es évek közepén.

Ez vhogy megmaradt bennem, mert amikor tudom, hogy igazam van, akkor szívesen húzogatom a rendőrök bajuszát...

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Nekem ez van kinyomtatva a kesztyűtartóba:

Rövidített verzió, a teljes babla több mint egy oldal:

A közúti járművek forgalomba helyezésének és forgalomban tartásának műszaki feltételeiről szóló 6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet 97. §-a szabályozza a fóliázás lehetőségeit. Eszerint a személygépkocsi ablakain menet közben nem szabad olyan fóliát, üvegre felhordott fényelnyelő vagy fényvisszaverő réteget stb. alkalmazni, amely a személygépkocsi ablakain a kilátást, illetőleg az átlátást megakadályozza.

Ez a követelmény azonban nem vonatkozik a gépkocsi szélvédőjének és ablakainak fényáteresztő képességét csökkentő olyan eszközre, amely alkalmazására a Nemzeti Közlekedési Hatóság az ENSZ-EGB 43. számú előírás 21. számú mellékletében meghatározott követelmények figyelembevételével engedélyt adott ("H" engedély).

Eddig 3-szor szólt a yard a fólia miatt....Olyankor csinálom a hülyét, és odadom neki a műbizit meg ezt a papírt(az enyém elől is le van fóliázva)

Idáig mindig elengedtek :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem ez van kinyomtatva a kesztyűtartóba:

Rövidített verzió, a teljes babla több mint egy oldal:

A közúti járművek forgalomba helyezésének és forgalomban tartásának műszaki feltételeiről szóló 6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet 97. §-a szabályozza a fóliázás lehetőségeit. Eszerint a személygépkocsi ablakain menet közben nem szabad olyan fóliát, üvegre felhordott fényelnyelő vagy fényvisszaverő réteget stb. alkalmazni, amely a személygépkocsi ablakain a kilátást, illetőleg az átlátást megakadályozza.

Ez a követelmény azonban nem vonatkozik a gépkocsi szélvédőjének és ablakainak fényáteresztő képességét csökkentő olyan eszközre, amely alkalmazására a Nemzeti Közlekedési Hatóság az ENSZ-EGB 43. számú előírás 21. számú mellékletében meghatározott követelmények figyelembevételével engedélyt adott ("H" engedély).

Eddig 3-szor szólt a yard a fólia miatt....Olyankor csinálom a hülyét, és odadom neki a műbizit meg ezt a papírt(az enyém elől is le van fóliázva)

Idáig mindig elengedtek :)

Okos!! :)

Link to comment
Megosztás:

Okos!! :)

Ugyi.....Természetesen ha valakinek kell a teljes passzus akkor dobjon egy pü-t, és e-mail-be elküldöm szívesen. De hangsúlyozom, hogy ez csak egy darab papír(általába a rendőr megelékszik vele, de csak általába)...nem engedély arra hogy lehet az elsőket is fóliázni! Persze biztos hogy majd belefutok én is egy búzgómócsing rendőrbe, aki elzavar kpm-es vizsgára......és akkor rakhatom be a régi üvegeket előre :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.