Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Csáheló,

Egy '92-es Corsát hajtok, de sajnos van vele kettő probléma:

1. Lyukas a kipufogó, a hátsó dob előtt

2. Ha hárman ülünk a kocsiban a kézifék már kis lejtőn sem tart.

Tudnátok valami jó szerelőt ajánlani Bp. 17. ker környékén?

Esetleg, ha már megcsináltatom a kipufogót valami sportosabb hátsó dobot is rakatnék föl. Szerintetek érdemes? (1.2 i 45LE)

Üdvözlettel,

Dani

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Pár barátom a klubból kérte írjam le ide is:

Röviden Corsa "A" projecten dolgozom. A most 1.2-es géprsárkányból egy 1.8-as 115LE-es kisautó lesz.

- 18SEH motor

- rövid váltó

- 60 vagy 40mm-es ültetett komplet futóművel.

- Ascona C fékrendszerrel.

- sportkormány

- 13" BMW E21-es fehére festet felnik (igazitva Opelhez) 185/60R13 gumival.

- lakatolás+fény.

- GSI belső

- 50-60-as kipufrendszer C20XE leömlővel

A gép kb 2005 nyárvégére lesz ilyen álapotban.

Jelen pilanatban pihivan:) A fütómű és a "belsőségek" kivételével már minden meg van:))

Üdv

hemi

Link to comment
Megosztás:

Pár barátom a klubból kérte írjam le ide is:

Röviden Corsa "A" projecten dolgozom. A most 1.2-es géprsárkányból egy 1.8-as 115LE-es kisautó lesz.

wooooo :) :) :D :supz: :supz:

ahhoz képest hogy még nagyon anno "böszme nagy" calit akartál mostmeg ilyen picit autot épitesz....de nemrossz :D

az asszony verdáját alakítod át? tud róla? :P

Link to comment
Megosztás:

wooooo :) :) :D :supz: :supz:

ahhoz képest hogy még nagyon anno "böszme nagy" calit akartál mostmeg ilyen picit autot épitesz....de nemrossz :D

az asszony verdáját alakítod át? tud róla? :P

Tud persze:) Miután a kezébe nyomtam az Astra kulcsiat. Ő Astrás lett én Corsás:)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

:!: :!: :!:

Fiúk, Uraim!

Kérlek segítsetek nekem! Kinyiffant az akkumulátorom, már két napja áll a kocsi a parkolóban, a családom megnyúz :Hangman: , ha nem szerzek sürgősen egy újat. Nem vagyok szőke, de lövésem sincs milyen kellene bele. 1989-es "kocka" Corsa, 1187cm3, 33 kW.

S.O.S.

Link to comment
Megosztás:

:!: :!: :!:

Fiúk, Uraim!

Kérlek segítsetek nekem! Kinyiffant az akkumulátorom, már két napja áll a kocsi a parkolóban, a családom megnyúz :Hangman: , ha nem szerzek sürgősen egy újat. Nem vagyok szőke, de lövésem sincs milyen kellene bele. 1989-es "kocka" Corsa, 1187cm3, 33 kW.

S.O.S.

meg kellene nézni mi van a régire írva és ezzel a tudással felvértezve elmenni egy aksiboltba, rosszabb esetben egy teszkoauchancora bármibe és zsákmányolni 1et :)

amire figyelj:

- melyik csatlakozás melyik pólusra (plussz <> minusz) van kötve

- lesz egy 'Ah' felirat a régi aksi előtte egy szám -> ennél kissebbet ne vegyél! (sokkal nagyobbat se)

Link to comment
Megosztás:

Ezer köszönet a villámválaszért !!(+1 puszi) A megtekintésig én is eljutottam - mármint, hogy ilyesmit nem ártana megejteni -, de sajnos melóhelyen vagyok, a "boszorkányseprűm" pedig otthon a parkolóban. Hazafelé szerettem volna elintézni az aksi-vásárlást, de a válaszod rávett, hogy először slattyogjak haza a kütyüt megnézni.

Link to comment
Megosztás:

Na de kérem!Én úriember vagyok!És önzetlen!!!!! :) :)

Valld be, hogy egy kicsit irigy vagy!(lehet, hogy én is? :roll: )

Szó sincs ilyesmiről. Sőt kifejezetten örülök, hogy Redline segítőkészsége elnyerte máltó jutalmát :wink:

Remélem, az átadás-átvételről is beszámol 8)

Addig is egy szép darab :

corsa12.jpg

corsa14.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.