Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


tourist

Recommended Posts

Köszi a segítséget. Egyébként tényleg egy CAR 300-asról volt szó. Miután annyira nem akartam gányolni inkább kicseréltettem szakszervízben. Hogy is mondjam nagyon finoman? Rohattúl megbántam. Egyre inkább ugy tűnik, hogy csupa pancser van a szekszervízekben. Ez a 2. ami egy rakat f.s! Drága, és el is cseszték.

Kicsit későn szóltál a Corsa leírás miatt. 1 héttel ez előtt még meg tudtam volna csinálni.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Segítséget szeretnék kérni!

A Corsámra 15"-os felniket akarok! Nagyon sok helyen megnéztem és mindenhol 195/45R15-ös gumival ajánlják. A baj az, hogy nekem 195/50R15-ös gumi garnitúrám van.

A kérdésem az lenne, hogy minden gond nélkül feltehetem e ezeket a gumikat.

Előre is kösz!

Link to comment
Megosztás:

köszi a válaszokat az egr-el kapcsolatban!

azt megtudjatok mondani , hogy lehet-e ezt pucolni , vagy cserelni kell , mert a szervizben azt mondjak cserelni kellene 40k-ert, es azt is meg kellene rendelni , es mivel most jott egy picibaba a csaladba , nem igen engedhetek meg magamnak ilyen merteku kiadast.

Elore is koszi !

Link to comment
Megosztás:

köszi a válaszokat az egr-el kapcsolatban!

azt megtudjatok mondani , hogy lehet-e ezt pucolni , vagy cserelni kell , mert a szervizben azt mondjak cserelni kellene 40k-ert, es azt is meg kellene rendelni , es mivel most jott egy picibaba a csaladba , nem igen engedhetek meg magamnak ilyen merteku kiadast.

Elore is koszi !

Írjál Futó Gabinak, ő az EGR Nagymester, biztos segít neked :wink:

Ifó vel kapcsolatban : http://www.opelforum.hu/profile.php?mode=v...iewprofile&u=30

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Autóvásárlás előtt állok, és azt találtam, hogy az egyes típusoknál van ilyen jelölés, hogy XE. Pl: Opel Corsa 1.0 XE

Mit jelent ez? Valami pluszt? Vagy pont nem?

Mi dönti el, hogy egy 1.0 Corsa-ban van-e fordulatsám mérő, vagy nincs? Csak a felszereltség, vagy ez az XE is bejátszik?

A tudatlanságom megszüntetése sürgős lenne, köszi minden hozzászólást!!!

:)

Ciao!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Autóvásárlás előtt állok, és azt találtam, hogy az egyes típusoknál van ilyen jelölés, hogy XE. Pl: Opel Corsa 1.0 XE

Mit jelent ez? Valami pluszt? Vagy pont nem?

Mi dönti el, hogy egy 1.0 Corsa-ban van-e fordulatsám mérő, vagy nincs? Csak a felszereltség, vagy ez az XE is bejátszik?

A tudatlanságom megszüntetése sürgős lenne, köszi minden hozzászólást!!!

:)

Ciao!

Uhu gyere meló van!

Majd ő jól megmondja mer itt minálunk ő ért ehhez jajdenagyon

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kösz' az eddigi segítséget!

Ha jól értem, akkor a 1998-tól gyártott 1.0-ás Corsa-kba mindbe ez az X10XE motor került beépítésre?

Valakinek van már ezzel a konstrukcióval tapasztalata? Azt olvastam róla, hogy nagyon takarékos, ez így van? Megbízható? Több évre kellene, és nem szeretném állandóan javítgatni…

80%városi használatra kellene, 4-5km-es utakra. Már van egy ’90-es diesel, de az elég háklis, meg be se melegszik ennyi idő alatt, meg nőnek lesz! :)

Kösz' az infót!!!

Robi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.