Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


tourist

Recommended Posts

Ha minden félévben is cserélnem kell, akkor is 5 évig cserélgethetem ennyi pénzért:) Nekem megérte...

ám legyen :)

és sose tudod milyen helyzetbe hagy ott a szekér ...

én bosch-t vettem volna :)

sok ember belefut ebbe dologba hogy jó az utángyártott ...

én egyszer vettem utángyártott alkatrészt.. és az csak egy kapcsoló volt ...

szerencsém volt hogy kicserélték

nem azt mondom hogy gm-t kell venni mindenből

mert elég horror áron vannak lásd hogy gm-re (ami bosch) mondtak neked kilencven akármennyit..

ugyan azt meglehet venni cirka 30eft

de ne legyen igazam

csak pár ilyen autóval foglalkoztam és ezek a tapasztalatok :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő problémám lenne, remélem tudtok segíteni. Három hete egy elég sáros emelkedőt kellett legyőzni és a sofőr lendületett vett előtte és úgy tolta fel a kocsit ( Tigra A ), aminek az eleje, a tengely/motor körüli rész odacsapódott. Rögtön utánna és azóta is megfigyeltem, hogy 90 körül teljesen elveszik a motor ereje, hiába a padló. Miket kéne megnézni/javítani? Remélem tudtok segíteni.

Előre is köszönöm!

Üdv: Dávid.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő problémám lenne, remélem tudtok segíteni. Három hete egy elég sáros emelkedőt kellett legyőzni és a sofőr lendületett vett előtte és úgy tolta fel a kocsit ( Tigra A ), aminek az eleje, a tengely/motor körüli rész odacsapódott. Rögtön utánna és azóta is megfigyeltem, hogy 90 körül teljesen elveszik a motor ereje, hiába a padló. Miket kéne megnézni/javítani? Remélem tudtok segíteni.

Előre is köszönöm!

Üdv: Dávid.

pff

ez így elég nehéz lesz..

kipuf rendszer nem sérült??

esetleg összetört a katalizátor vagy elfordult a belseje..

Link to comment
Megosztás:

pff

ez így elég nehéz lesz..

kipuf rendszer nem sérült??

esetleg összetört a katalizátor vagy elfordult a belseje..

Köszi. Hát elég nehéz igen, ezért várok minél több ötletet és végigzongorázom őket. Lehet a kipuf, mert az alapból is elég ramaty. Remélem nemsokára már alá tudok feküdni. Köszi a segítséget!!

Link to comment
Megosztás:

pff

ez így elég nehéz lesz..

kipuf rendszer nem sérült??

esetleg összetört a katalizátor vagy elfordult a belseje..

Megnéztem az alját amennyire tudtam. Kipuf rendszer nem tűnt sérültnek, se a katalizátor, motor alján sincs horpadás.

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...

igen arról is van kép talán tettem föl és szerintem csere bár állítólag hatvanba meg tudják csinálni de van 25-ért felújított hengerfej és én még csodálkoztam hogy csattognak a hidrok hát nem csoda itt úgy elszökött az olajnyomás hogy a hidroknak alig jutott

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok !!! Lenne olyan problémám hogy van egy x12sz-es motorkodú autom és 35-ös hibakódot ég a kontroll lámpa és ez az alapjárati motort mutatta de ez viszont cserélve és a probléma még mindig él!!!ha valaki tud segiteni azt megköszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !!! Lenne olyan problémám hogy van egy x12sz-es motorkodú autom és 35-ös hibakódot ég a kontroll lámpa és ez az alapjárati motort mutatta de ez viszont cserélve és a probléma még mindig él!!!ha valaki tud segiteni azt megköszönöm!

Szia bocsi hogy belekontárkodok de nekem is volt ilyen új vagy bontott motort vettél? mert nekem az új volt szar de a bontott lett jó de ez igaz fordítva is.

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Sziasztok. Uj vagyok, es rogton segitseget kerek.....bocsi...Szoval raszantam magam, hogy irok ide...bocsi, hogy ekezet nelkul, de az angolok nem ismerik az ekezetet. Szoval, van egy 2002 es 1.7 Di Opel Corsa C-m, es mar kicsit kezd elegem lenni. Nehany kerdes, hatha itt a rutinosabbak tudnak segiteni, hogy vegre eladhato allapotba keruljon. Magasabb fordulaton, ertsd. 2500-2700 felett hasznalva, marmint tartosan, pl. palya : 110 km / h felett, megjelenik a motorcheck lampa, es nincs ero benne, es iszonyatosat fogyaszt 5.5-6 litert/100 km... de ha lelassitok mondjuk ugy 90 kornyekere, vagy beerek egy varosba, nehany perc mulva elalszik, es visszajon az ero, es megy mint a barom. Ez a jelenseg pusztan varosi hasznalatban nincs jelen. Az egr szelep mukodik, es jo, a turbo mukodik es jo, a legtomegmero mukodik es jo, az izzitogyertyak mukodnek, az izzitorele mukodik, szoval tudom, hogy fogy a lehetoseg, de otlet kellene.... Ujabb: ma elmentem egy korre es elszallt a szervo, megjelent a motorcheck lampa, es az eps felirat is, gondolom, ha kicserelem a szervot, akkor ez megszunik, de az elso hiba szetb.ssza az agyam. Valami otlete, legyszi. Koszonom, Attila

Ui.: A szivotorok tele volt olajsarral, de azt ma kitakaritottam, es az eddigi max. 4000 es fordulatrol siman feljebb ment, most azzal nincs gaz, de ugye a szervo szallt el....lehet az osszes bajom a szervo elszallas elojele volt??

Megegyszer, koszi

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok.

Olyan gondom lett ma az Corsa D 2008as benzines 1.2 kocsimmal hogy elromlott a alapjárat.

Bövebben ha nem nyomok egyböl gázt van hogy bese indul.

Ha elengedem a gázpedált vagy leáll vagy megy alapjáraton de ígyse a szokásos alapfordulaton hanem kevesebben pörög!

Járt már valaki így?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.