Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

BC


Jóska

Recommended Posts

  • 1 year later...

BC-t akarok programoztatni az autómhoz, de nem tudom melyik kódot kéne hozzá választanom. Tudom hogy off, mert ez Cali topic, de azért hátha tud valaki segíteni:) Szal egy 94es évjáratú X20XEV A Vecibe hez kellene a BC kód. Táblázatom van, de itt 2kód tartozik hozzá. Az egyik 127, a másik pedig 129. 127 es kódhoz J=16200at ír, 129 eshez pedig J=16500. Mit jelentenek ezek?^_^ És honnan tudom kideríteni hogy az enyémbe melyik BC kell? Amúgy ha valamit segít az autó Svájci származású. Kösz a segítséget előre is :D :D

Link to comment
Megosztás:

BC-t akarok programoztatni az autómhoz, de nem tudom melyik kódot kéne hozzá választanom. Tudom hogy off, mert ez Cali topic, de azért hátha tud valaki segíteni:) Szal egy 94es évjáratú X20XEV A Vecibe hez kellene a BC kód. Táblázatom van, de itt 2kód tartozik hozzá. Az egyik 127, a másik pedig 129. 127 es kódhoz J=16200at ír, 129 eshez pedig J=16500. Mit jelentenek ezek?^_^ És honnan tudom kideríteni hogy az enyémbe melyik BC kell? Amúgy ha valamit segít az autó Svájci származású. Kösz a segítséget előre is :D :D

Asszonyéban van BC. Hol van ez a kód rajta/benne? Megnézném neked az övét, ha ez segítség.

Link to comment
Megosztás:

Asszonyéban van BC. Hol van ez a kód rajta/benne? Megnézném neked az övét, ha ez segítség.

Ha egyszerre lenyomod a BC két nagy gombját és vársz egy kicsit akkor kiírja a kódot a kijelzőre.. :D

Az most hírtelen nem jut eszembe, hogy ezt gyújtáson vagy anélkül kell megtenni... ^_^

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Köszi szépen.

Igazából Vectra A -nak is érdekelne a kódjai.

Hogy egy kicsit segítsek... :) 80-as a kód és az impulzus 8225.

A kérdés, hogy ez pontosan milyen motorral szerelt Vectrából szedtem ki. :D

Hmm... A 80as kódot ezeknél találtam meg:

'91 Vectra C18NZ, 175/70R14 & 195/60R14 gumira írják a 8780-as imp.

'92 Vectra E16NZ & C16NZ & C18NZ, 175/70R14 & 195/60R14 gumira írják a 8780-as imp.

'93 Vectra C16LZ2 & C16NZ2 & X16SZ & C18NZ, 175/70R14 & 195/60R14 gumira írják a 8664-es imp.

De az a 8225-öt sehol sem leltem, pedig a netet is túrtam rendesen <_< Tuti ez a szám?

Link to comment
Megosztás:

Hát fogós kérdést tettél fel, ugyanis én sem találtam ilyen útjeladó kódot mint amit kérdeztél, pedig még az Omega és a Senator BC kódokat is átnyálaztam.

Esetleg nem lehet hogy dízel volt az autó amiből kiszedted? Mert arra nem találtam semmilyen adatot...

Bár én úgy tudom hogy dízelt nem is szereltek BC-val, de már nincs semmi egyéb ötletem... azaz de: legközelebb nyisd fel a motorháztetőt mielőtt kiszeded egy autóból a BC-t, aztán kiderül hogy milyen motorhoz való... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát fogós kérdést tettél fel, ugyanis én sem találtam ilyen útjeladó kódot mint amit kérdeztél, pedig még az Omega és a Senator BC kódokat is átnyálaztam.

Esetleg nem lehet hogy dízel volt az autó amiből kiszedted? Mert arra nem találtam semmilyen adatot...

Bár én úgy tudom hogy dízelt nem is szereltek BC-val, de már nincs semmi egyéb ötletem... azaz de: legközelebb nyisd fel a motorháztetőt mielőtt kiszeded egy autóból a BC-t, aztán kiderül hogy milyen motorhoz való... :)

:D

Link to comment
Megosztás:

Hmm... A 80as kódot ezeknél találtam meg:

'91 Vectra C18NZ, 175/70R14 & 195/60R14 gumira írják a 8780-as imp.

'92 Vectra E16NZ & C16NZ & C18NZ, 175/70R14 & 195/60R14 gumira írják a 8780-as imp.

'93 Vectra C16LZ2 & C16NZ2 & X16SZ & C18NZ, 175/70R14 & 195/60R14 gumira írják a 8664-es imp.

De az a 8225-öt sehol sem leltem, pedig a netet is túrtam rendesen :) Tuti ez a szám?

Ezek szerint a 91-es c18nz motorkódú autóba megtalálható gyárilag a bc-hez a sárga csati??

Link to comment
Megosztás:

A 2000cccm-es motorral szerelt A vectrában és calibrában benne van az biztos, de az 1,8-asnál már lehet, hogy csak akkor rakták bele a vezetékelését ha rendeltek bele BC-t.

Akkor hiába is keresném nem rakták bele ebbe a kábelt, pedig tudtam volna egy komplett BC 3e

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.