Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Levente

Recommended Posts

Amúgy még megjegyzésként hozzáfűzném hogy bár ez a legelső saját autó az életemben (másfél hónapja van meg), de az Opel mint márka nagyon bejött a családban. Sohasem zabáltak nálunk sokat s jóformán csak a kötelező dolgok miatt jártak szerelőnél..

Családban amúgy most jelenleg egy 2,5-ös B Omega van de az se eszik többet 7-7,5-nél (városon kívül) s sohase volt még vele nagyobb probléma!

Visszatérve a "szekérre",úgy érzem jó társak leszünk ezzel a Vectrával.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
És ha én azt írom hogy hosszú távon 90-100km/h sebességel a fogyasztásom 5,7 volt :D

Városba az enyém is sokat eszik

1.8-as a motor

Mi a motorkódod?

Egyébként "simán" le lehet ezzel is menni 6 alá, de akkor nem lenne olykor olykor 150-160 al előzzük meg a hosszú sort, hogy vissza tudjak álni 120-ra meg ilyenek :wacko: De majd egyszer nézek egy ultralacsony fogyasztási etapot :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Motorkódom C18NZ, de városba nagyon sokat fogyaszt, szerelő mondta hogy cseréltessem ki a lamdba szondámat, de hát nemtudom :/

Nézesd meg computerrel! Lehet, hogy nem villogja ki a hibakódot és ezért nem vetted észre. Lehet még gyertya, gyújtáskábel, gyújtáselosztó is amiért sokat eszik az autó. Meg persze a cipőméret! :D

Link to comment
Megosztás:

Nézesd meg computerrel! Lehet, hogy nem villogja ki a hibakódot és ezért nem vetted észre. Lehet még gyertya, gyújtáskábel, gyújtáselosztó is amiért sokat eszik az autó. Meg persze a cipőméret! :D

Nah alapesetben ez a legdöntöbb tényező :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ha van. :wacko:

És ha sztájk lesz megint? :D

Velem nem csesznek ki :wacko:

Flamo legyen, az a lényeg. A benya meg okés lesz, mert 3 szor kell tankolnom (pest, macedonia, macedonia)

Egyébként 7 litert céloztam meg. Egyik Cartársnak 7,5 evett az 1.6-os Astrája.

Link to comment
Megosztás:

Én nem mernék elindulni Macedoniába kocsival :D

Lesz az több is ;) autópályán fog enni 8at is :P

Miért? :wacko: Nekem minden rendben van vele, Én cseréltem mindent, tehát bízom benne. Polskival is mentem Krakkóba gond nélkül oda vissza :wacko:

Hehe :wacko: Látszik, hogy nem ismered sem a lábam, sem a kocsim :D Ha finoman megyek vele, akkor annyit eszik mint egy öngyújtó :D

Múltkor 6,5 litykóra jött ki az autópályás+autóutas megpakolt túrázás, úgy hogy annyira nem is figyeltem a fogyira (és én mindig pontosan számolom a km-eket, nálam nem lesz ajobb a kerékcsalástól)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

De irigyellek hogy ilyen szép őzbarna gyertyáid vannak:) Enyémbe mindig hófehérek:(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.