Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Légkondicionáló rendszer (klíma) és fűtőrendszer


Qpack

Recommended Posts

On ‎2019‎.‎08‎.‎03‎. at 11:26, tgabika76 írta:

Nem kell sem szétszedni a blokkot, sem a gombokat leszedni róla ahhoz hogy a hátulján a bowden kijöjjön a vezetőhüvelyből. Sajnos a kesztyűtartó felől nem fogsz látni semmit, pont ezért mert ha minden jól van összerakva, elég rövidek azok a bowdenek ahhoz hogy feszesen álljanak. Keresnék képet róla, de a Google csak Delphi panelről talál fotókat...

Úgy emlékszem, a középkonzol visszaszerelésénél kijött valami a helyéről, de visszatettem, tehát minden a helyén volt. Hacsak nem mozdult el a középkonzol bepattintásakor, akkor a helyén kell lennie (ettől függetlenül a következő tervezett középkonzol kivételnél megnézem a bowdent). A bowden által mozgatott hideg-meleg levegő beáramlást kiválasztó mechanizmusnál nem lehet elkoszolódás vagy akadály? Ahhoz hogyan férek hozzá?

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Mustár írta:

Üdv Tulajdonostársak, az Astránk klímája egyik útról a másikra meghalt, csak meleg levegőt fúj. A gáz szökhetett el? Múlt héten még kifogástalanul működött, ma csak a meleg levegő.

Köszönöm, ha segítetek!

Üdv

Estünkben kb 2 hónapja menet közben hagyta abba a hideg levegő fújását, utána már nem is fújt hideget bármikor-bárhogyan próbálkoztam. Első helyen 140ezres klímakompresszor cserére adtak ajánlatot mert azt állapították meg hibaokként... 

 

Link to comment
Megosztás:

8 órája, bonat írta:

Sziasztok,
Nekem nincs a hátsó ülések alatt légcsatornázva a rendszer, de észrevettem hogy a hátramenő csatornák felé szánt leömlő meg ott van nyitva (utólag lett nekem berakva gyári klíma jó pár éve).
Itt lehet látni: https://opel.7zap.com/en/car/t98/c/7/1-1/
A 10-es elem helyére nem lehet valami vakpanelt rakni???

Nem gondolom hogy szükséges lenne, mert így legfeljebb ott is fúj levegőt az első ülés lábterébe. Amúgy azon a megoldáson nem gondolkodtál hogy kiépíted a légcsatorna rendszert és megveszed az 5-ös, 6-os, 7-es és 8-as elemeket?

 

Link to comment
Megosztás:

8 órája, tgabika76 írta:

Nem gondolom hogy szükséges lenne, mert így legfeljebb ott is fúj levegőt az első ülés lábterébe. Amúgy azon a megoldáson nem gondolkodtál hogy kiépíted a légcsatorna rendszert és megveszed az 5-ös, 6-os, 7-es és 8-as elemeket?

 

Még nem gondolkodtam rajta, ehhez nem kell kárpitot bontanom?
Annyi a baj, hogy ha nem tömeszelem el valamivel, akkor oda megy a levegő a váltórudazat felé és fent meg nem lesz olyan hatékony.

Link to comment
Megosztás:

20 órája, bonat írta:

Sziasztok,
Nekem nincs a hátsó ülések alatt légcsatornázva a rendszer, de észrevettem hogy a hátramenő csatornák felé szánt leömlő meg ott van nyitva (utólag lett nekem berakva gyári klíma jó pár éve).
Itt lehet látni: https://opel.7zap.com/en/car/t98/c/7/1-1/
A 10-es elem helyére nem lehet valami vakpanelt rakni???

Véletlenül sem akarom elvenni a kedved tőle, de én pár éve megcsináltam F astrában és igazából minimális levegő megy hátra. Nekem szivacsot is kellett cserélni, mert abból meg ki van könnyítve a csatorna helye:

http://19010369902_6919052708960.jpg

http://2231623478_70775726264423.jpg

 

Link to comment
Megosztás:

3 órája, zotya975 írta:

Véletlenül sem akarom elvenni a kedved tőle, de én pár éve megcsináltam F astrában és igazából minimális levegő megy hátra. Nekem szivacsot is kellett cserélni, mert abból meg ki van könnyítve a csatorna helye:

http://19010369902_6919052708960.jpg

http://2231623478_70775726264423.jpg

 

Hoppá! Nem semmi.
Hát én ezért akarnám inkább csak elzárni a lukat.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Szivárog a hűtő kiegyenlítő tartályom. Szerencsére a tetején van megrepedve, így könnyen észrevettem a szivárgás helyét.

Már megjött az új tartály.

Azt szeretném kérdezni, mielőtt nekiállok kiszedni a régit, hogy mire figyeljek, van macerás része a szerelésnek?

Azt látom az új tartályon hogy van a rögzítve, csak alá eggyenlőre nem látok hogy a cső hogy csatlakozik stb.

Nem akarok eltörni semmit.

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Nektek is enyhe sípoló hangot(hasonló mint a turbó) ad ki a kocsi, amikor klímát kapcsoltok?

Üresben felpörgetve a motort is megvan a hang 2-3000 között. Ez normális vagy valami csapágy rosszalkodik?

 

Illetve egy másik dolog, hogyha áttekerem a fűtést csak a szélvédőre, akkor is jön szemből a levegőbefúvás. Ez így normális? Hogyha a többire tekerem ott rendben van. Pl lábtér...

Módosítva : GabiETZ
Link to comment
Megosztás:

On 2019. 09. 08. at 22:11, GabiETZ írta:

Sziasztok,

Nektek is enyhe sípoló hangot(hasonló mint a turbó) ad ki a kocsi, amikor klímát kapcsoltok?

Üresben felpörgetve a motort is megvan a hang 2-3000 között. Ez normális vagy valami csapágy rosszalkodik?

 

Illetve egy másik dolog, hogyha áttekerem a fűtést csak a szélvédőre, akkor is jön szemből a levegőbefúvás. Ez így normális? Hogyha a többire tekerem ott rendben van. Pl lábtér...

Talán én nem sípoló hanggal jellemezném, de az tény, hogy magasabb fordulaton a klímakompresszornak van egy hangja, ami az utastérbe is behallatszik.

Jön valamennyi. Ha zavar, zárd manuálisan el a befúvókat.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
4 órája, kzsbike69 írta:

Sziasztok !! Egy kis segítséget szeretnék kérni. A képen látható a Max feliratú kapcsoló ( Belső keringtetés )  ennek az izzóját szeretném ki cserélni. Van rá lehetőség, és ha igen hogyan tudnám meg tenni.

 

Nem úgy van hogy csak egy izzó van a középső tekerő mögött, és fényvető plexi viszi el a fényt a gombokhoz? 

Link to comment
Megosztás:

20 órája, zotya975 írta:

Nem úgy van hogy csak egy izzó van a középső tekerő mögött, és fényvető plexi viszi el a fényt a gombokhoz? 

De.

Egészen hiteles forrásból mondom, ugyanis a képen az én fűtéskapcsolóm látható.:cool:

Ez amúgy a Behr-verzió, a szerencsésebbik, mert a középső tekerőt lehúzva (elég nehéz) cserélhető a mögötte levő rizsszem izzó, a Delphi-félét ki kell építeni a középkonzolból, mert a benne levő izzó csak hátulról cserélhető.

Link to comment
Megosztás:

2 órája, tgabika76 írta:

De.

Egészen hiteles forrásból mondom, ugyanis a képen az én fűtéskapcsolóm látható.:cool:

Ez amúgy a Behr-verzió, a szerencsésebbik, mert a középső tekerőt lehúzva (elég nehéz) cserélhető a mögötte levő rizsszem izzó, a Delphi-félét ki kell építeni a középkonzolból, mert a benne levő izzó csak hátulról cserélhető.

Na csak azért mert én is izzót cseréltem, és úgy rémlik hogy a középső befeketedett izzót kicserélve "világosabb lett" a gomb is, csak nem voltam már biztos benne hogy így van. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.