Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Légkondicionáló rendszer (klíma) és fűtőrendszer


Qpack

Recommended Posts

Hali!

A fogyasztáshoz a saját tapasztalataim: télen-nyáron vegyes üzemben 7 liter. Télen a hidegindítások, nyáron állandó klíma. Vegyes üzem: 1/3 országút, 1/3 város, 1/3 peremkerületek. Azonban!!! Előfordult télen, hogy az átlagos táv napi 10-15 km volt. Fogyasztás 9.2 lett. Nyáron Soroksári-Körút-Üllői és vissza klímával, naponta kétszer: 8.7 lett. Mindehhez hozzáteszem, hogy igyekszem 2500 alatt tartani a fordulatot. Klímával ez nehezen megoldható, mert az 1.4-es moci alul azért gyenge. Bocsika, ha hosszú voltam.

Egy kérdés: nyár, hőség, városi forgalom + klíma: miért jön be az utastérbe benzinszag? Ha belső levegő keringetésre kapcsolom akkor megszűnik (ez így jogos is). Valahol elillan a nafta, valaki tapasztalt már hasonlót?

Köszi, és üdv: koco

A benyo szag az gáz, mert ha jól tudom vagy 4 bar van a rendszerben ha felpumpálja magát! nézd meg hol van tömörtelenség, mert előbb-utóbb elszáll és kitöltöd a tanknyi anyagot a jó magyar aszfaltra, mert nincs meg a nyomás és csak nyomja és nyomja :wink: ha megtaláltad se ugorj neki csak úgy, mert óvatosan el kell engedni a nyomást pl. egy tálba aztán szerelni a rendszeren különben még a füled is tele lesz szénhidrogénnel 8)

Link to comment
Megosztás:

Hát szomorú vagyok, az már bizti. Ráadásul a Kadettet szereltem orrvérzésig, de ehhez nem is merek hozzányúlni. Mindegy, van egy Opelekhez igen jól értő ismerősőm, vele konzultálok. A fejleményekről meg beszámolok, hátha másnak is tanulságos lehet.

Qpack köszönöm a segítségedet.

Üdv: koco

Link to comment
Megosztás:

Hát szomorú vagyok, az már bizti. Ráadásul a Kadettet szereltem orrvérzésig, de ehhez nem is merek hozzányúlni. Mindegy, van egy Opelekhez igen jól értő ismerősőm, vele konzultálok. A fejleményekről meg beszámolok, hátha másnak is tanulságos lehet.

Qpack köszönöm a segítségedet.

Üdv: koco

Szívesen..járj szerencsével és tudasd velünk ha rájöttél az okokra ls a megoldásra! :?

Link to comment
Megosztás:

A Civicben az 1.4-es nem VVTi az a két gyertyás, hengerenként kétszelepes, kifejezetten takarékos üzemre fejlesztett motor. Bár ez semmit sem von le a tudásukból, azért én csak Opelt fogok venni mindig :).

Én úgy tudom, hogy a VVTI az változó szelepvezérléses és 4 szelepes, amire te gondolsz, az a Jazz 1,4-es kétszelepes ikergyertyás megoldása, ami szintén nagyon modern és nagyon keveset fogyaszt. De ezt a motort sose rakták civicbe.

Link to comment
Megosztás:

Én úgy tudom, hogy a VVTI az változó szelepvezérléses és 4 szelepes, amire te gondolsz, az a Jazz 1,4-es kétszelepes ikergyertyás megoldása, ami szintén nagyon modern és nagyon keveset fogyaszt. De ezt a motort sose rakták civicbe.

Jogos! Utánanéztem, valóban Jazz motor, sorry.

Üdv: koco

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Nekem az 1.2-es 100% városi közlekedés + klima mellett, 8.5-9 litert fogyaszt. :) . mi a véleményetek ez sok, vagy jó így.

Szerintem teljesen jó....nekem ez több, de mivel 100%-os városit nem csinálok így nem tudok neked ilyen adattal szolgálni, de arányos szeritnem mert városban egyébként is kb 7.5 liter környékén ehet. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem az 1.2-es 100% városi közlekedés + klima mellett, 8.5-9 litert fogyaszt. :) . mi a véleményetek ez sok, vagy jó így.

picike motor, nagy kaszni, sok elektronika + klima.

ez igy jó. ennél kevesebbet nem tud, mert nagyon erölködik a motor, a nagy suly és a klima miatt.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
de miért kell?

azért, mert a klima gázba van olaj, ami az egész klimarendszert keni.

és amikor bekapcsolod, akkor a klimagázzal együtt az olaj is elkezd keringeni, ami megkeni a rendszert, és a tömitéseket.

ha nem kapcsolod be, akkor a tömítések kiszáradnak, és könnyen elszökken a gáz.

aztán tavasszal kezdhetsz egy klímatöltéssel.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
Szerintem a klímakompresszort a manuális klímás modelleknél bekapcsolásnál kézzel kapcsolod be, a digitklímásoknál is alapból be van kapcsolva, kézzel kell kinyomni az "eco" gombbal.

Ez szerintem is így van,de ugye ott az a nyavajás fagyás érzékelő az elpárologtatón...(bár nem tudom a végén nem e szüntették meg) de a lényeg, hogy a befúvott fagyos levegő is lehűtheti annyira, hogy bontja a kört és máris nem megy a kompresszor..illetve nem tudom, hogy így télen a kinti hőfok miatt nem e lehet, hogy belép az alacsony gáznyomás védelem még.... :oops: :?

Link to comment
Megosztás:

Ez szerintem is így van,de ugye ott az a nyavajás fagyás érzékelő az elpárologtatón...(bár nem tudom a végén nem e szüntették meg) de a lényeg, hogy a befúvott fagyos levegő is lehűtheti annyira, hogy bontja a kört és máris nem megy a kompresszor..illetve nem tudom, hogy így télen a kinti hőfok miatt nem e lehet, hogy belép az alacsony gáznyomás védelem még.... :oops: :?

Ez mind OK srácok, de már most mondom, hogy ha télen hidegben bekapcsolom a légkondit (manuális), eleve nem megy akkora teljesítménnyel a kompresszor, mint nagy melegben, nem fogja vissza egyáltalán az autót, és nincs hangja sem (ami nálam nyáron default, amint régebben is írtam, és azóta kiderült, hogy az újabb szériákban ez ilyen). Szóval ha télen bekapcsolom, semmi hang és semmi visszafogó hatás. Ezért gondoltam, hogy 4 fok alatt már vagy nagyon kicsi teljesítménnyel megy (de megy még vmennyire), vagy egyáltalán már rá sem kapcsolja a vezérlés a kompresszort ilyen nagy hidegben a hajtásra (ezt látszik alátámasztani a gépkönyv: "lehetőleg 4 fok felett járassuk télen a légkondit" típusú szövege).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.